Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!

rozi

#601

2013-05-14 05:42

Az én lányom 15 éves,10 éve asztmás,allergiás.A napi gyógyszer adagja,havonta 4500ft.E mellett sokat beteg.7 éves volt amikor kis híján kirúgtak a munkahelyemről mert sokat beteg a gyerek.Most még a táppénz is kevesebb.Megalázónak tartom hogy hazugnak neveznek bennünket,egy kis többletért.Sajnos én is tudom,vannak szülők akik még a /gyógyszert sem adják a gyereknek,és 4 felnőtt akart gyerek nélkül kedvezményesen utazni./Sajnos azt hiszem ők továbbra is kapni fogják.Itt Békés megyében olyan sokat keresünk,hogy 2 fizetésből az már a saját gyógyszereimet ki sem tudom váltani.Hajrá FIDESZ,CSALÁDBARÁT PÁRT.Elveszik az alapvető jogot az egészséges élethez.

Vendég

#602

2013-05-14 06:05

Az én gyermekem is asztmás már9 éve sajnos és nem tudom mi lesz velünk ha elveszik a támogatásokat hiszen 3 gyermekem van és ha nem tudom majd kiváltani a gyermekemnek az állandó mindennapos gyógyszereit akkor mi lesz? képesek végignézni ahogy megfullad egy gyermek mert nem tudok neki gyógyszert adni? könyörgöm milyen világban élünk már nem kell az országnak a gyerek vagy csak az egészséges gyermek kell? mit mondok majd a fiamnak kisfiam ne haragudj de fulladj meg mert nincsen pénzem gyógyszere :((((

Vendég

#603

2013-05-14 06:07

Egyetértek, fontos lenne, azért is írtam alá.

Vendég

#604

2013-05-14 06:15

Fogjunk össze!
akac

#605 Hol a segítség?

2013-05-14 06:16

Ez csak egy apró segítség, de ha ez sem lesz...még nehezebb lesz!

Vendég

#606

2013-05-14 06:29

sajnos sokan nem környezettudatosak,egyre több az alergiás,-asztmás gyerek,ami 50 éve még ismeretlen betegség volt...

Vendég

#607

2013-05-14 06:36

Ez alap lenne, hogy emberségesen bánjunk a kicsikkel, hiszen Ők a jövő a következő generáció, és minden bármilyen betegséggel küzdő gyermeket (felnőttet) támogatni kellene, és a gyermekek szüleit, amivel csak lehet!!!!! Remélem sok minden változni fog hamarosan !!!!!!
évi

#608 Re:

2013-05-14 06:43

#13: -

az Én fiam allergiás asztmás.Tőlünk már megvonták a támogatást.kell az alkoholisták ingyen kezelésére.meg rokkantnyugdíjára.:(


Vendég

#609

2013-05-14 07:32

Legalább a gyermekeket kíméljék!

Vendég

#610

2013-05-14 07:35

..

Vendég

#611

2013-05-14 07:43

Gratulálok aki ezt a döntést hozta,szomorú.Csak így tovább Magyarország!!!!

Vendég

#612

2013-05-14 07:45

Nagyon fel vagyok háborodva!!!! A kormánynak ez a leg aljasabb munkája amit csinál. Beteg gyerekektől vonni meg olyan dolgokat amire a minden napokban szükségük van, a családokat ilyen helyzetbe hozni, ez mindennek a teteje!!! Gondolom aki ezt az aljasságot ki találta az nem szorul rá ezekre a dolgokra, mert ha az ő családjáról lenne szó biztos meg gondolná ezerszer is. Nem tudom mit tenne, amikor a gyermeke fuldoklik, és nem tud neki segíteni, mert ha nem lesznek ezek a támogatások valószínű pénz se lesz arra, hogy gyógyszert vegyen az ember a gyerekének. Ezek között a gyógyszerek között vannak olyan szerek, amik sajnos támogatás nélkül, vagy meg sem kaphatók vagy olyan áruk van hogy azt egy átlag ember nem tudja meg fizetni. A kormánynak elég mélyen magába kellene szálnia, de főleg annak az embernek aki ezt kitalálta. Kívánom neki, hogy fuldokoljon és ne legyen aki, vagy ami segíteni tud rajta. Fulladjon meg a saját embertelenségétől!!!! A régi öregek mindig azt mondták, hogy a magyar ember az egy bírka, mert sokat tűr. Ezzel tökéletesen egyet értek, de én most mégis arra kérek mindenkit aki ezt olvassa, hogy ne legyünk bírkák!!! Legalább a gyerekekér. Hozzá teszem az én gyermekem is asztmás, úgyhogy nem a levegőbe beszélek. Annak az embernek aki ezt ki találta azt üzenem, hogy kívánom neki legyen ilyesmibe része, tapasztalja meg ezt, hogy milyen az amikor segítséget vár, és nem kap, és ha megtapasztalta a saját bőrén, akkor képzelje el milyen amikor egy kis gyerek kér segítséget és nem tudja neki megadni!!! Minden jót kívánok mindenkinek.

Vendég

#613

2013-05-14 08:12

mivel énis Küzdök a betegséggel.!!!
vike22

#614 vicaakiraly@freemail.hu

2013-05-14 08:13

nem szeretném hogy ez legyen tudom milyen érzés s én is küzdök a betegséggel

Vendég

#615

2013-05-14 08:32

A képviselőknek járó jogosulatlan költségtérítésből kellene elvenni és inkább segíteni a beteg gyermekek szüleit. GYALÁZAT , hogy ennyi TB befizetése mellett ilyen intézkedéseket hoznak! Kissné Zsuzsa

Vendég

#616

2013-05-14 08:51

Segitség kell a gyerekeknek, főleg akik betegek és nem megvonni a támogatásokat !!!
vippera

#617

2013-05-14 09:16

Mi tudjuk,mi az,de főleg a gyermek akinek naponta használni kell a pipát,és már előre félünk a csapadék és egyéb időjárási frontoktól!!!Az én unokámtól is elvették!!!

Vendég

#618

2013-05-14 09:59

"Gratulálok" a döntéshozóknak.Nem elég, hogy a felnőtteket nyomorba és nélkülözésbe döntik, most következnek a gyerekek. Hát ha hamarabb elnéptelenedik az ország. Ha nem vigyázzunk ezek a fél szemünket is elveszik!!!
krisztina

#619 védőoltás károsodás

2013-05-14 10:07

#31: -

sziasztok. Igen ez a sok védőoltás el nem ismert mellékhatása. gyan a homeopata és ternmészetgyógyászati terápiákat nem támogatják és soha nem támogatták, mégis azok a hatékonyak. Imsmerem amiket leírtál. Mi is 3an vagyunk, mind meggyógyultunk. Ehhez váltottam. Nem gyógyszer hanem természetes gyógymód. természetgyógyász szakorvos, táplálásterápia, koncentrált élelmiszerek. ffedori@yahoo.com bárkinek segítünk, tanácsokkal, és válaszokkal: miért?


Vendég

#620

2013-05-14 10:26

Remélem ér valamit ez a petíció hisz sok gyermeknek szüksége lenne erre a támogatásra!

Vendég

#621 Re:

2013-05-14 11:10

#13: - a nyúgdijasoknak biztos!!!

 


Vendég

#622

2013-05-14 11:42

Valóban egy beteg gyereknek az állandó gyógyszereire napi szinten szükség van, mert nem csak egy gyógyszerről van szó, hanem többről. Ha megbetegszik akkor további gyógyszerekre! Ha elveszik a támogatásokat, hogy jut majd gyógyszerhez a beteg gyerek? Főleg ha csak egy kereső van a családban. A fizetés arra elég, hogy rezsit kifizessük, hol van még a kaja és egyéb , na és a gyógyszer???

Vendég

#623

2013-05-14 12:43

Sajnos az én unokám is asztmás és tudom, hogy mivel jár ez a betegség.Segítsünk, ha lehet az aláírással.

Vendég

#624

2013-05-14 12:50

Mit is képzelnek hogy csak úgy játszadozhatnak a beteg gyerekekkel ..és aki csak abból tudja megvenni a gyógyszereket ami szükségesek !! legyen száz gyűrűje de újja egyse !!12 éve virrasztok a beteg gyerekem melett és még azt is elveszik ami a gyereknek jár?? verje meg a jóisten és kívánok neki is sok állmatlan éjszakát és hogy egy szem gyógyszert ne tudjon adni a szerettének !!

Vendég

#625

2013-05-14 13:52

Ezek a m.....k ezt is elveszik? Azt már sokszor tapasztaltam, hogy se gyerek se felnőtt nem számít, DE hogy még a BETEG GYEREKEK SEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!