Joghézagok a rehabilitációban!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Joghézagok a rehabilitációban!!! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51 Re:

2013-05-02 15:32

#6: Angel -

Én 46%-ot kapok IIfokon és negyed évente mennem kell a mn-re bélyegeztettni hogy kapjam a járulékot ami 28400ft!

 

zsóka

#52 Re:

2013-05-02 15:38

#6: Angel -

Tulajdon képpen kellene kapni valamennyit, én 46%-ra 28400ft kapok, negyed évente megkell jelenjek a mn-in bélyegeztettni hogy ezt a kis pénzt meegkapjam!

Angel

#53

2013-05-02 17:50

Zsóka és Vendég köszönöm! Sokkal okosabb nem lettem, csak max annyival, hogy ismét átvágott az állam. Amíg fizettem a járulékokat addig jó voltam, most már csak teher vagyok és még azt a minimális kis összeget is ellopják! Szégyen ami ebben az országban folyik!

Vendég

#54

2013-05-03 10:43

Szólj hozzá...

Vendég

#55

2013-05-04 23:13

Undoritó és népirtó politikát folytat a parlament. És főleg a jelenlegi kormány, de az előző is pont ilyen volt. Ugy látom a statisztikájuk akár igy is képesek javitani hogy megölnek embereket. Ez nyilt népirtás, és remélem megfizetnek egyszer érte. Hiába hiszik hogy sebezhetetlenek, egyszer ők is kerülnek bajba. Remélem visszakapják mind ezt. Nagyon sokan meghallnak. És egy ilyen politikai rendszernek minek adózunk ??? Minek ?? Semmit nem fordit arra amire felesküdött, az életre és a Magyarokra. Sőt népirtásba fogott, csak azért hogy teljesitse az idegen hatalmak kérését. Mind ezt kivánom nekik amit a betegekkel végeznek, remélem utolérő a sors keze az ilyen aljas élet ellenes undoritó politikusokat. Szégyen-szégyen.

Vendég

#56

2013-05-04 23:17

A politika a hatalom a betegeket MEGÖLI !! Ami számomra elfogadhatatlan. Csak a gazdag embereknek van itt minden már, őket támogatja a rendszer, a szegény betegeket, rokkantakat pedig halálra itéli. A pofátlanságuknak is van határa. Az hogy itt mindent lehet az egyenesen megengedhetetlen, kisöpörni a parlamentet ezektől a értékükben undoritó és gyilkos népirtó politikusoktól, és minden párttol. Utálatos, Önzők, és kapzsik. Semmit nem foglalkoznak a bajba jutottakkal, sőt ugy tesznek mint valami főurak, akik itélkezhetnek betegek és szegények felett. Remélem isten itélőkeze őket is utoléri majd. Kivánom nekik. Ez elfogadhatatlan. Fel kellene jelenteni őket.

Vendég

#57

2013-05-04 23:20

NÉPIRTÓ POLITIKUSOK !!! FEL KELL LÉPNI AZONNAL EZEK ELLEN. NEM EZÉRT ADOZOM, SEMMIT NEM FORDITANAK MÁR ARRA AMI AZ EMBEREK JAVÁT SZOLGÁLNÁ. ÉHEZNEK, BETEGEK. A BETEGEKET IRTÓ KORMÁNYOKNAK VÉGET KELL VETNI. NÉPIRTÁS FOLYIK MAGYARORSZÁGON. vAJON KINEK A PARANCSÁRA ???

Vendég

#58

2013-05-07 14:43

Hányan pusztulunk bele vajon?
Ripacs

#59 véglegesek???

2013-05-08 12:59

Jó lenne szót ejteni a véglegesekről, mert egy mukkot sem olvastam róla. Ombucmannak gőze sincs arról, hogy mit jelent ha valaki sokszoros felölvizsgálat után levéglegesítettek, akkor most mi lesz. Szerintem sokan vagyunk ezzel a helyzettel, mert semmilyen jog nem véd bennünket és ezért kellene szólni a mi érdekünkben is. Az írás jó csak bővíteni kellene.

Vendég

#60

2013-05-09 12:34

Hozzák vissza a 23/1991-es törvényt és meg oldódik minden,ez csak a kormány jóságán mulik ha aktivak voltunk volt becsületünk most meg magasról tojnak ránk.
Éva

#61

2013-05-09 13:41

Én 46éves vagyok 7éve rokkant de nem én kértem hanem az orvosok hibáztak mütét közben és annak a levét iszom,de ez a kezdeményezés jó csak azt felejtette el mindenki,hogy a régi korupció miatt inditották el az egészet de aki annak idején megvette tisztelet a kivételnek azok már elmulottak 58 évesek és őket már nem bántják már védetek és mi akik 35-50 évesen rokkantak letünk mi nem akartuk mivel nekünk általában van már 20-25 ledolgozott évünk és nem logatuk a lábunkat,hanem dolgoztunk.Mi most is dolgoznánk csak nincs mit és nincs hol mert munkahelyet nem teremtenek és vidékről nagyon nehéz 1-2 gyerek mellett elmenni dolgozni főleg ha egyedül marad az ember.
Dull Anna

#62 Re: véglegesek???

2013-05-09 14:07

Minden jó ötletnek örülünk, és megköszönjük.

Dull Anna

#63 Re:

2013-05-09 14:09

#61: Éva -

Éva, 1.000%-ban igazad va, én ugyanezt szajkózom mindenhol.

Éva

#64

2013-05-10 11:45

Köszi,de ha tehetünk valamit ellenne és segitség kell én szivesen csak mond meg mit mert nem csak én vagyok ,érintet hanem sokan mások is a környezetembe.
zsanna

#65

2013-05-11 12:08

Tanácsot kérek! 59 éves teljesen segítség nélkül élő özvegy vagyok. Jelenleg dolgozom egy kifejezetten fogyatékosoknak kialakított munkahelyen.A törvény azt kívánja,hogy csak azok dolgozhatnak tovább 2014 januártól,aki kéri a komplex felülvizsgálatot. No most nálam az van,hogy nekem már a korom,meg egyebek,pl.23-év rokkantság miatt 2011 dec.31 állapították meg nagy "kegyesen" a végleges rokkantsági ellátást.Az hogy dolgozhatok így rokkantan,két bottal,s.t.b segít még emberi életet élnem!! Anyagilag annyit pótol,hogy kiváltom a gyógyszereimet, megfizetem a segítséget ami a ház körül adódik,ill.elromlik... Tehát:beadom a kérelmet,megvizsgálnak,munkaképesnek vesznek,de akár leveszik a százalékot. Így előfordulhat,hogy elveszítem az özvegyi nyugdíjt,akár a fogyatékossági támogatásomat,sőt már eleve kevesebbre állapítják meg az ellátást,mivel tavalytól már ezt is másként állapítják. Tehát dolgozom,amíg van m.helyem,amíg bírok,hogy amiket elvettek,azt megkereshessem. Ha már semmit nem bírok,egyszerűen el lehetlenülök mind anyagilag,mind emberileg. Akkor miért érné nekem meg,hogy felül vizsgáltassam magam?!!

Vendég

#66

2013-05-13 05:08

Szólj hozzá...
KEV

#67 Somogybabod 8684

2013-05-13 05:18

Köszönöm mindenkinek, aki a rokkantak ügyével foglalkozik, próbál segíteni rajtunk!
zsóka

#68

2013-05-13 06:52

Nekem 46% adott II fokon és a munkanélkülire kell mennem minden negyed évben bélyegeztettni mivel nem birok elhelyezkedni, mer meg hallják hogy milyen beteg vagyok fel sem vesznek igy kapok 28400ft-ot

Vendég

#69

2013-05-15 16:05

Szólj hozzá...nagyon megalázó amit müvelnek velünk. És remélém hogy össze tubunk fogni
ann

#70 joghézag

2013-05-17 03:33

joghézag, mint a mai magyar jogalkotás fő eszköze

Vendég

#71

2013-05-17 12:45

A 22.800 forint foglalkoztatási támogatást csak az kap akinek a házastársának 67000 forint alatt van a havi nettó keresete. Számlákat nem számolják be. Orvosságot sem számolják bele! Méltányosság nincs. Ez Kormányrendelet! Én nem kapok semmi ellátást és a tb. is én fizetem. Ha valakinek 48000 forint alatt van a jövedelme annak a Kormány Hivatal fizeti a tb. Én mind a kettőből kiestem mivel a férjem nettó jövedelme 76500 forint. Jól ki van ez találva. Akit betegen kidobnak a rendszerből nincs kiút ! Marad a havi 0 forint !

Vendég

#72

2013-05-19 19:01

Még annyit tennék hozzá, hogy manapság az, hogy valaki sikeresen elhelyezkedett, nem egy végleges állapot, több okból is, akármikor megszűnhet.
Üdv :)

Vendég

#73

2013-06-01 16:36

Végre valaki mert lépni .
Ezen az elcseszett rendszeren illene változtatni!

Vendég

#74

2013-06-10 14:13

A megváltozott munkaképességű embereket tönkretette már ez a kormány... Tenni kell valamit ez ellen!!!
Nem mindenki csaló, aki rokkantsági ellátásban, ill. rehabilitációs járadékban részesül!!! A beteg embereket még jobban hazavágják lelkileg, anyagilag, jogilag!!! Tűrhetetlen, amit ez a kormány csinál!

Vendég

#75

2013-10-07 08:17

Hasonló cipőbe járok és is. Gyalázat, hogy a beteg embereket ilyen módon taszítják a mélybe.Nap mint nap a mindennapi kenyér biztosításáért küzdeni kell.
Felfoghatjuk egyfajta zsarolásnak is, táppénz nem jár csak ha addig nem kap rehab ellátást, de akkor biztosan éhendöglik. Így inkább húzza abelét, de bemegy dolgozni. Viszont nincs táppánzen akkor gyógyult, javult az állapota mehet a szabad munkaerőpiacra. Mi ez ha nem zsarolás, a beteg ember mélybe taszítása, mely nem egyszer vezetett már öngyilkossághoz, hajléktalanná váláshoz.