deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / bírósági segédanyag a védekezéshez / Hozzászólások


Vendég

#1

2014-03-18 21:37

Kedves Menyus!

Arra kellene kampányt indítani, hogy egy adott időponttól senki se fizesse a devizahitelt! Erre egyszerűen nem tudnának mit lépni. Komoly banki vezetőtől tudom, hogy évek óta ettől rettegnek a Bankszövetségben. Egyébként amellett, hogy nagyon örülnek neki, hogy nem történt még ilyen, nem is nagyon értik, hogy miért nem csináljuk ezt az egyszerű és nyerő taktikát.

Vendég

#2

2014-03-19 05:11

Maximálisan egyet értek várom a további infókat,minden értelmes megoldást támogatok ami előre viszi ügyünket.Tisztelettel Szabad László (devizás)adós.

Vendég

#3

2014-03-19 05:19

Bár nem vagyok érintett az ügyben, de engemet is mint aktív közösségi életet élő embert felháborított, hogy az emberek tájékozatlanságát, kihasználva a csalások sorozatát követték el.
Még súlyosbítja a helyzetet, az a tény ahogy a politikai élet szereplői cinkos némaságukkal sok embertársuk halálát okozták.
Csak elismeréssel tudok Önre gondolni, amiért felvállalta ezt a segítő szerepet. Kérem segítségét,a Jobb Jövő megvalósíthatósága érdekében,hogy szervező munkája során népszerűsítse a Jobbik Magyarországért Mozgalom Programját, amelynek többek között célja a végleges rendszerváltás és elszámoltatás."Jobb Jövőt", "Vona Gábort Miniszterelnöknek"

Vendég

#4

2014-03-19 06:05

Sajnos a facebook-ról már eltávolították a tanúbíróság.pdf -et... Hol érhető el mégis?

Vendég

#5

2014-03-19 08:25

Ami a legfelháborítóbb, az az, hogy Gulyás Gergely a ma reggeli Mokka c.műsorban azt mondta, hogy megvárják az Európai Bíróság ítéletét, ami várhatóan április, májusra érkezik meg és kb. június, július hónapban tárgyalhatja a Kormány azt, ami már legalább 8 éve ismert,azaz a devizát hírből sem látott "devizahitel" súlyos problémát! Látható,hogy időhúzásra törekszik a Kormány, tehát vagy érdekelt a banki indexálási trükközés fenntartásában, vagy maguk a bankok zsarolják a Kormányt!El kellene most már dönteniük, hogy valóban akarnak komoly és végleges megoldást a banki indexálási trükk teljes és visszamenőleges megszüntetésében?! Azt meg végleg be kellene fejezni, hogy a kölcsönt vissza kell törleszteni, mert ezzel minden józan gondolkodású banki ügyfél tisztában van, csak hát nem a bankok által megduplázott havi törlesztőrészlettel és nem a banktól kapott kölcsönösszeg ( tőke ) megháromszorozásával! Tisztázni kellene gyorsan a valódi kormányzati szándékot, mert jelenleg még mindig átláthatatlan, taktikai-és időhúzásra játszó jelleget ölt s mindeközben a banki "devizahitel"-károsultak egyre inkább tönkremennek, mert aki még fizetni is tudja a megduplázott havi törlesztőrészletet, bizony alapvető létfeltételektől fosztja meg magát és családját! És akkor a Kormány részéről szó sem esett az olyan végtörlesztés banki anomáliáiról, amely a bank által folyósított kölcsönösszeghez képest a végtörlesztéskor több millió ft-al kért többet, amely a normális banki kamatmértéket is jóval felülmúlja! ( A folyósítás és végtörlesztés között 3 év telt el! MKB Bank a drága, amely szemrebbenés nélkül kért úgy 4 millióval többet vissza!!) Szóval nem az időt kellene most már húzni különböző hivatkozásokkal, erre-arra várva, mert más országok saját kormányzati hatáskörben már régen meg is oldották ezt az adósokat kifosztó banki szörnyszülött megszüntetéséének és a kölcsönök - ha még maradt belőle az eddigi folyamatos törlesztések után az eredeti összeghez viszonyítottan! - normális szintű kamat melletti törlesztések jogi és törvényes rendezését!! Tehát nem a mantrát kellene most már közreadni televíziós szerkesztők, műsorvezetők és kormányzati képviselők részéről, hanem az igazi, törvényes-és jogszerű azonnali megoldást kell a polgárok fel terjeszteni. Az a fajta süketelés, hogy a "devizahitelesek" nem járhatnak jobban mint a forinthitelesek, a maszatolás irányába viszi el a sürgősen megoldandó banki indexálási trükk törvénytelenségét, mert a felvett és folyósított kölcsönösszeget nyilvánvalóan minden, bankok által megvezetett ügyfél vissza is kívánja törleszteni, de semmi esetre sem a tisztességtelen banki haszonra törekvő megoldássokkal, mint azt mondogatják az "egyensúly megtartás" mellett! Az egyensúlyt maguk a bankok billentették ki az egyoldalú szerződésmódosítással, a megduplázott havi törlesztőrészletekkel és mindazon lépéseikkel, amelyekkel szinte törleszthetetlenné tették az eredeti kölcsönösszeget! Tehát jó és ideje lenne minden devizát hírből sem látott "devizahiteles" banki ügyfélnek határozottá válnia és követelni most már időhúzás nélkül a tisztességes és törvényes kormányzati megoldást, mert még mindig csak a "trükközés" körvonalazódik a tényleges és hatékony megoldás végrehajtása helyett!

Ezt őszinte gondolattal és most már a valódi kormányzati megoldást időhúzás nélkül közreadta: Rucz Tibor Szeged (2014. március 18.)

Vendég

#6

2014-03-19 08:57

Azt szeretném tudni hogy akik az " utolsó lehetőség " nyomására forintosították a kölcsönüket, azzal foglalkozik valaki ?
Gabriel

#7 #3

2014-03-19 11:53

Én magam egy hívő vagyok...aki felháborodással nézem végig, hogy a JOBBIK párt, még egy csapást akar tenni a Devizások ügyére! Nem elég, hogy a Deviza Hitelesek károsultak, de még a Jobbik is meg akarja őket téveszteni! (Ő maguk a sátán!!!) Kérem, vegye mindenki észre, ha a Jobbikra szavaznak, a Halálos ítéletüket írják alá! Több indokkal is alátámasztom: https://www.youtube.com/watch?v=IBAr3wyHdL0 példaképpen a fenti link...Isten azt várja tőlünk, hogy az Igazságot kövessük, nem a csaló, hazug, megtévesztő beszédeket! Megerősítem: Nem a Deviza Hitelesekkel, s azok követeléseivel van a problémám, mert ezt a Bankok általi csalást Isten is elítéli, hanem azokkal az emberekkel, akik a múltat is meggyalázzák, s letagadják azokat a súlyos bűnöket, amit Magyarország elkövetett. Megtérést vár Isten, s Igazságot! Nem újbóli megtévesztéseket! Kérem, Menyhért Péter Úr! Ön jó úton jár, de kérem még egyszer, a Jobbik Párt ÖNT SE TÉVESSZE MEG!!! Különben, visszanézhet majd ide: 2014.03.19.-ei bejegyzésemre, hogy figyelmeztettem, s mégsem hallgattak a figyelmeztetésre. EZ EGY GYILKOS PÁRT! AKI ÖNHATALMAT AKAR!!! Személyesen én már azt undorítónak tartom a Jobbik Párt részéről, hogy betolakodik a károsultak közé, hogy még jobban károsítsa őket! EMBEREK! ÉBREDJETEK!!! https://www.youtube.com/watch?v=tIkyPulgGfo#t=191 Ez az ember is az Igazságért harcol, de Isten szerinti Igazságért, amit én MAGAM IS PÁRTOLOK! Mert, emberi Igazság nincs, csak Isten szerinti! A Biblia bölcsességre adatott! Minden helyes cselekedet ott van leírva, megfogalmazva. Nem minden tettünk Isten szerinti, ha nem Istent követjük, s az Ő akaratát! Istennek nem az az akarata, hogy míg mások általunk gazdagodnak (csalással) addig mi mindenben bukás áldozatai legyünk! Isten ettől Igazságosabb! Ő az elesettekkel, szegényekkel, megkárosítotakkal, s a semmikkel van, hogy a valakiket megszégyenítse! Lásd:I. Korinthus lev.1/25-29. És, még valami! Bárkit is megbotránkoztat, JÉZUS KRISZTUS valóban Isten Fia, valóban itt járt, kereszthalált halt, értünk, bűnösökért, hogy aki hisz őbenne, által mehessen a halálból, Isten országába! Ő Zsidónak született! És ember is, Isten is, az Atya Isten jobbján, aki Főpapként jár közben a bűnösökért, akik megtérnek hozzá, s Imádkoznak hozzá kegyelemért! Isten az Ő vére által hallgat csak meg minket! Mert Istennél mi lehet Lehetetlen? Nincs messze az ítélete, de nem akar Népeket elveszíteni, ezért FEL KELL ÉBREDNI EMBEREK! Kedves Olvasó,(deviza Hiteles,egyébként én is az vagyok, aki Istennek, Menyhért Péterért is nagyon hálás vagyok!) olvassa kérem, a Bibliát(először az Új-Szövetségtől kezdve), s mindent meg fog érteni e világ működéséről, miértjéről! Ha ezt elmulasztjuk, felelősek leszünk, ha Isten ítélete el fog jönni! Ajánlás: Károli Gáspár féle Bibliafordítás. Egy szintén hitel károsult tag...További Győzelmet Mindenkinek!
Gabriel

#8 #7

2014-03-19 11:54

felhőcske

#9

2014-03-21 15:16

Menyuska gondolom Te is kaptál levelet és minden petíciódat aláíró deviza károsult is a Budapesti V. és XIII kerületi Ügyészségtől. B.4330/2013/7.
A 2013.december 30. napján megküldött beadványában foglaltakat felülvizsgáltam, és megállapítottam, hogy az Menyhért Péter korábbi feljelentéseivel tartalmilag megegyezik, így nem minősül új feljelentésnek. A beadványában nem volt lehetséges megállapítani bűncselekményre utaló adatokat stb......ezért törvényi intézkedésre nincs lehetőség. Akkor most mi van? A tengernyi munkád Menyus ezeknek semmit nem ér.Irkálhatunk mi mindenfelé, amíg ezek kormányon vannak nem fognak érdemben intézkedni.
Gabriel a nem megfelelő tartalmadat be kell jelenteni ! Nem tolakodjál már a bibliával és ne mószerold a Jobbikat! Nem ők vannak kormányon és azt a sok bajt nem ők okozták,amiben most szenved a nép. Ózdon kellene laknod és megértenél mindent.


Vendég

#10

2014-03-22 19:29

Köszönettel veszem tudomásul.
-Én megszeretném kérdezni ,hogy esetleg dr.Damm Andrea,dr.Léhmán György ,ott lesz-e?
-KÖSZÖNETTEL:Ibolya.

Vendég

#11 Jó lenne minél több ügyvédeket egybe gyűjteni és érveljenek melettünk !Re:

2014-03-22 20:11


Vendég

#12

2014-03-24 09:55

KEDVES MENYUS!
MÁRCIUS 29-ÉN SZOMBATON 11 ÓRAKOR OTT TUDOK LENNI!
ÜDV: TERI

Vendég

#14

2014-04-02 05:53

Köszönjük.