Nyílt levél a pénzügyi elithez

Nyílt levél a pénzügyi elithez / Közlemények / deviza alapú csalás / Hozzászólások


Vendég

#1

2013-07-03 17:44

Kedves Menyhért Péter! Ez kiváló munka.
Én a Nemzetbiztonság ellen is feljelentést teszek, valamint azon olajszőkítők ellen, közte a mocskos volt férjem, Dr. Nyerges László ellen, aki a szüleimet is megölte (nem fizikailag, csak betegen állandóan zaklatta őket) és a fiamat és engem hajéktalanná akart tenni és az MKB-ban a bankbiztonságot rám uszította. MOCSKOS ROMÁN CIGÁNY maffiózó! Ahogy az egész Magyarország a rohadt kommunista fasiszta gyilkos, szadista olajszőkítő maffiózók világa..elsősorban a zsidók és a cigányok, de a magyarok is már ehhez tudnak idomulni ebben a szemét országban!!
Engem az MKB-ban Erdei Tamás meg akart öletni Dr. Nyerges László volt Mertcontroll elnök-vezérigazató, olajszőkítő biztatására...a gyerekemet és engem is ki akartak teljesen irtani és kikészíteni...lassan a hajléktalnaságba is eljuttatni!!! Ma is ez folyik...1977 óta üldöznek ebben a mocskos rohadt KOMMUNISTA FASISZTA zsidó cigány országban!!!SZÉGYEN EZ AZ ORSZÁG!

Vendég

#2 Re: kérdés

2016-08-04 15:02

#1: -  Elnézést azt szeretném tudni véletlenül ez a dr Nyerges László nem 1943-novemberében született véletlenül