NE Tiltsák be a tűzijátékok lakossági használatát!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-01-02 21:55



Vendég

#2

2014-01-02 21:56

Trágár voltam? :-))))))))))))))
András
A petíció szerzője

#3 Re:

2014-01-02 21:56

#2: -

igen nagyon :D :D


Vendég

#4

2014-01-02 21:58

Hallottál volna, amikor berepedt az ablakom!
András
A petíció szerzője

#5

2014-01-02 21:59

Osszátok a linket minél többen aláírják :) ha már az ellenzéknek is van petíciója nekünk miért ne legyen :)
András
A petíció szerzője

#6 Re:

2014-01-02 21:59

#4: -

Biztosan ideges voltál deegy ember hülyesége miatt mind szenvedjen?


Vendég

#7

2014-01-02 22:00

Ezt kérdezzük mi is.
Attila

#8

2014-01-02 22:24

Szerintem is felesleges betiltani amikor még be volt tiltva akkor is dobálta mindenki.

Vendég

#9

2014-01-02 22:54

Hát András, tudod ez a versenyezősdi nem nagyon megy neked, a másik oldalnál ennyi idő alatt már 300 felett volt a támogatottság. Ez bizony bukta! :)
András

#10 Re:

2014-01-03 07:28

#9: -

Az lehet de ez a petíció nincs is közzétéve sehol!


Vendég

#11 egyetértek

2014-01-03 10:12

semmi értelme betiltani, aláírtam, kell a tűzijáték

Vendég

#12

2014-01-03 15:48

idióták vagytok!!! hány éves vagy, 12???

Vendég

#13 Re:

2014-01-03 20:06

#12: -

Jó a kérdés!

Peter

#14

2014-01-06 20:40

Ennek így nincs szerintem sok értelme, hiszen a másik oldal soha a büdös életben nem fog "nyerni". Azért írtam idéző jelbe a nyerni szót, mert itt senki nem nyer vagy veszít. Ez csak egy kakasviadal a magukkal nem bíró emberek közt. Rossz helyzetben az ország, rosszak a körülmények, félelem néhány etnikumtól, kilátástalanság. Ezek az emberek ebben élik ki a tehetetlenségeiket, hogy elkezdik egymás szemében a szálkát keresni, miközben a sajátjukban a gerendát nem veszik észre. Sokkal jobban érzik magukat azzal, ha másnak keresztbe tesznek és morognak az orruk alatt, hogy milyen királyak, aztán meg kimennek és szidják a világot meg a fiatalokat, mert nem találnak másban örömet.
A tűzijátékot (nem petárdát, mert az már réges-rég be van tiltva) sokan rosszul használják és csak őket veszik észre. Azokat nagy ívben letojják, akik arra használják, amire kell, tehát a művészetre.
Egy dolgot megtanultam az ellene szóló petícióból, mégpedig azt, hogy az ellenzők megmondják minden tűzijátékozónak, hogy értelmetlen baromság a tűzijáték és költenék inkább a pénzt a szegényekre, miközben ők RITKA és ÉRTÉKES Sivatagi iszaptöcsöket tartanak, amik kardfogú poszátacickányhúst esznek, mellesleg a világon egyedülálló versenyeket nyernek, és ezek az emberek akik 5 centis madarakra költenek, megmondják, hogy mi mire költsük a pénzünk...
Ennek a petíciónak nem lesz soha hétezres szavazótábora, hiszen nem fogják betiltani a tűzijátékot. Egy hétig csámcsognak rajta a szobájuk mélyén az unatkozó népek, aztán lecseng. Egy jogász sem fog országos aláírást gyűjteni egy népművészet ellen, ha pedig mégis, akkor tényleg kiderül majd, hogy ki a többség. Számadatok híján meg hiába vagdalózik bárki. Majd ha lesznek adatok, tények, kutatások, bizonyított és alátámasztott érvek, akkor meghajlok előttük, de addig csak egy gyerekes nyavalygás...

Vendég

#18 Re:

2014-01-07 12:48

#14: Peter -

http://levego.hu/hirek/2009/08/legyen_kornyezetbarat_a_nemzeti_unnep

Fél perc alatt csupán annyit tudtam összeszedni, de ha gondoljátok keresek néhányat, amiben arról van szó, hogy az USA 52 tagállamában már harmincegynéhánynál a talaj és a víz is szennyezett perklorátokkal, ezek a zöldségekben, gyümölcsökben, sőt még az anyatejben a biztonságos érték felett megtalálhatók.

 

megatron

#19 farkas.peter.hu@gmail.com

2014-01-07 20:51

ne ellenzéket akarunk hanem pártolókat .arra ott van a tiltsák be fórum .autók százszór jobban szenyezik a környezetet mint a tüzijáték én is percek alatt össze tudnék szedni olyanokat hogy beleengedik a mérgező anyagokat a dunába autóktól szmog stb :)

Vendég

#20 Re: farkas.peter.hu@gmail.com

2014-01-08 07:58

#19: megatron - farkas.peter.hu@gmail.com

Ilyen alapon először a fa és szén tüzelést kéne betiltani.

Ha már itt tartunk és megnézzük a peticiók listáját, ti szerettetek volna ellenzéket a józan Csendes Többségnek, csak befuccsolt a dolot, nem is kicsit, nagyon.


Vendég

#21 Re:

2014-01-08 08:01

#14: Peter -

ennek a peticiónak nem hogy hétezres, de ahogy elnézem még százas szavazótábora sem nagyon lesz

inkább ez a már második óvodás "ellenpetició" a gyerekes nyavalygás, 12-13 éves gyerekek támogatásával

elég égő

egyébként eddig már 2 jogász is jelentkezett, úgyhogy erről ennyit

megatron

#22 farkas.peter.hu@gmail.com

2014-01-08 09:47

akkór már a pyrocégek is léptek ugyhogy erről ennyit .mert telefonáltak ám mikor megjelent a peticiótok a pyro haverok .az absolutpyrónak ami mo legnagyobb tüzijáték gyártója :) meg a többi cég és ők mondták nem lessz semmi a betiltással már intézkedtek szóval erről enyit .mégegyszer ez a forum a pyro kedvelőknek van miért it vagy ?
megatron

#23 farkas.peter.hu@gmail.com

2014-01-08 09:49

amugy könnyü nektek összefog 30 állatvédő testület :) de városi polgárok lakosok falubeliek alig vanak. jó rész az a sok aláirásotok állatvédő testületektől származik :)

Vendég

#24 Re: farkas.peter.hu@gmail.com

2014-01-08 10:05

#23: megatron - farkas.peter.hu@gmail.com

Nem csak állatvédők írják alá! De teljesen mindegy, hogy kik fognak össze, nagyon sok embernek elege van már ebből az egészből, ami évről-évre csak rosszabb lesz.


Vendég

#25 Re: farkas.peter.hu@gmail.com

2014-01-08 10:06

#22: megatron - farkas.peter.hu@gmail.com

Tudod, az ellenzők is találtak ám egy-két oldalt, ahol a reklámok aggályosak és a megcélzott korosztály is, ezek a cégek majd számíthatnak a médiahatóság kopogtatására és hasonló nyalánkságokra.