IDŐKÉP.HU MEGMARADÁSÁÉRT!!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) IDŐKÉP.HU MEGMARADÁSÁÉRT!!!! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2013-03-30 01:07

A kezdetekkor azért csatlakoztam,mert fontosnak,igaznak és humánusnak tartottam azt a "jelszót",hogy ha egy ember életét meg tudja menteni az IDŐKÉP már megérte az önzetlen szolgálatot.Ezt én azóta is így gondolom.
Ezt bármi módon szankcionálni elhibázott döntésnek gondolom.

Vendég

#2

2013-03-30 01:54

Kadar legjobb tanitvanyai tonkretesznek mindent amig meg lehet..

Vendég

#3

2013-03-30 03:24

Ez tényleg észbontó. Tudatos károkozás.
Én nem vagyok se megszállott, se meteorológus, se viharvadász, se kommentelő; nem tartozom az Időkép se belsőbb se külsőbb köreihez. Csupán használom a honlapjukat. Soha még ilyen hasznos, pontos, szüntelenül megbízhatóan szolgáltató időjárásügyi hírforrást nem találtam. Le a kalappal az Időkép előtt. El se tudom képzelni, mi lesz velem, ha kinyírják. Veszek egy levelibékát. Az írott és elektronikus magyar média egyetlen hírforrását nem nyitom ki soha többé.

Vendég

#4

2013-03-30 08:20

Időkép marad!

Vendég

#5

2013-03-30 09:06

No comment

Vendég

#6

2013-03-30 09:23

Úgy látszik, hogy egyes politikusokat a "hatalom" olyan szinten elvakított, hogy teljesen képtelenek józan döntéseket hozni.

Vendég

#7

2013-03-30 09:36

Ezt az oldalt és szellemiséget valóban meg kell menteni.

Tegyünk meg mindent, mindannyian!

Vendég

#8

2013-03-30 09:42

Sziasztok! Én nem politizálok,egyetlen egy pártot nem támogatok,és nem is fogok!!!,de nem tartom szép dolognak,hogy az időjárás jelentésből politikát csináltak!:(
Nekem sokat számít az IDŐKÉP,mert sok hasznos infót lehet ott kapni!:)
Itt szeretném megköszönni,akik azért fáradoznak,hogy igaz híreket kapjunk az időjárásról!
Ezt nem kell hagyni,hogy elvegyék tőlünk!!

Vendég

#9

2013-03-30 10:02

Kezdetektől fogva tetszett. Eleinte néztem mellette a met.hu-t is, aztán már nem volt értelme, mert az utóbbi maradt a 15 évvel ezelőtti színvonalon... Hasonlítsa össze bárki! (Milyen érdekes ugye: az állami katasztrófavédős illetékeséknek is ez volt a meglátása?)Illésnél meg butább, kártékonyabb zöldilletékest a hátán nem hordott még ez az anyaföld! Írjátok alá és osszátok meg minél többen ezt a petíciót!

Vendég

#10

2013-03-30 18:01

Nemtudom hogy miért zavarja a "Nagyobb" embereket az hogy mi tudakozunk az időjárás után.... Meg hogy az időjárást és az aktuális időképet látni lehet a neten.... Én nem értek egyet az időkép beszüntetésével, mert többet tudok meg egy kattintásra az aktuális időjárásról mint a tv2-őn a Gaál Noémitől 10 perc alat....

Vendég

#11

2013-03-30 18:44

Valamikor az volt a szokás, hogy április 4-re, május 1-re kizárólag jó időt volt szabad jósolni. Ezután október 23-ra lesz kötelező a jó idő, és utólag sem szabad elmondani, hogy ha mégsem az volt... Képzeljétek el a márciusi hóvihart úgy, hogy arról egyetlen tévé vagy rádió sem tudósíthat sem képpel, sem hanggal, de egy szóval sem. Csak azt látnánk, hogy Pintér Sándor dicséri a katasztrófavédők hibátlan teljesítményét. Aki nem ült bezárva a hóban, az csak azt hallja, hogy ez minden világok legszebbike. Ez a politikai cél, a gazdasági meg az, hogy még párszázmilliócskát a haverok zsebébe kell nyomni a monopoljoggal.

Vendég

#12

2013-03-30 19:50

Írd alá, ha Te is úgí gondolod!

Vendég

#13

2013-03-30 19:51

Munkám miatt fontos hogy pár órára előre lássam az időjárást,maximálisan meg vagyok elégedve az oldallal!! Pontosan működik, és köze nincs a március 15,-én kialakult helyzethez!!!! Föként a radarképet tudom értékelni! Kinek az agyábol pattan ki egy ilyen megszüntetési ötlet?? Mi az hogy korlátozza a hozzáférést? Sajtószabadság van ....

Gi

#14

2013-03-30 21:36

A legnagyobb baj, ha azt hiszi egy csoport, hogy rá a törvények nem érvényesek, de a fizika torvényeit nem lehet kétharmaddal megváltoztatni.
Emlékszem, Csermobilra, mikor a fél ország kinn volt május elsején, mosolygott a ragyogó napsütésben...
kertész

#15

2013-03-31 00:09

Unokám távoli kis faluban nyaralt, vihar idején. Az Időképen pedig egy észlelő éppen a kis falu időjárásáról tájékoztatott, ami nagyon megnyugtató volt.
Támogatom az Időkép fennmaradását!

Vendég

#16

2013-03-31 01:26

A hogy nektek jó,én veletek vagyok!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-03-31 01:34



Vendég

#18

2013-03-31 07:01

szeretem és naponta figyelem az időképet.nagyon jó lenne ha később is megmaradna pontos előrejelzéseivel áttekinthető szerkezetével Budapest és az egész országban.

Vendég

#19

2013-03-31 07:28

Lehet hogy egy időjárás van, de nézőpont sok. Tapasztalatom szerint az Időkép közelíti meg legjobban a valóságot. A médiában elhangzó, néha egymásnak ellent mondó előrejelzések az OMSZ-re alapulnak. A szóbeli időjárás jelentés mellett, had döntsem el én az adathalmazból, hogy mi is következik a következő órákban. Mert az Időképnél percre pontos minden adat és előrejelzés. Nem szabad megszüntetni egy ilyen fejlett közösségi alakulást.

Vendég

#20

2013-03-31 13:41

Minden reggelemet, azzal szoktam kezdeni, hogy megnézem az időképet. Teljes mértékben meg vagyok elégedve az előrejelzéssel. Mindamellett nagyon szeretem a tudományos híreket is olvasgatni. Nagyon rossz lenne, ha beszüntetnék.
109HA049

#21

2013-03-31 15:19

Ennek a köcsög országnak, köcsög népe (kinek nem inge...), arra sem képes, hogy leírja a nevét, mert mi a fasztól fél?! A facebook-on meg 400 ezren lájkolnak valamit, a megmentéséért nem mer egy kurva nevet leírni? A rezsicsökkentést biztos aláírta a sok köcsög?! Menjen a sok majrés lihegő gyökér a picsába.

Vendég

#22

2013-03-31 19:39

Írd alá!!

Vendég

#23

2013-03-31 20:14

Kikötőnk a szélmérő hálózat aktív tagja. Mi, gyakorló vitorlázók a széltérképet az összes többihez képest magasan a legjobbnak ítéljük. A többi szolgáltatás is magas színvonalú és felhasználóbarát. A kamerarendszer szenzációs!
J&N55

#24

2013-04-01 14:31

Az időjárás N E M P O L I T I K A !
Nekem KELL az IDŐKÉP !
Sehol az IDŐKÉP-en kívül nem találok ilyen információmennyiséget, ami a beküldött TÉNYEK-en alapul. Ami most van, vagy elmúlt az TÉNY.
Csak így tovább!
ALÁÍROM!

Vendég

#25 Re:

2013-04-01 18:18

#1: -

Nagyon szeretem az Időképet, pontos és megbízható felvilágosítást ad a várható időjárásról!