Visszavárjuk Kuncze Gábort a Klubrádióba


Vendég

#1

2013-10-30 11:57

Kuncze Gábor műsorvezetése nagyon hiányzik!

Vendég

#2

2013-10-30 13:17

Kuncze Gábor politikusi habitusát és humorát ismerjük a parlamentből. A humora jól érvényesült a Klubrádióban is. Nincs és nem lehet olyan indok, amiért a Rádióból el kellett távolítani. Valóban visszavárjuk a Klubrádió műsorába. Nagyon hiányzik a politizáló és a csevegő műsorokba. Kérem a többi aláíróval egyetemben a döntés visszavonását és a rádióba történő visszavételét. Tisztelettel: Nattán László Kaposvárról.

Vendég

#3

2013-10-30 17:44

REMELEM EREDMENYT HOZ A PETICIO ''
Demokrata

#4 Kuncze Gábort visszavárjuk a Klubrádióba!!!

2013-10-30 19:02

Nem vagyok biztos benne, hogy Kuncze Gábor még egyszer élne a lehetőséggel?!?!?
De természetesen nekem is hiányzik, mind a politikából, mind a Klubrádióból.

Haddszóljon

#5

2013-10-31 00:30

"A félreértések elkerülése végett: nincs olyan etikai norma, sehol a világon, amely egy magánrádiónak (!) előírná, kit alkalmazhat műsorvezetőként. Ha akarja, beültetheti hetente háromszor Mesterházy Attilát, de akár Vona Gábort is a műsorvezetői székbe. Egyik sem etikai, hanem piaci döntés. Csak azt kell mérlegelnie, hány hallgatót taszít el magától vagy éppen vonz az egyik és a másik döntésével. A magánrádióra egyetlen közszolgálati norma érvényes: hogy a hírműsorai megfeleljenek a széles körű, alapos és hiteles tájékoztatás kritériumának." Mihancsik Zsófia cikkéböl http://www.galamuscsoport.hu/tartalom/cikk/335784_ket_megjegyzes_a_klubradiorol_es_az_etikarol
joti
A petíció szerzője

#6 Re:

2013-10-31 01:08

#5: Haddszóljon -

Arató, miközben hősies küzdelmet folytat a Klubrádió életben maradásáért, úgy tűnik, időnként kellemetlen kompromisszumok kötésére is kényszerül. Egy bizonyos határig ezért empátiát kell éreznünk iránta. De sajnos ezúttal, a Kuncze Gáborral szembeni eljárásával ezt a határt sikerült átlépnie.

szergej

#7

2013-10-31 15:50

Nagy disznóság volt a KR részéről Kuncze Gábor eltávolítása.
A módszerről már nem is szólva. Szemtől-szembe, ez nem megy nekik.
Bátran, a csukott ajtó mögül utána kiabálva. :( Szánalmas.
Juditdr

#8

2013-10-31 16:17

Nem hiszem, hogy a történtek után Kuncze úr visszajön:((( De minden esetre Arató úrnak nem kellett volna ennyire kapkodnia, megvárhatta volna, hogy tényleg politikai pályára lép-e hivatalosan is Kuncze úr. Egy beszéd miatt, többeket lehetne utána küldeni a KR-ból, nem akarom most fölsorolni a neveket! De azzal, hogy nem is ő tette meg személyesen, hanem még küldte a "postást", azt is műsor után...:( Undorító!

Vendég

#9

2013-10-31 17:28

Az egész Klubrádió politikáról szól. Örülni kell, hogy egy kiváló politikus is a hangadók közé tartozik.

Vendég

#10

2013-11-01 12:10

Nem csak a KLUBRÁDIÓBA a POLITIKÁBA IS!

Vendég

#12

2013-11-03 08:08

ÉN NEM TUDOM FOGNI A RÁDIOT, ENNEK ELLENÉRE TITAKOZOK AZ ILYEN ELJÁRÁS ELLEN!KUNCZÉT SZIVESEN NÉZEM HALLGATOM ÉS NAGYRA ÉRTÉKELEM!vISSZAVÁROM A POLITIKÁBA!!!!!!!!!