Mentsük meg a gazdát!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Mentsük meg a gazdát!!! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2013-11-19 15:05

A tolvajoknak börtönbe a helyük

Vendég

#27

2013-11-19 15:06

Kitartás Pali!!! Veled vagyunk!!! Vigyázzatok magatokra!!!

Vendég

#28 Re:

2013-11-19 15:18

#5: -

Én is ugyanerre gondoltam! És ezek után kérdem én jogosan: Ha az ajtóm előtt (belülről) felejtek egy nagy konyhakést, és a kedves betörő véletlenül "beleesik", akkor én vagyok a hibás? Akkor én öltem meg????

bozkurt

#29

2013-11-19 15:21

Ha az állam amit fenntartok, jelenesetben nem önként az adómmal, amit erőszakkal elvesznek tőlem, nem látja el többek közt azt a feladatát sem, hogy biztonságos körülményeket tart fenn polgárai számára, az élet minden területén, a polgárainak joga és kötelessége megvédeni magát, joga és kötelessége elüldözni az állami szervet ami nem látja el a feladatát!

Vendég

#30

2013-11-19 15:23

Magyarország az az ország,
ahol egy tetves tolvaj panaszt tehet a lopott áru minősége miatt.
Factormer

#31 Re:

2013-11-19 15:28

#2: -

Ember élet....Akkor engedélyezék a Magyar -nak a fegyverviselési jogot alanyíjogon...S rend a lelke mindenek...Aki hátul van zárja be az ajtót....

Nyírségi Betyár

vadasy

#32

2013-11-19 15:31

A liberális agyhalottaknak kívánom, hogy egyetlen két fős cigánycsalád költözzön a szomszédukba. Fél év múlva 'megdumcsizzuk.


Vendég

#33

2013-11-19 15:32

Elég szégyen hogy ez megy Magyarországon!!!Az ember azért bünhődik mert megvédte azt ami a sajátja!

Vendég

#34

2013-11-19 15:34

Hát valahogy az igazság osztásban az erkölcs elmaradt. Az életem során többször tapasztaltam, aki jól hazudik,felkészült avagy jobb ügyvédje van...az győz!
De ettől még nem az igazság győz, hanem a jogok csűricsavása a perdöntő. Nem hiszek az igazságszolgáltatásban, vslahogy elment a jogok mentén...mert az erkölcs többet ér!!!!!!!!!!!

Vendég

#35

2013-11-19 15:36

Jutalmazni kéne, hogy le leplezett egy bűnszervezetet.
Tiltakozzunk! Ne büntessék meg, egyébként ez már nekünk többieknek is sokszor eszünkbe jutott. Akkor most elítélnék a háromnegyed országot?
Nikk

#36 Borosgazda

2013-11-19 15:37

Jutalmazni kéne, hogy le leplezett egy bűnszervezetet.
Tiltakozzunk! Ne büntessék meg, egyébként ez már nekünk többieknek is sokszor eszünkbe jutott. Akkor most elítélnék a háromnegyed országot?

Vendég

#37

2013-11-19 15:55

Ha menni kell a gazda érdekében a bíróság elé, szóljatok ott leszek.

Vendég

#38

2013-11-19 16:13

Tudtommal, a gengszterváltás óta az egész magyar társadalom a magántulajdonra épül. Nonszensz, hogy épp a magántulajdon védelmére nincsenek megfelelő hatásfokú törvények! Jó lenne már, ha a "képviselők" valóban azok érdekeit képviselnék, akik rájuk szavaztak és akiknek a munkája árán kapják a díjazásukat.

Vendég

#39 Re:

2013-11-19 16:13

#26: -

Igen, Igaz!...nehogy már őket védje a jog, ezzel felhatalmazást kapnak a további lopásra.

A tehetetlen szorgos, aki megdolgozott azért ami megtermett neki,s egy léhűtő miatt mindent elveszít? Aki semmit nem tett azért, amit ellopott csak élvezni akarta. Amit a gazda is szeretet volna, de nem volt már mit! Oda egész évi munkája!! Logikus az erkölcsi jutalma! És nem a börtön!..én inkább az elhunytat ítélném el, s vele hozzátartozókat. Ne lopj, akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe...s én mint gazda, biztosan nem ittam volna meg e keveréket...De aki bűnben fogant, annak káröröm marad, és nem a gazda el...ítélete.I-gazságtalan!!!!!!!!!!!!!!!!

 


Vendég

#40 Re:

2013-11-19 16:15

#35: -

Mennyire igaz!

 


Vendég

#41

2013-11-19 16:33

Magántulajdont védeni kell bármi áron, amért megdolgoztunk.
Külföldi befektető

#42

2013-11-19 16:38

A tolvaj saját döntéseinek áldozata, ezért csak és kizárólag ő tehető felelőssé. Három döntést is hozott - amelyből ha egyszer is másképp dönt, akkor nem hal meg.
1. ellopta a más tulajdonát - ha nem lopja el, nem történik semmi
2. ivott a zsákmányból - ha nem iszik, nem történik semmi
3. rosszul lett- nem megy orvoshoz, ha elmegy akkor bizonyára nem hal meg...
Ha orvoshoz ment volna akkor is szinte bizonyosan megúszta volna a lopás ügyet - jó esetben bezárják - akkor meg újfent a mi rendes és adófizető polgárok pénzét herdálta volna...
Természetesen az ember élet mindenek felett - és természetesen fáj a családjának, szüleinek... Az elhunyt édesapja nyilatkozott - csak arról nem szól a fáma, mintha nem is lenne fontos- hogy milyen nevelést kapott, milyen erkölcs alapján lett tolvaj és felnőtt emberként hozott olyan döntéseket amelybe belehalt! Ezzel az erővel öngyilkos is lehetett volna...

Vendég

#43

2013-11-19 17:37

Számomra hihetetlen,hogy ebben az országban lassan hőst csinálnak a rabló,tolvaj,időseket megverő,kifosztó senkiháziakból.A dolgozó rendes becsületes embereket pedig arra kényszerítik,hogy tehetetlenül végignézzék amint a munkájuk gyümölcsét a szarháziak elrabolják.Vajon meddig tűrjük még ezt?

Vendég

#44

2013-11-19 17:56

Tökéletesen egyetértek!

Vendég

#45

2013-11-19 18:15

Ő inkább meghalt, minthogy lopása kiderüljön! A börtön helyett a halált választotta! Döntését tiszteletben kell tartani, nyugodjon békében.... ügy lezárva!!!


Vendég

#46

2013-11-19 18:28

Nem tartom bünösnek a gazdát,nem kell ellopni a más tulajdonát.Mi lenne ha mindenki lopna?Ma már aludni sem lehet nyugodtan a saját otthonunkban.Gondoljunk csak arra a sok idös emberekre akiket brutálisan megvertek megöltek,egy fej hagymáért is!

Vendég

#47

2013-11-19 18:35

Egyet értek azzal,hogy mindenki védje büntetlenül ami az tulajdona.
karó

#48 Re:

2013-11-19 18:38

Ne keressünk már kibúvókat a magán tulajdon jog védelméről .Bement a tolvaj ? Igen. Megitta a másik ember borát? Igen . Akkor mi a probléma ? A saját háza táján mindenki azt tárol amit akar , és abban amiben akarja. Nem vagyok gonosz sajnálom az embert mert meghalt de a bajt Ő kereste .

Vendég

#49

2013-11-19 18:39

Felháborító,hogy a törvények,vagy azok értelmezői mindig a bűnözőket védik és nem az áldozatokat

Vendég

#50

2013-11-19 19:19

Szomorú, hogy a tolvajnak van joga a te tulajdonodhoz!!!!!!!!!A magyar jogrendszer bűnrendszer!