deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Már csak néhány nap van a józan ész lehetséges győzelméig / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-10-29 12:04

Támogatom a fenti levélben megfogalmazottakat és amennyiben szükséges aláírásommal is igazolom !
Nem tűrhetjük tovább a hatalmon lévők és kiszolgálóik packázását !
kocsijani

#2 Re:

2013-10-29 12:20


Vendég

#3

2013-10-29 14:26

Nagyon helyes. Nem megmenteni kell bennünket, hanem számolják át forinthitellé a "devizahiteleinket". Biztos, hogy nem járunk akkor sem jobban, mint a forinthitelesek. Nem is tudom miért kell a Varga Mihálynak ezt annyira hajtogatni? Nekünk ez soha eszünkbe nem jutott, hogy esetleg jobban járnánk. Ki a fenének érdeke ez, hogy ezt hajtogatják?

Vendég

#4

2013-10-29 15:07

Nem tudom, ki fognak e IGAZ MAGYAR HONATYÁHOZ, ÉS EMBERHEZ MÉLTÓAN állni a lakosság elé, vagy lapítani fognak sunyi módon.. ???

Vendég

#5

2013-10-29 15:15

Vajon meghallgatasra es megoldasra kerul-e a "devizahitelesek" ugye? Hol el a magyar ember: jogallamban, vagy vad kapitalizmusban?

Vendég

#6

2013-10-29 16:01

Ezt tovább tűrni nem kell! Csalók,tolvajok,hazaárulók-börtönbe veletek!

Vendég

#7

2013-10-29 16:09

A legmesszebb menőkig támogatom a bankok indexálási trükkjeinek végleges és visszamenőleges hatályú megszüntetését, a tönkretett emberek, családok bankok által történő teljes kártalanításának bíróság általi elrendelését!

Tisztelettel: id. Rucz Tibor Szeged

Szeged, 2013. október 29.

Vendég

#8

2013-10-29 16:36

SAjnos IGAZ. MEGALÁZÓ magyarirtás és néphülyítés folyik

Vendég

#9

2013-10-29 18:16

Egyetértek!!!

Vendég

#10

2013-10-29 18:41

Kedves Menyhért Péter! Az, hogy "köszönjük" a harcot kevés Örök hállával tartozik mindegyikünk azért a kemény munkáért, amit végzel a devizahiteles csalás kiderítése és főleg a megoldás érdekében. Valóban eddig mindegyikünk szava süket fülekre talált, kivéve néhány bírósági ügyet, melyet ügyvédek (Léhmanúr pl.) képviseltek.
Mégegyszer - örök hálánk!

Vendég

#11

2013-10-29 21:23

Jó lenne már, ha nem falra hányt borsónak néznék a T. Illetékesek azokat a tényeket, amelyeket Menyhért Péter úr ír, már igen régóta. Viszont semmilyen megfelelő visszajelzés sincs arról, hogy ezek az írások valahol elolvastatnak, sőt orvosolnák a benne feltüntetett gondokat, problémákat, jogtalanságot, és még sorolhatnám. Úgy tűnik a T. Illetékesek a fülükön és a szemükön "ülnek", hogy se látnak, se olvasnak! Meddig akarják még folytattatni a deviza- körüli ide- írok, oda írok, de választ nem kapok?! T. Illetékesek! A saját családjaikban vajon a nyugdíjas Szülőket, középkorú, már- vagy még dolgozni tudókat nem vezették félre?! Akkor ott valami nem stimmel. Mert nekem iszonytatón sok, olyan ismerősöm van, akinek a nyolcvan éven felüli felmenőiknek is adtak semmi perc- ill. alig óra alatt hitelt! S évek óta fizettetik vele, triplán! Az Önök szülei- nagyszülei nem estek bele ebbe a "csapdába?! Ne?!? nocsak- nicsak- bicsak ... Nem gyanús ez?! S az sem, hogy a régebben panaszt tevő neves sztárok, valahogy elhallgattak. Lehet, hogy őket "kielégítették" a jelzett 'Bankok eddigre?! Jó lenne már az orvoslatokról is olvasni!!!Üdvözlettel! N. Pető Ilona

Vendég

#12

2013-10-30 11:23

Menyus már csak benned bízhatunk!Megemlegetik még ezek azt a napot, amikor nem engedelmeskedtek a felszólításodnak!Még ilyen bátor emberel nem találkoztam az életben.Üdv Havasi Györgyné

Vendég

#13 +

2013-10-30 19:26

Addig nem lesz itt semmi míg a bank vezetőit és a bankszövetség vezetőit le nem tartóztatják, és a legfőbb ügyésszel ellentétben. Ha nekik lehet bűnözni akkor a hétköznapi embernek miért nem?

Vendég

#14

2013-10-31 18:16

támogatom!
Judy

#15 Re:

2013-11-02 15:33

#3: -

át sem kell számolni, hiszen gondolom Ön is forintot kapott. Azt csak megszámolni kell :-) Biztos vagyok benne, hogy nem  piszkálná a csőrét sem a forinthiteleseknek, sem a hitellel nem rendelkezőknek, hogy az ilyen törvénytelenségek kiiktatásával csökkennének a "deviza" elszámolású hitelek törlesztőrészletei. Megosztani az embereket még ez alapján is, ez csak arra jó, és hogy jól megjegyezzük, azért ismételgetik, mint egy bukott diák. Hát azért se!

 


Vendég

#16

2013-11-02 17:44

Mélyen alá támasztom Péter igazságos őszinte nyilt levelét! Én 66-ves vagyok a férjem 70-ven 7.éve meg vettünk egy kis házat 3,5 milliót vettünk fel amit csodálatos módon ajánlotta a bank 18-ez forinttal kezdtük,ma már 134-ez ft amit febr óta képtelenek vagyunk fizetni.Ennek a betegje vagyunk,hogy igy be csaptak benünket.Már fenyegető leveleket kapunk,felmondta az OTP a szerződésünket és hallad a faktorhoz a büncselekményes hitelünk!!!Mert ezt már igy lehet nevezni kérem legyen már vége igazságot akarunk kérjük az ujra számolást ahogyan fel vettük a hitelt és mégha van bellőle kifizetjük de még a kamatot is svájci frankba számolják ez már gyalázat és még nekik áll feljebb hány mill embert be csaptak ELÉG VOLT!Bocsánat kérek ha rosszúl fogalmaztam De ELÉG VOLT a sok álmatlan éjszakákból maradok Tisztalettel:Egy nagyon elkeseredett DEVIZA Hiteles!!!!!
cml
Vendég

#17

2013-11-03 14:24

Nagyon Kilehetne már találni hogy milyen megoldás legyen az átvert adosoknak mert hiába találták ki az árfolyamgátat az a tőrlesztőrészlet is bizony megterhelő--nem beszélve arrol hogy egy egyedűl fizetem..ééés arezsi--jolenne azt is fizetni mert halmoződik---de miből.


Vendég

#18

2013-11-10 17:09

Végtelnül elkeserít,hogya demokratikusn megválasztott és esküvel vállalt képviselők,de leginkább a legfőbb közjogi méltóságok mégcsak válaszra sem méltatják a szenvedő polgárokat képviselők leveleit,petícióit!Így a Menyhért Péter leveleire,de pl. Kasler Árpád 2013.04.22-én Kövér Házelnöknek eljuttatott 15-20 ezer ember közfekiáltással elfogadott,valamint 2013.aug.20-án a közt.elnökhöz kb.500 aláírással eljuttatott petícióra sem érkezett elfogadható válasz.Ez utóbbi kapcsán volt az Asztória útk. blokád.Gyanítom,hogy megalkuvó országvezetésünk van! Ezt csak ők cáfolhatják meg!

Tóth Ferenc


Vendég

#20

2013-12-10 13:36

Szólj hozzá!

Vendég

#21

2013-12-11 19:40

T. Menyhért Úr!

Vona Gábor nincs egy platformon a többi gazemberrel, jó lenne ha tájékozódna. Nézze a parlamenti közvetítéseket és olvassa az Alfahírt!!
Ez olyan övön aluli ütés, csúztatás, mint amit a liberálisok elkövetnek az emberek, az ország ellen! Ez nem szép Öntől, többet gondoltam magáról. Tudom miről beszélek. A Jobbik az elsők között volt a devizahitelek csapdájának feltárásában még 2010 előtti időkből és tovább.