Kitörés a bankok karmaiból
Kitörés a bankok karmaiból / Közlemények / Kihirdették a banki elszámolási törvényt / Hozzászólások
|
Vendég |
#12014-10-07 21:34Kíváncsian várom, hogy az uzsora tényét mikor vizsgálják. |
|
| |
|
Vendég |
#22014-10-07 23:05Köszönöm a tájékoztatást, érdeklődéssel várom ezután is. |
|
| |
|
Vendég |
#32014-10-08 03:29Elfogadhatatlan a banki elszámolási törvény. A bankok mentését szolgálja. Felháborító!!!!!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#42014-10-08 04:30Sajnos nem a deviza?? hitelesek érdekei igazán.Ha forintot kaptun és forintban törlesztetünk akkor még mindig mért kell az árfolyamokkal és átváltásokkal és forintosításról beszélni. Forint+ jegybanki alapkamat.A túl fizetéseket pedig kp.vissza nem ide oda beszámítani.Ha nem így lesz akkor megint csak a bankokat segítették meg.Követeljük a KHR listák eltörlését mert emiatt is teljes lehetetlenülésben az emberek. Péter Ibolya |
|
| |
|
Vendég |
#52014-10-08 05:28Egy nem letezo szerzodestt nem lehet elszamolni hacsak nem akarjuk ezzel letezove tenni. Masfelol egy ft kolcsont hogy lehet forintositani. A Kartanak es mindenkinek ezen alapveto kerdesekkel kellene foglalkozni. Ez a torvenytelenseg amit most torvenybe foglaltak biztositja a bankok jogtalan hasznat es torvenyserto nem letezo szerzodeseinek letjogosultsagat. Amint a forintositast elfogadja valaki elismeri hogy a szerzodese jogos es kovetelheti a bank a tisztessegtelenul 2 3x sara emelt alaptoket. Szerintem senkinek nem szabadna ujra szerzodni mert pontosan errol van szo a bankokkal es tovabbra sem fizetni. A ft kamat el fog szallni ne legyen illuzioja senkinek ahogy megtortentek a forintositasok. Marad a 2 3x ra nott alaptoke es egy jo magas kamat. Hogy milyen legyen a ft azt nem a gazdasagi folamatok mint tudjuk hanem par ember donti el egy du. egy szivarfustos szobaban. |
|
| |
|
Vendég |
#62014-10-08 07:26Törjünk már ki.Pár lépés van hátra remélem. |
|
| |
|
Vendég |
#72014-10-08 08:23Az jó lenne, ha KARTA tagjaként segítséget kaphatnánk a bankkal szemben. |
|
| |
|
Vendég |
#82014-10-08 09:43Köszönöm a tájékoztatást, |
|
| |
|
Edit. |
#92014-10-08 09:44Köszönöm a tájékoztatást. |
|
| |
|
Vendég |
#102014-10-08 11:00Köszönet, sok sikert Mindenkinek! |
|
| |
|
Vendég |
#112014-10-08 11:47Minden segítséget örömmel fogadok. |
|
| |
|
Vendég |
#122014-10-08 16:09Úgy legyen! |
|
| |
|
Vendég |
#132014-10-09 07:38Ez fantasztikus remélem igy is lesz! |
|
| |
|
kicsoda57 |
#14 devizahitel hamis2014-11-03 10:49ez az Internetadó szerintem egy elterelő hadművelet volt, hogy ne a devizahitellel foglalkozzon a minisztérium. ma Magyarországon semmi nem lenne fontosabb, a devizahitelkárosultak segitségénél. nagyon sokan vagyunk, és bizony, ha rosszul döntenek,ebben az ügyben félő, hogy sok család az utcára kerül, kilakoltatják. ez érdeke a minisztériumnak? még több szegény, elesett ember legyen. Öngyilkosságba menekülve, félelemben tartva. én is amikor 2007-ben lakást vásároltam, a lakás régi tulajdonosának ügyvéd előtt átadtam kb. 10 millió Ft-ot, ma ebből az alacsony lakásárak mellet ma vigan vehettem volna lakást, de 2007-ben a lakásárak is toronymagasan voltak. emiatt kellett hitelt felvennem. Kérdeztem a bankot: az én saját pénzem benne van a lakás árában, az el fog tünni, mint a tavalyi hó? és a 7 év alatt befizettem kb. 8 millió Ft-ot, az hová lett? |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.