deviza alapú csalás ellen

deviza alapú csalás ellen / Közlemények / Csányi menekíti a lopott pénzt! / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-07-19 11:42

Nagyon reméljük, hogy akik ezt a szörnyű csalássorozatot elkövették a magyarok ellen bünhődni fognak hamarosan, és nyilvánosságra is hozzák mindegyik nevét!!!
Horvátország már megkezdte a "tisztítást" gratulálunk nekik!!!

Vendég

#2

2013-07-19 11:42

Nagyon helyes, hogy nem külön-külön kell ügyvédet választanunk, ill.megbiznunk.Ismerve az ügyvédeket, most jól meglovagolnák ezt az ügyet, nekem meg nincs rá pénzem. Csak köszönni tudom az intézkedését.

Vendég

#3

2013-07-19 11:50

Hát ennek valóban utána kell járni ,nézni alaposan,mert nem babra megy a játék.Ha bűnös akkor bünhődjön, de legalább olyan mércével büntessék, mint Cuslágékat.

Vendég

#4 Re:

2013-07-19 11:51

#1: -

Nagyon el kellene kezdeni nálunk is, de itt nincs olyan bátor ügyész, aki a feljelentéseket meg merné tenni az illetők ellen.

 

 


Vendég

#5

2013-07-19 12:17

Szólj hozzá!Hajrá csak így tovább.

Vendég

#6

2013-07-19 12:39

Köszönjük! Ennek az országrablásnak vége kell, hogy legyen!Szégyen, amit csinálnak!

Vendég

#7

2013-07-19 12:56

Nagyon helyes,örülök,hogy van aki meggátolja a további fosztogatást!

Üdvözlettel Edit
Nyolc emeletes Drugics

#8 SX4 hajszál hijján 8 millióért.

2013-07-19 14:11

Nos ebbe a gazemberségbe sokan beleestünk, mint Pilátus a Krédóba!
Értékesítők, nagy erőkkel ajánlották a svájci frank alapú kölcsönöket, ma már biztosnak tűnik, hogy jól megfizették őket az ilyen hitelkonstrukciók létrejötte után.
Szerencsétleneknek valszeg fogalmuk se volt róla mit okoznak emberek százezreinek.
De voltak akik tudták, mondjuk Csányi "úr", és hasonlók, hiszen ők találták ki!
Tragikus, és aljas az egész, már csak azért is, mert minden tranzakció forintban történt.
Szerintem jogellenes is.
DE miután az említett "úr" az MLSZ- nek is elnöke, még az is felvetődhet, hogy ez milyen hatással lehet a magyar footballnak csúfolt szerencsétlenkedésre.
Amúgy az összes szereplő Marionett bábú, egy kéz rángatja őket, egy akarat szerint, ezért a másik "úr" Polt Péter, sajnos nem sokat fog ez ügyben virítani.
Ide sokkal keményebb eszközök kellenek!

Vendég

#9

2013-07-19 14:16

Kedves Péter,
remélem ezután a levél után elutaztál családoddal egy pici faluba pihenni. Mert tudod ennyi készpénzzel kis hazánkban (sajnos) sok mindent el lehet intézni. Például azt is, hogy holnap az összes médiában és óriásplakátokon megjelenjen Rólad és - mivel én is terjeszteni próbálom bátor kezdeményezésedet - Rólunk egy fotóinkat mutogató 'HAZÁNK LEGVESZÉLYESEBB BŰNÖZŐI SZABADLÁBON' feliratú hír.
Sőt! Ez a pénz olyan sok, hogy gond nélkül jó barátság és magyar törvények alóli mentesség vásárolható belőle az EU bármelyik "jogállamában".
Őszinte tisztelettel, Bencze Tibor dr.tiborbencze@gmail.com

Vendég

#10

2013-07-19 14:28

Nem csak az árfolyam volt a gond,a indokolatlan költségek sokkal nagyobb terhet jelentenek.Egy héten belül három költség emelés az volt a sok.

Vendég

#11

2013-07-19 15:02

remek!

Vendég

#12

2013-07-19 15:16

Támogatom !!!!

Vendég

#13

2013-07-19 15:26

Csatlakozom én is a feljelentőkhöz családommal!!! Igazságszolgáltatást követelünk Magyarországon!!!!
Gyönyörűné Kató

#14

2013-07-19 15:37

Igazságszolgáltatást és korrupció mentes, felelősségre vonható, az Európai emberjogi előírásokat követő kormányt követelünk!!! Hazugság és népnyúzás mentes, népakaratot figyelembe vevő kormányzást követelünk Magyarországon!!! Le a diktatúrával, valós demokráciát és szólásszabadságot követelünk a közmédiáknak!

Vendég

#15

2013-07-19 15:42

Kedves Péter!
Teljes mértékben egyetértek és támogatlak az igazság kiderítésében!
Már mindannyian tudjuk, hogy a bankok fedezetlen pénzt akartak a záloghitelesek valódi munkából szerzett fizetésével fedezetté tenni! Vérlázító amit még mindig megengedhetnek maguknak!
Bár az is igaz, hogy a patkányok hagyják el először a süllyedő hajót!
Üdv., Sziky Erika

Vendég

#16

2013-07-19 16:38

Örömmel olvastam sorait Kedves Menyhért Péter! Minden szavával egyetértek, támogatom.
Örülök, hogy Ön megtette a feljelentést.
Üdvözlettel:
Csány Tünde

Vendég

#17

2013-07-19 16:41

Kedves Péter! Köszönjük a figyelmedet és a szorgalmadat, aláírással támogattuk, támogatjuk az ügyet, az ügyünket. Üdv BB

Vendég

#18

2013-07-19 17:26

Kedves Péter! Köszönjük, amit értünk tesz. Vigyázzon magára, mert ez a csürhe mindenre képes.
Az a szomorú, hogy ez a szemét állam ezt hagyja és részt vesz benne. Ha fiatalabb lennék elhagynám ezt az országot. Pedig szeretem, itt éltem le az életem.
Üdv.Judit

Vendég

#19

2013-07-19 17:54

Tisztelet és köszönet mindezekért Uram!!!
Reméljük,hogy megkapják ezek az uzsorások a megérdemelt büntetésüket,és vagyonukat elkobozzák!!!

Vendég

#20

2013-07-19 17:56

Köszönöm, hogy kiáll mellettünk!

Vendég

#21

2013-07-19 18:27

Támogatom!!!!!

Vendég

#22

2013-07-19 20:12

Igen, ez a lépés elkerülhetetlen volt, hiszen nagyon igazságtalan, csúfos az, amibe bele vittek mindannyiunkat ezek a "". Egyetértünk családommal, támogatjuk, kedves Menyhért Péter Úr!
Üdvözlettel: Dr. Bálintné Kovács Éva

Vendég

#23

2013-07-19 20:33

Jó lenne ha már valamerre mozdulna ez a dolog mert már lassan minden hiteles az utcára kerül.Persze TÁMOGATOM.


Vendég

#24

2013-07-19 21:34

Nagyon vagány és nagyon tetszik!!!!!!!
Tényleg nincs más megoldás, mint sarokba szorítani a patkányokat.Csányit teljes vagyonelkobzásra kell ítélni.Hogyan is szerezte meg az OTP tulajdonát?Le kell államosítani az OTP is.A régi 3%-os hiteleket ma 12%-on szedi Csányi.Miért kapott 4 milliárdot nemrég zenélő tehénfarmra az államtól? Vegyék el tőle a földeket is!
Csak így tovább kedves Menyhért Péter. Üdv. Havasiné

Vendég

#25

2013-07-19 22:02

Igen Tisztelt Menyhért Péter Úr!!!!!!
Csak gratulálni tudok ehhez a feljelentéshez,ugye nem zörög a haraszt ha a szél nem fúja.Menekülnek a patkányok a süllyedő hajóról,de remélem a patkányfogó jó erős lesz és nem engedi szabadulni.Nekünk ugyan a CIB-nél van a jelzáloghitelünk és csak az isten a megmondhatója mi lesz velünk.6 millió helyet immár 15 milliót követelnek.Három éve felmondták a hitelünket,azóta minden reggel idegroncsként megyek a postaládához,hogy mit kaptam.Én akkor megmondtam nem adom a házunkat egy életmunkáját az uzsorásoknak.Azóta nem kaptam semmit csak havonta,mennyit nőt az adósságom.Köszönöm,hogy leírhattam és Ön remélem elfogja olvasni.
Maradok:Tisztelettel Hajdu Simkó Lászlóné
4225 Debrecen Hegy u 34/B