Válasszunk állatbarát önkormányzatokat!

gondolkodó

#101 Re: társaink

2014-04-22 12:29

#98: Állatbarát - társaink

Azt nem tudod, hogy a gyermekeknél mi a kötelező védőoltás fedezete? A felnőttektől levont egészségbiztosítási járulék! Akkor kivetnének ebadót és abból finanszíroznák és megint ugyanott lenne a dolog, ugyanis akkor nem a chip, hanem az ebadó miatt engednék szélnek az állatokat.


Vendég

#102 Re: Re:

2014-04-22 12:34

#74: - Re:

Hát jól megválasztották a birkák bakker!

csorpiri

#103 ivartalanítás

2014-04-25 08:54

Nem lehet elégszer hangsúlyozni, kiabálni, leírni: IVARTALANÍTÁS a megoldás. Erre a nyugati országokban már rég rájöttek. De mi még 30 év múlva se fogunk eljutni addug.

Vendég

#104

2014-04-26 06:21

Nagyon mélyen egyetértek !!!

Vendég

#105

2014-04-26 06:46

Bár lenne foganatja,de hiába a bölcs mondás,nagyon primitívek vagyunk ebből a szempontból is!Már annyi minden írtunk alá peticiót,és nagyon kevés a foganatja! ott,ahol ráadásul még kisebb a település,ki foglalkozik ezzel? Minden esetre kétségbe ejtő ami a világban történik a természettel szemben!!!

Vendég

#106

2014-04-26 12:23

Remélem sikerrel járunk!Imádom az állatokat!!!!!!

Vendég

#107

2014-04-29 08:58

Örülök ennek a petíciónak és köszönöm, hogy helyettem is teljes mellbedobàssal kűzdenek minden egyes àllat életéért, hiszen ők külön-külön egy-egy érző lélek. KÖSZÖNÖM!

Vendég

#108

2014-04-29 13:27

Remelem sikerul megmenteni.nagypn szoritok

Vendég

#109

2014-04-30 09:06

Végre!

Vendég

#110

2014-04-30 18:06

Nem engedném, hogy a gazdák adják le! Vagy több ezer forintos eltartási díjat kellene fizetniük az új gazdi megtalálásáig!!!

Vendég

#111

2014-04-30 18:26

az ember annyit ér, ahogy a rábízott életről gondoskodik, törődik, azt teszi az állatokkal, amit a családjával, hű tükörkép...

Vendég

#112

2014-04-30 19:11

Attól tartok ez a petíció is pusztába kiáltott szó marad! Sokan, nagyon sokan próbáltak már tenni az állatokért, de valójában tovább folyik a mészárlás. A chip kötelezővé tételével sokkal több kutyát tettek ki, mint korábban. Azt is le kell írnom, az állatvédelmi törvény sem váltotta be azt amit reméltünk! Igen enyhe a büntetés, pláne, ha nem mer senki sem tanúskodni az elkövető ellen!
Mégis, mindezek tudatában csatlakozom és tiltakozom az értelmetlen kivégzések, agyonverések és a brutalitás minden formája ellen, ami állatok ellen irányul!!!!

Vendég

#113

2014-05-01 09:15

megosztottam és kértem mindenkit, hogy írja alá

Vendég

#114

2014-05-01 16:44

Remélem, hogy idővel minden Önkormányzatnak lesz arra pénze, hogy az állatok ivartalanítását támogassa, hátha nem lesz ennyi kidobott, megunt állat!? Én bízom benne, hogy így lesz! Kérek mindenkit, hogy legalább egy petícióval segítsen ebben!

Vendég

#115

2014-05-03 15:55

Feltétlen meg kell oldani az állatok életét.
Mivel? Minden önkormányzatnak kötelessége legyen a költségvetéséből annyi pénzt juttatni az állatok védelmére, amennyit igényel a normál életben maradásuk. Hisz egyebet nem igen látunk mint nélkülözhető szobrok építésére juttatott pénzek kerülnek felhasználásra.
Kérdezem én? Ki fogja nézegetni a szobrokat, no meg ki fog menni kulturális vagy egyéb sporteseményekre, ha az emberek elhullanak kis állataikkal együtt? Szerintem vészesen szomorú a helyzet. Engedni kellene, hogy a nagy áruházak, de a kisebbek is, vagy étkezdék a fel nem használt ételeket esetleg határidő miatt nem lehet kint tartani a pultokon, azt meg kaphassák az állatvédők. Sajnos az igazság az, hogy sok sok hajléktalan is boldog lenne ha kapna belőle. NO DE NEM LEHET! Össze kellene fogni, és elérni hogy lehessen, ha már pénz nincs erre a célra.



Vendég

#116

2014-05-04 10:33

Mi kutyások igényét érezzük annak, hogy engedtessék be az eb is velünk együt parkokba, közterekre, legyenek kutyabarát éttermek és helyek!
Természetesen helyénvalónak tartjuk azokat bénzbirságokat ennek fejében, amit akkor rónak ki ránk, ha felelőtlenül elhagyja közülünk bárki a kutyaliszkot.

Vendég

#117

2014-05-04 10:46

Irjátok alá minél többen!!!!!!

Vendég

#118

2014-05-04 15:11

Egyetértek a kezdeményezéssel.

Vendég

#119

2014-05-05 06:55

Sajnos manapság nagyon sok a szívtelen magát ugyan "gazdának" nevező bunkó van de nem azok csak felelőtlen senkik! Fogjunk össze, hogy példás büntetéseket kapjanak az ilyen tudatlan felelőtlen senkik! Valóban meg kell szüntetni azokat az intézményeket amelyek az elpusztításra koncentrálnak! Az állatotthonokat kell támogatni és az ivartalanítást propagálni, felkarolni és támogatni!
Szeretőszív

#120 Állatbarát !

2014-05-06 05:11

Állatbarát vagyok és szeretem az állatokat !
Vigyázzunk rájuk,mert Ők is vigyáznak ránk !
A kutyák elűzik az ellenséget !!!
A macskák is csodálatos lények,nagyon tudnak szeretni !!! A macskák is vigyáznak ránk, hogy ne terjedjenek el a rágcsálók !!!
Az állatok olyanok, mint az Őrangyalok !

Vigyázzunk az állatokra, mert nagyon tudnak őszintén szeretni tiszta szívből !
Szükség van a segítségükre !!!
Sok ember nem érti ,pedig csodálatos a kommunikációjuk !
Szeressük őket !!!

Vendég

#121 Re: Állatbarát !

2014-05-06 05:15

#120: Szeretőszív - Állatbarát !

Nagyon vigyázzunk az állatokra,mert nagyon tudnak szeretni és egymásra vagyunk utalva ezen a Földön !


Vendég

#122

2014-05-09 19:12

Szomorú.

Vendég

#123

2014-05-10 20:06

Nagyon örülök hogy elindult a petíció gyűjtés, itt az ideje hogy összefogjunk az állatokért, és védjük őket, hisz ők is az életünk részei. Mindig lesznek olyan emberek akik kidobják állataikat, vagy megkínozzák őket, ellenük is határozottabb fellépés kéne!!!!!!

Vendég

#124

2014-05-16 12:31

Tavaly kértem kölcsönt az önkormányzattól, nem segélyt, kölcsönt, nem vagyonokat, csak 100eft-ot. Nos, megkaptam, azzal a feltétellel, hogy a saját és szerződéses ideiglenes kutyaimat 2 kivételével, ennyit engedelyeznek, vitessem be a sintertelepre, és akkor szereznek is munkát nekem ott. Nos, szerződést nem szegek, meg egyébként is, akkor inkább dogoljek éhen, visszautasítottam. Azóta kissé jeges a viszony, de nem is értették, hogy mi a probléma egy ilyen ragyogó ajanlattal.

Vendég

#125

2014-05-19 21:17

Figyelemmel kísértem a választásokat. Sajnálatos egyetlen politikus programjában sem szerepelt a kulturált állattartás, a kulturált és felelős állattartásra nevelés. Nem lehet mindegy, hogy a jövő generációja milyen nevelést kap.Ezért nagyon nehéz olyan Polgármestert, országos képviselőt választani, aki korrektül képes a civil állatvédő szervezetekkel együtt működní. Ilyen vezetőket importálni kellene nyugatról, ahol a természetet, és az állatokat tiszteletben tartják. Van mit tanulni a magyar döntéshozóknak.Ugy gondolom örülni kellene minden önkormányzati vezetésnek, ahol van olyan civil szervezet, aki szívesen felvállalná ezt a nehéz feladatot.Az állatellenes támadásaik helyet, támogatással segítenék munkájukat.