Dél koreai sorozatok a magyar tévében

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Dél koreai sorozatok a magyar tévében petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26 Re: Az én véleményem

2015-03-05 22:30

#24: - Az én véleményem 

 Én is csatlakozom ehhez a kívánsághoz. Össze kellene gyűjteni az összes ilyen kérelmet és elküldeni a műsorszerkesztóségbe. Én már töbször is írtam. Utoljára megígérték, hogy figyelembe veszik ezt a nagyon sok nézőt érintő kérelmet, de láthatólag nem történt semmi.


Vendég

#27

2015-08-07 19:21

szeretnék elég sokat látni a tv-ben,mert nagyon örülnék neki

oszi

#28

2015-08-14 11:48

a d-koreai sorpzatok csodálatosak (és amiről nem írt senki..!)fantasztikusan szép,megható zenéjük van.öszintén el vagyok ájulva tőlük...néhányan nehezményezik a szinkront,de én nem találok kivetni valót benne.a hangok eltalálva és a szájmozgás 98%-os.alig észrevehető....ehez még az a megjegyzésem,hogy szívesebben merülök el a nézésben mintha még olvasni is kellene.nem beszélve arról,hogy a képernyő tisztaságát nem rontja...a négy történelmi sorozat nálunk állandó nézetséget kap ,miután a Tv.-ből felvéve aZ összes rész meg van...A palota ékköve ez első számú,de a többit is imádom...A pasta nem nagyon dobogtatta meg a szívemet és a rendezése sem volt valami nagy....bizonyára akad még a koreai történelemben történet amit szívesen látnánk..!-jó lenne ha valaki(a fejesek közül)felismerné ezt a hiányt és tenne a közönségért is valamit..


Vendég

#29

2015-08-14 11:58

mert szeretem a csodás koreai filmeket.

Vendég

#30

2015-09-01 12:58

Teljes mértékben egyetértek , ezzel visszacsalogathatnák a nézőket a TV-hez
Misa

#31 Korai sorozatok, filmek

2016-01-05 07:51

Egyet értek, miért nem bírják már végre leszinkronizálni ?! Ha a kretén ocsmány káromkodós filmeket letúdják vagy pl a több ezer részes Szulejmánt.. akkor egy pár részes sorit miért nem!?  -.- felirattal is jó de nem úgyanaz.. Már anime csatornája sincs magyarországnak már animéket se szinkronizálnak pedig azokat is sokan nézték! Nem hiszem hogy lesz belőle valami de nem ártana valamit kezdeniük magukkal mert már unalmas az egész.


Vendég

#32 Igen

2016-01-12 17:54

#1: -  

 


Vendég

#33

2016-08-16 04:43

Célba ért a petíció,

ugyanis augusztus 29-től a Story4 tv adó, országos tv premierként adja aHwajeong (A fény hercegnője) című dél-koreai sorozatot


Vendég

#34 Re:

2017-07-11 08:08

#33: -  

 Én nem történelmit szeretnék, hanem olyan vicces romantikusan. (Protect the boss, Personal taste, Jealousy Incarnate, She was Pretty) De azokat úgysem fogják soha leadni.  Biztos az a baj, hogy kevés részük van, és nem lehet le tudni egy évre előre a műsoridőt. Pedig itt a szereplők legalább valóságosak. Nem pedig olyan gonoszak, hogy mindenkit kinyírnak. A pozitív főszereplők meg nem szentek, csak emberek. Utálom az összes unalmas 200 részes mindig ugyanarról szóló latin amerikai sorozatot. Semmi mondanivalójuk, semmi történetük. Az egyetlen amit szerettem ezek közül a sorozat első Betty la fea volt, pont azért mert különbözőtt ettől a sémától.