Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Pedofíliamentes Magyar Narancsot! petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2014-03-17 17:12



Vendég

#277 Re:

2014-03-17 17:33

#276: p -  

 

Ez is megoldás, bár a céhes munkamegosztásnál hatékonyabb a manufaktúra... De az sem tragédia, ha nem így osztják meg a munkát egy családban. Hanem a férj túlórázik a munkahelyén, a feleség pedig azalatt a házimunkát csinálja meg? Normális családban úgy is közös a pénz, ráadásul a házasságok jó részében azt is a nő költi el, ő kezeli és ő is dönt, mire költik. Nem kell elhinni ezt a nagy önsajnáltató feminista szöveget a szegény kizsákmányolt nőkről.
Vera Szigeti
A petíció szerzője

#278 NE ETESSÜK A TROLLOKAT

2014-03-17 18:21

de ne ám

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2014-03-17 18:35


Tibi a galád

#280 hasznos statisztika, amivel még tartoztam

2014-03-17 18:59

Tenn

#281

2014-03-17 19:11

A pofám leszakad... a gyerekek NEM szexjátékszerek, jó érzésű ember NEM BESZÉL ÍGY KISLÁNYOKRÓL. Ennyi, miért nem lehet ezt felfogni a MANCSnak és a sok barom, frusztrált, tudatlan trollnak?
p

#282

2014-03-17 19:12

Tenn, te is tanulj olvasni, értelmezni, légy tisztában a fogalmakkal.
Cap

#283 Re: Re:

2014-03-17 19:17

#103: xxx xxx - Re:

Ha magadra vetted, akkor valószínű.


Vendég

#284 Re:

2014-03-17 19:21

#281: Tenn -  

 

Ajánlanám figyelmedbe az értő olvasást... Egy új világot nyit meg előtted, hidd el.
Vera Szigeti
A petíció szerzője

#285 aki egyetért a petícióval

2014-03-17 19:23

az legyen szíves ne írjon ide semmit, hadd beszélgessenek nyugodtan a férfihangos vvendégek

Vendég

#286 Re: aki egyetért a petícióval

2014-03-17 19:27

#285: Vera Szigeti - aki egyetért a petícióval 

 

Ügyes próbálkozás annak leplezésére, hogy az aláíróknak nincs véleményük. Olvasták, hogy a pedofília ellen van a petíció, gyorsan aláírták, de végig sem olvasták. Ugye Vera, te sem tudod, mit jelent a pedofília. Csak lóbálod itt, mint egy verbális bunkót.
piggy

#287 Re: aki egyetért a petícióval

2014-03-17 19:30

#285: Vera Szigeti - aki egyetért a petícióval

Kezdesz szánandó lenni. Nincs egy szabad genderszakértőtök aki leírna 20 perc alatt valami értelmes reakciót a kritikákra? A trollos trollkodásod helyett.

szerintem is

#288 Re: Re: aki egyetért a petícióval

2014-03-17 19:44

#287: piggy - Re: aki egyetért a petícióval

Genderszakértő? Mint pl a feministák fő fő genderszakértője Simone de Beauvoir aki Franciaországban azért küzdött, hogy töröljék el teljesen a beleegyezési korhatárt? Magyarul szabad utat követelt a pedofíliának. Vajon miféle okosságot tudna egy ilyen ideírni?


Vendég

#289 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kicsit ráfeszültél higgadj le, nehogy petíciót indítsak :(

2014-03-17 22:48


Vendég

#290 Re: ha már lúd,legyen kövér.

2014-03-17 22:53

#209: tibi a galád - ha már lúd,legyen kövér.

Pöttyet átesett az agresszív antifeminista lótúloldalra a tibi, amióta kirakták a csakazolvassáról.


Vendég

#291 Re: Re: Re:

2014-03-17 22:55

#217: xxx xxx - Re: Re:

Nem legális, hanem büntetőjogilag nem szankcionálandó. És ez elég nagy botrány. A visszaélés, rábírás, erőszak, kényszerítés továbbra is szankcionálandó.

p

#292

2014-03-18 06:18

Vagyis legális.
Tibi a galád

#293 Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

2014-03-18 08:23

#290: - Re: ha már lúd,legyen kövér.

"Pöttyet átesett az agresszív antifeminista lótúloldalra a tibi, amióta kirakták a csakazolvassáról." - egyenlőre egy kötőszót nem sikerül cáfolni, sem itt, sem a csakazolvassán közzétett számtalan hozzászólásom közül. Úgy ettem meg a feminizmust, hogy közben jól sem laktam; s, nem kellett ehhez diploma, felsőfok... elég volt a józan paraszti ész. Furcsa hogy a Vendéget nagybetűvel írod, a nevem pedig kicsivel. Habár nem, egyáltalán nem furcsa...

Egész végig a gyermekáldozatokról beszéltem, a fiúgyermek áldozatokról... Ha ezekért aggódni bűn, vállalom a büntetést.

Megszerettem azt a blogot, ez nem vitás. Ahogy az ott kommentelőnőket is. Ezért kellett eljönnöm, mert gyakran kiestem a szerepből, összezavartak. (bár részben az is igaz, hogy a bloggerina (Petícióhercegnő) kib*szott, mint macskát szarni)

:((

p

#294

2014-03-18 09:05

Engem oda be sem engednének, akármilyen jól viselkednék.
nem feminista

#295 Re: Re: Re:

2014-03-18 12:48

#259: Pash Cutter - Re: Re:

Híres lettél, felkerültél csao szégyenfalára - megannyi gyöngyszem rovat :)

nem feminista

#296 Re:

2014-03-18 12:51

#294: p -

Minek mennél oda, hogy lenyomjanak és alázzanak a szektahívők ?

nem feminista

#297 Re: Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

2014-03-18 12:54

#293: Tibi a galád - Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

Mit szerettél azokon a hisztérikus nőkön és agresszív papucsokon ?

Tibi a galád

#298 Re: Re: Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

2014-03-18 13:39

#297: nem feminista - Re: Re: Re: ha már lúd,legyen kövér.

Hosszú lesz, és remélem tanulságos!

"Mit szerettél azokon a hisztérikus nőkön és agresszív papucsokon ?" - azért, talán leginkább az ott töltött időt okolhatom, hogy ez az érzés kialakult bennem, de alapvetően nem ezért mentem oda. A dinamikára voltam kíváncsi; hogy miként eszkalálódhat a kedélyes női csevegés, férfigyűlöletté vagdalkozássá. A mechanizmus szinte mindig ugyanaz volt. Elmondom.

Adott a szituáció; nők beszélgetnek egymás között, csajos témákról. (férfiak, menopauza akármi... mindegy) Az ott nyirkos tenyérrel ziláltan várakózó "férfiak" ehhez nem tudnak hozzászólni, mivel nem kompetensek. Sima liba.

Ekkor jön egy link; teszemazt Kutyvutyisztánban megpaskoltak egy nőt stb.... és megy is ez alá a szinkron ugyanattól az embertől; hogy ejj micsoda szégyen, de rohadáékok a férfiak.  Az most mindegy, hogy nincs ilyen ország, nem történt ilyen eset... a link ott van (mérsékelt képességű magyar feminista tudósítása kutyvutyisztánból). Most jön a lényeg.

Ezt a linket,minden esetben, egy önmagát férfinak tartó lény hozza!!!

Mindannyian ismerünk ilyen embereket. Egy férfiközpontú közösségben ŐK mindig, szükségszerűen a hierarchia legaljára, de leginkább perifériára szorulnak. Hiszen gyengék. Ők ott a férfigyűlölet katalizátorai, a pro-feminsta férfiak. És mindezt, legtöbbször egy online-buksisimogatásért teszik. Tudom, szánalmasnak tűnik, de ez a dinamika. Ezek, az ún. férfiak annak idején a nászéjszakájukon is minden lökésért elnézést kértek... a tényleges kudarcuknak már ott megágyaztak. Követik a nőt mindenhová,és kérdezik folyton: Mit segíthetnék drágám?! Követik, zavarják a nőt és észre sem veszik a mennyire mulyák. Nem ismerik az alaptézist, a gyengeségről... amit egy nő sosem bocsát meg.

Visszatérve a lényegre a feminsta férfi sokkal aljasabb mint a feminista nő, mert ez az aljassága a gyengeségéből,és kudarcaiból fakad, s ezek kifogyhatatlan forrásnak  bizonyulnak.

Ez szigorúan a szubjektív véleményem, én így tapasztaltam, amíg ott meg voltam tűrve.

 


Vendég

#299 Re: Re: Re: Re:

2014-03-18 16:52

#295: nem feminista - Re: Re: Re:   Híres lettél, felkerültél csao szégyenfalára - megannyi gyöngyszem rovat :)

 

Nem is igazi antifeminista az, akitől nincs még idézet Csao elvtársnő oldalán :D
szerintem is

#300 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-03-18 20:05

#299: - Re: Re: Re: Re:

Azért valljuk be, milyen szépen és jól elbeszélgetünk mi itt. Semmi értelmes és logikus ellenállás. Az azért sajnálatos, hogy milyen sokan megeszik a nősténysoviniszták szépen hangzó, de odafigyelő ember számára már rég lejáratott, a végletekig kihegyezett szexista sztereotíp jelszavait és ugranak, vagyis beugranak rá. Bár ha azt nézem hogy ennyi szavazó mennyi idő alatt, tehát milyen keservesen jött össze, hát még csak feministából is valószínű hogy ennél sokkal több lehet az országban. Ez márpedig jelzés értékű igazolása lehet annak, hogy a Magyarországi nősténysoviniszák is inkább Simone De Beauvoir leszbikus pedofil feminista, a genderideológia egyik kiötlőjét tekintik példaképüknek és követik a helyett, hogy itt szavaznának. Miféle mocskos pedofil mozgalom ez ami az övék?