Nyílt levél a pénzügyi elithez

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Nyílt levél a pénzügyi elithez petíció automatikusan generált fórumtémája

Springer Botond

#1 Sajnos pusztába kiálltott szó...

2013-05-07 07:00

Ez sajnos semmire sem jó.
Megkérni, a "pénzügyi elitet", hogy határolódjanak el a fehér galléros bűnözőktől? Ők maguk a bűnelkövetők! Az egész pénzügyi csalárdság kiagyalói, és persze haszonélvezői is egyben.
Mit vár a szerző?
Elhatárolódnak saját maguktól?
Nem fognak.

Vendég

#2

2013-05-07 07:39

Elég volt az uzsorából !!

Vendég

#3

2013-05-07 07:58

Hiszem,hogy végre átérzik azt amit mi sok millióan,ha igazi "MAGYAROK"

Vendég

#4 7431 Juta Dózsa György u. 61.

2013-05-07 09:21

Szófia

Vendég

#5 Re:

2013-05-07 09:21

#2: -  

 


Vendég

#6

2013-05-07 09:24

Sajnos minket is érint ez a súlyos "uzsora hitel". Tisztességesen fizetjük, de a 2 millió forint már 3 millió 200 ezerre nőtt, pedig 7 éve fizetjük. Már a magas törlesztőrészlet igencsak megviselő a családi megélhetésünket.

Vendég

#7

2013-05-07 10:05

Bár szkeptikus vagyok az ilyen és hasonló petíciók sikerét illetően,de hát ha egy csak bejön!

Vendég

#8

2013-05-07 12:25

Nagyon jogos a petició.. Mellette vagyok

Vendég

#9

2013-05-07 14:20

IGAZSÁGOT A MAGYAR NÉPNEK! KÁRPOTLÁST A DEVIZAHITELESEKNEK!!!!KILAKOLTATÁS EGSZÜNTETÉSE!BEHAJTOK,ÁRVERÉSEK MEGSZÜNTETÉSE!!!!!!!
üvöltő egér az egérlyukból

#10 Nyílt levél a pénzügyi elithez

2013-05-07 16:18

Állandóan lamentálunk, könyörgöm kinek? A kormányt és az egész jelenlegi magyar parlamentet el kellene már zavarni. Tessenek megnézni, kik ülnek 1990 óta a Parlamentben. Ugyanazok, akik a módszerváltáskor körbeülték a négyszögletesitett kerekasztalt és teletömték a zsebüket, meggazdagodtak, és mérhetetlen unott pofával ott ülnek a parlamenti székükben, kapaszkodva abba, és veszik fel a semmiért a képviselői honoráriumokat. Mszp-sek, fideszesek, kereszténydemokraták, lmp-sek és az új törökök: a jobbikosok. De: kit tennénk a helyükre, könyörgöm, ezt mondja már meg valaki!!! Ez az ország a jogfosztottság, törvénytelenségek, gazember síboló 100 leggazdagabb magyar, strómanok, maffiozók, celebek egyre mélyebbre süllyedő országa. Mélyebben vagyunk mint az afrikai uganda, vagy etiópia. Forradalom kéne, egymillió ember az utcára (nem néhány ezer) és elsöpörni a teljesen korrupt politikai elitet!

Vendég

#11

2013-05-07 17:38

Köszönöm, hogy tesznek azért, amiért külön-külön (egyedül) nem tudunk tenni. Annak is örülök, hogy esetleg "képviselve vagyok", mert a lakásmaffia szabadon működik a maga kis ügyvédi, bírói, végrehajtói segítő csapatával.
Köszönöm!

Vendég

#12

2013-05-08 07:00

Reméljük a legjobbakat!!!
menyus

#13 Re: Van megoldás

2013-05-10 12:19

#6: -

Minden deviza alapú hitel csalás, és ezt már bizonyítani is tudjuk azokban az esetekben, ahol az éves elszámoláson nem szerepel az árfolyamrés vagy konverziós díj önálló költségként!.

Ez bizonyítja ugyanis, hogy a bank az államot is megkárosította.


Vendég

#14 Re: Nyílt levél a pénzügyi elithez

2013-05-15 13:46

#10: üvöltő egér az egérlyukból - Nyílt levél a pénzügyi elithez

TELJESEN EGYET ÉRTEK NINCSA KORMÁNYBA OLYAN PÁRT AKI RENDBE TENÉ MAGYARORSZÁGOT CSAK A HARÁCSOLÁSON AZ EMBEREK SÁRBA TIPRÁSA A CÉL!!!!!

Remény fosztott Magyar

#15 Szégyen ,hogy Magyar vagyok!

2013-05-17 06:24

Legalább van aki ezt megteszi ,hogy képviselni próbál embereket.De ....azt gondolom ,mint ahogyan eddig is minden marad a régiben. Kihúzták az emberek lába alól ezt a szép Magyar földet,és földönfutóvá tettek mindenkit saját hazájában.Elvették a nyugdíjakat ,elvették a Tb-t .Teljes ellátás nélkül maradtak idős emberek.Ezeknek semmi nem elég.Ledolgoztak 40 éveket keményen,fizették a TB-t ,meg a nyugdíjjárulékokat és most nincs orvosi ellátásuk csak pénzér.Ez is azt bizonyítja,hogy nyilvános eutanáziát alkalmaznak.Csak akkor kiről húzzák le a bőrt ha mindenkit kinyírnak maguk körül?Öreget,fiatalt,gyermeket.Mert még ettől sem riadnak vissza! Dögöljön meg az a sok szemét söpredék!Mind pártállás és kivétel nélkül!
GülükeZolika, jobbikos

#16 Mélymagyar vagyok!

2013-05-17 06:39


Vendég

#17

2013-05-18 08:37

Magyarországon csak magyar bank működjön,az anyátlan leány bankokat szüntessék meg!

Vendég

#18

2013-05-18 09:01

Az Orbán Viktor vezette Fidesz-kormány intézkedéseivel az elmúlt három évben a magyar társadalom széles rétegeit hozta hátrányos helyzetbe, miközben változatos eszközökkel építi ki saját klientúráját. Ennek egyik, valószínűleg nem utolsó állomása a trafikpályázatokon a kormányzatnak kedves pályázók helyzetbe hozása, amelyet sajtóértesülések szerint a szekszárdi polgármester esetén hangfelvétel is bizonyít. A trafikmutyi, illetve a kormány elmúlt három évi tevékenysége által hátrányos helyzetbe kerültek érdekében a Demokratikus Koalíció demonstrációt szervez 2013. május 18-án, szombaton 15 órától a Fidesz Lendvay utcai székháza elé, amelyre várunk Titeket, minden demokratikus ellenzéki pártot és szimpatizánsaikat is.

Vendég

#19

2013-05-18 10:04

Sajnálom csak azt tudom mondani Aljasság volt ez a devizaügylet, bárkik találták is ki verje meg őket a jó isten

Vendég

#20

2013-05-21 08:36

Csak toldozás-foltozás, maszatolás megy. Akik már választották a rögzített árfolyamot pár hónap után újra többet fizetnek. Nem véletlenek azok a bankkölcsönök melyeket nem kell visszafizetni. Mi örülnénk, ha tisztességes kamat mellett vissza tudnánk fizetni. Nagyon hosszúak a polip karjai, idejelevágni őket, de legalábbis megrövidíteni. Bár nem biztos , hogy " szárazföldön szükséges a polip, azon kívűl ,hogy táplálék gyanánt tápláljon"
Ft hiteles

#21

2013-07-14 16:49

Nemcsak a deviza,minden más banki ügylet felülvizsgálatra szorul!Ha az irányadó kamat 2%,hogy lehet az én hitelkártyám kamata-szerződés nélkül-70% feletti?Szerintem ez tartalmazhatja az állam által beszedett illetéket,melyet így hárítanak tovább!