A Roma történelem oktatásának megakadályozása iskolai szinten

Mr.Moto

#51 Ez csak adathalászat!

2013-08-28 13:21

Aztán, ha összegyűlne a megfelelő számú aláírás, mi fog történni? Kinyomtatjátok és a fekete-fehér fecnikkel betipegtek valami hivatalba velük? Azt tudjátok, hogy név, lakcím, szem.ig. szám, és az aláírás KÉK! tollal kell, hogy legyen??
Ugye nem? Na, akkor csak irogassátok alá, hogy aztán tucatjával kapjátok a spammeket :))

beawis

#52 Bünözés

2013-08-28 13:25

Milyen tanitàsrol is lenne szó?Talàn arrol,hogy miként kell agyonverni egy 92 éves idös asszonyt.Vagy miként tartsuk terror alatt a szomszédokat,iskolatársakat,falubelieket.Vagy hogy hogyan kell élösködni a magyarokon?Vagy miként szüljünk 20 éves korra 5 gyereket,s tartasuk el az àllammal.Na ebböl ne kérjünk.Én alàírtam.
Scytha

#53 Szélsőliberalizmus

2013-08-28 13:50

A ki tudja milyen származású - ál-lelkész - Balognak el kell tűnnie a közéletből.

Vendég

#54

2013-08-28 14:29

Roma történelem? na az nem lesz hosszú: Gazsi meglátta, Józsi ellopta, Pista eladta... itt vannak vagy 500 éve és még mindíg képtelenek integrálódni.

Vendég

#55 Re: fönt lehet látni,jelenleg 1020,sajnos,nem nagyon szaporodik

2013-08-28 16:44

#10: -

ildikó


Vendég

#56 A hülyítés ne továbbja e cigányismereti"tárgy"...

2013-08-28 16:45

Szociológiát, filozófiát, pedagógiát, jogot,gazdálkodási ismereteket , pénzügyi ismereteket kell tanítani,nem egy ide tolakodott népség állítólagos történetét!!!!!
Aki ezt a tantárgyat bevezetni akarja, az nem magyar érdeket szolgál!!!!!!!!!

Vendég

#57

2013-08-28 17:10

nem ez lenne a legfontosabb az oktatásban, talán be kellene illeszkedni a társadalomba ami sajnos 1000 év alatt sem sikerült,ugyan kit érdekel a történelmük,tanulják meg azok akik érintettek (külön órákban,délután 4-ig beleférne az új Közoktatási Törvény szerint)
egy magyar nő !!!

#58

2013-08-28 17:15

háát nem is tudom hol kezdjem .... mélységesen fel vagyok háborodva ... rasszista bunkó a legtöbbje itt , nem tudom mire veritek magatok a magyarságotokra ... ők nem magyarok? nem egy olyat tudok aki dolgozik 14 éves kora óta folyamatosan .. és képzeljétek sok olyat is ismerek aki egyetemet végzett-de mind hiába mivel az ilyen vad parasztok mint ti lenézitek stb. ők tán nem emberek? nem tudom hova tart ez a világ de én úgy gondolom embere válogatja ...amúgy érdekes ... magyarba nincs gyilkos ,rabló, tolvaj hmmm XD könnyű más népre mutogatni :) ha oktatják had oktassák azt pát sort ki lehet bírni :P és a többi nép történelmét kötelező megtanulni? a cigány legyen kivétel mert "nem mehet a gyerek az iskolába" - lehet pár év múlva ( menyed vagy vejed lesz) :D meglepő és mulatságos .. szégyenkezek én miattatok.. ha minden ember így gondolkodna mint én nem lenne rasszizmus ! kicsit más mint mi.. ítéljük el ! lehet sokan melóznának ha felvennék őket .. munkahelyken is ez megy sőt kórházakban is .. pfff hajrá roma történelem !!!!!!!!!!! :D

Vendég

#59

2013-08-28 18:02

Már nem tudják, hogyan ugrasszák össze a cigányokat a magyarokkal!


Vendég

#62

2013-08-28 19:02

Szégyenletes,nemzetárulás!

Vendég

#63

2013-08-28 19:34

ketszer voltam m orszagon latogatoba sajnos mind ketszer szomoruan tapasztaltam hogy mar nem biztonsagos kozlekedni budapesten, a buszon levagtak a taskat a vallamrol aztan a metroba zsebeltek ki mind ketszer ciganyok vettek korul de sajnos keson kapcsoltam 17evvel ezelott ilyen nem volt .asulyi vonaton ejszaka jartam haza nemfeltem .amunkabol hazafele.keteve ugyszinten ezen a vonalon molesztaltak ot suhanc cigany kolyok az volt a szerencsem hogy az unokam jott elem es megijedtek tole hal istennek itt angliaba nemtudnak ervenyesulni

Vendég

#64 Re:

2013-08-28 19:40

#58: egy magyar nő !!! -

nem akarlak megserteni sot igazat adok semmi kifogasom aki tanul es kiakar kecmeregni a nyomorbol es szeret dolgozni ha joldolgozik megvan az eredmenye nem ezzel van a problema azzal a tobseggel aki ezt nemakarja de eggyet kivanok neked szeretettel tisztaszivbol legyen ketszomszedod es legalabb nagy munkatarsad cigany es utana beszelunk !!!!!!

 


Vendég

#65

2013-08-28 20:57

Tisztelt Mindenki! A mi "vezetőink" nagyon is okosak,már jó pár évtizede bizonyítják....A mi generációnkat is megvezették ,és a mostani fiatalokat is megfogják.Talán hála az internetnek egyre kevesebben hiszik el a hazudozásaikat,arról nem is beszélve amiket ,csak úgy elhallgatnak.
Üdv : László

Vendég

#66 Re:

2013-08-28 21:08

#58: egy magyar nő !!! -

Kedves "magyar nő"! Annak a "vad" parasztbácsinak az intelligenciáját,és bölcsességét sajnos meg sem közelíted.Talán nézzél utánna,hogymit jelent az,hogy paraszt. Nekem sok roma barátom van ,és ők is útálják a a saját fajtájukat (a megfelelő állati fajtához tartozókat....és csak azokat),mert ők tudják,hogy az igaz magyar embernek eszébe sem jut,ha normális cigánnyal beszélget,hogy az cigány. Remélem érted amit írok!

Üdv László ...aki a szar embert útálja nem a cigányt!!!!!!!!!!


Vendég

#67

2013-08-29 06:51

Jobb volna, ha a magyar történelmet hitelesen oktatnák, és XX-XXI századi történéseket! Dél - vidéki magyar írtás, Sztálin gonoszságai...

Vendég

#68

2013-08-29 07:59

semmi szükség a roma történelem oktatására.

Vendég

#69

2013-08-29 09:10

cigány történelem? van olyan ?:O

Vendég

#70

2013-08-29 09:38

nincs cigány történelem nincs mi tanulni ....még az ötlet is nevetséges!

Vendég

#71 Re:

2013-08-29 11:37

#15: -

Nem értek egyet nekem is van3 cigány gyermekem ,sem a szocpolt ,sem a lopást nem tanulták 2 diplomás gyermekem van .Én és a férjem dolgozunk mindig is dolgoztunk nem szabad egy kalap alá venni az összet cigányt.

vera

#72 Re:

2013-08-29 11:38

#15: -

Nem értek egyet nekem is van3 cigány gyermekem ,sem a szocpolt ,sem a lopást nem tanulták 2 diplomás gyermekem van .Én és a férjem dolgozunk mindig is dolgoztunk nem szabad egy kalap alá venni az összet cigányt.

Szent Eltvíz

#73 roma történelem

2013-08-29 12:30

A magyar helyes írást kellene jobban tanítani, mert a roma kis betűvel írandó.
Szent Eltvíz

#74 Re:

2013-08-29 12:33

#58: egy magyar nő !!! -

Hányszor hallottuk már hogy mindenki ismer egyet aki nem olyan, sőt becsületes.
Ahogyan egy magyar közmondás tartja, kivétel erősíti a szabályt.
Az átlagról van szó, nem a kivételekről.


Vendég

#75 Re: Re:

2013-08-29 16:17

#66: - Re:

irtam :embere válogatja nem a fajt kell gyülölni hanem az embert !!!!