deviza alapú csalás ellen
deviza alapú csalás ellen / Közlemények / MEGHÍVÓ ismét! / Hozzászólások
|
Vendég |
#12014-05-03 07:02Ettől emberibb hangnemet nem lehet megfogalmazni a jelenlegi probléma megoldására, ezzel ki lehet fogni a szelet a vitorlásból! Politikai hozzáállás! |
|
| |
|
Vendég |
#22014-05-03 07:48Esetleg nem lehetne az összes devizásokat védő csoportot, egy egységbe tömöríteni? "Elvileg" minden csoport jó szándékú, de nagy a megosztottság, mindenki egyszerre beszél és így nem lehet érteni, hogy mit is akarnak mondani.Ezt a káoszt használja ki az ellenfél. A nagy és szervezett tömeg mindig is jobban tudta érvényesíteni az akaratát. |
|
| |
|
Vendég |
#42014-05-03 08:47A legtöbb embert nem becsapott, életéből kifosztott áldozatként kezelnek még mindig, hanem felelőtlen, könnyelmű haszonlesőként. Pedig az egész Hazánk kirablása történt meg az állampolgároktól a kölcsönt felvevő cégekig. A felelős Polgármesteri Hivatalok adósága más. Ők nem a saját pénzüket kockáztatták, ezért vállalta át az Állam. Adós és adós között ez a különbség ma. Lépnie kell a törvényt tisztelő Bíróságoknak a Haza megmentéséért. |
|
| |
|
Vendég |
#52014-05-03 13:05A napnál világosabb, hogy ezek a "devizahitelek" hírből sem látták az alpesi devizát! Jó lenne erre a rendezvényre meghívni Lentner Csaba, Boros Imre közgazdászt,ifj.dr. Lomnici Zoltán alkotmányjogászt is, mert úgy tűnik, hogy a Kormány és a "devizahitel" -károsultak között a "süketek párbeszéde" zajlik nélkülük, mert teljesen "palira vesznek közel 1,2 millió embert! De most már ideje lenne egy erősebb nyomatékosításnak is, mert a Kormány is úgy tesz, mintha nem egészen értené a probléma súlyosságát és a bankok által végrehajtott törvénytelenség mértékének nagyságát! |
|
| |
|
Vendég |
#62014-05-04 04:35Köszönjük szépen! Igen, ott leszünk ! |
|
| |
|
Vendég |
#72014-05-04 15:39Egyenes tiszta és érthető csak egyetérteni tudok vele... |
|
| |
|
Vendég |
#82014-05-05 08:52Köszönjük Menyhért Péter, hogy a kormány /dolguk végezetlen!/ felelősei helyett TE kiállsz értünk, teszed, amit tiszta erkölcsöd s tudatod irányit!!! Tisztelettel: Gyönyörűné Kató Követőd! |
|
| |
|
Vendég |
#92014-05-05 18:35Üdvözlöm Péter! Sajnálom, hogy nem tudok részt venni a megmozduláson, de sajnos nincs annyi pénzem, hogy az útiköltséget kifizessem. A deviza hitelem már szóra sem érdemes olyan sok! Felhívnám a figyelmet a biztosítókra! Ezek közé a bűnözők közé tartoznak a biztosítók is. Azt a pénzt amiért én megdolgoztam 2012.09. és 2013.07 évben, most követelik rajtam és fenyegetnek. Mivel az általam megkötött biztosításokat az ügyfelek egy része már nem tudja fizetni,tőlem követelik a szerződések után kapott fizetésemet (jutalékomat). Tehát a biztosító beszedte az ügyféltől a biztosítási díjat min. egy évig, amit nem ad vissza az ügyfélnek, tőlem pedig vissza vonják az akkor kifizetett jutalékot. Behajtatják beható cégekkel, büntető kamattal. Ez teljesen korrekt. Ezek szerint virtuális fizetésért dolgoztam egy évig? Gusztustalan! Tisztelettel: Mónus Edit Szeged |
|
| |
|
Vendég |
#10 Köszönet Menyhért Péternek áldozatos és kitartó, jogszerű munkájáért!2014-05-06 08:33Kedves Péter! Csak a köszönet "hangján" írhatok Neked ( elnézést a tegezésért!) azért a fáradhatatlan és kitartó munkádért, amelyet a "devizahitel" -károsultak érdekében fejtesz ki fogalmazványaiddal, személyes közrehatásoddal! Reméljük, hogy végre a T. Kormány is felgyorsítja a miniszterelnöki eskütétel után a devizát hírből sem látott bankok trükközéseivel ellehetetlenített indexálási trükk visszamenőleges és végleges hatályú megsemmisítését és kötelezni fogja a bankokat a hitel-vagy kölcsönszerződések tisztességessé tétlére úgy, mint ahogy azt tették Szerbiában, Horvátországban és minden olyan államban, ahol a bankok nemcsak,hogy visszaéltek ügyfeleik jóindulatával a kölcsönfelvételkor, akkor, amikor a bankok már a folyósítás pillanatában tudták, hogy a trükközés tisztességtelen formájához nyúlnak és alkalmazni is fogják, tönkretéve ezzel közel másfél millió ember életét csak azért, hogy milliárdos nagyságrendű, de tisztességtelen nyereségre tegyenek szert még emberéletek ezreinek áldozatai árán is! Épp ezért érthetetlen, hogy a T. Kúria miért tesz úgy, mintha egy teljesen új helyzetet kellene jogilag és törvényesség szempontjából értékelnie akkor, amikor a T. Kúria is legalább 6-7 éve ismeri, tisztában van valamennyi Magyarországon működő bank "devizahitel" indexálási trükközéseivel?! Kedves Péter! Valamennyi "devizahitel"-károsult, milliós létszámú társam nevében is kívánok Neked további kitartást, eredményt! Üdvözlettel Szegedről: id. Rucz Tibor Szeged, 2014. május 06. |
|
| |
|
Vendég |
#112014-05-09 06:42Kedves Péter! Köszönöm a tájékoztatásod.Én az embereket tömegben, egyidőben szeretném már látni,mert az ÚGY ERŐ és nyomásgyakorlás! Mégpedig a KÚRIA előtt,egy olyan Petícióval,amit azt tartalmazza,amit szeretnénk elérni!AZ LENNE A PROGRAM EGY RÉSZE,HOGY AZT ÁTADNI VALAMELYIK KÚRIA TAGNAK! Ennek a megvalósítása azért nem tűr halasztást,mert ha meglenne az időpont,meg kellene hívatnod magadat az ATV-be,továbbá legalább tízezer szórólapot kell csinálni,(ebben segítünk)hogy az ország minden devizahitelese értesüljön róla! Ezeket a szórólapokat nekünk dev.hiteleseknek kell szétdobnunk. Ezen rajta kell,hogy legyen az a tartalom,amit várunk a Kúriától!Mo-nak ettől kell hangosnak lennie!EZ AZ UTOLSÓ LEHETŐSÉG!Én ezt látom hatékonyabbnak,mint hosszan elnyújtva,szép csendesen,komoly négyszemközti beszélgetéseket tartani.Nem visz sehová,ami a tömegigényt illeti.Ez csak egyedül Neked profitálhat! Tisztelettel: Bliznákné Dudás Julianna adós |
|
| |
|
Vendég |
#122014-05-09 15:41Egyetértek! |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
950 aláírás
949 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 215 aláírás
528 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
191 aláírás
191 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 529 aláírás
180 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
141 aláírás
141 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
115 aláírás
115 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 187 aláírás
85 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Élhető Dunakanyart! Vizsgálják felül a 11-es út forgalmi kialakítását
1 842 aláírás
81 Aláírások / 7 nap
8 May 2026
Kérjük, hogy a zuglói lakosokat is fogadja az Uzsoki Utcai Kórház traumatológiai sürgősségi osztálya
459 aláírás
76 Aláírások / 7 nap
17 May 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
63 aláírás
63 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.