Alföldi Újra

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Alföldi Újra petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#351 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!

2013-01-05 02:03


Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót.
Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy.
A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója.

..

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-01-05 23:54



Vendég

#353 Alföldi a legjobb színházigazgató!

2013-01-05 23:55

Művész úr!
Önnel van minden jóérzésű ember!

Vendég

#354 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!

2013-01-06 02:09


Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót.
Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy.
A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója.

.....

Vendég

#355 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!

2013-01-07 02:05


Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót.
Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy.
A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója.

.
néző
Vendég

#356 nézhetik

2013-01-07 10:20

Ma hallottam, hogy a Nemzeti látogatottsága soha nem látott méreteket öltött, mióta ocsmány módon likvidálta a rendszer (kuratórium név mögé bújtatva) un."szabad választással" Alföldi művész urat.
A színház úgy fog járni, mint az Új színház Dörner vezetésével. A pénzt pumpálják bele, mert néző szinte egyáltalán nincs.


Vendég

#357 Re: nézhetik

2013-01-07 14:45

#356: néző - nézhetik

Az jó lesz, ha úgy jár az új, valóban nemzeti Nemzeti Színház. Az Új Színház előadásai ugyanis többnyire teltházzal futnak, a büdöskomcsi propaganda állításaival ellentétben.  Csurka "Deficit" című drámájára pl. már egyáltalán nem lehet jegyet kapni. (Az nem világos, hogy meddig játsszák, de márciusig egy darab jegy sincs rá.)  A többi előadásra sem sok jegy maradt.


Vendég

#358 Re: Re: nézhetik

2013-01-07 16:10

#357: - Re: nézhetik 

 Menj, nézd meg, legalább egyszer kultúrára is költesz, nem csak piára, bár én kultúra alatt nem fasiszta darabok megtekintését értem veled ellentétben. Büdöskomcsizz otthon, az nagyon megy neked, más úgysem nagyon. Azt pedig, hogy az Új szinházat folyamatosan támogatni kell, mert látogatottság hiányában nincs bevételük a jegyárakból, nem az általad komcsi propagandának ítélt hírforrásból tudom. Annyira okosnak és tájékozottnak tartod magad indokolatlanul, nézz utána, "okoska"!

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2013-01-07 17:39



Vendég

#360 Re: Re: Re: nézhetik

2013-01-07 20:28

#358: - Re: Re: nézhetik

Tudod, ocsmány büdöskomcsi féreg, az, hogy többször elismételed a hazugságodat még nem teszi azt igazzá. A mellékelt linken ellenőrizhető, hogy az Új Szinház előadásai vagy teltházasak vagy ahhoz közeliek.


Vendég

#361 Re: Re: Re: Re: nézhetik

2013-01-07 23:50

#360: - Re: Re: Re: nézhetik 

 Fasiszta patkány, az Új színház előadásai majdnem üres házzal mennek, jóérzésű ember oda nem teszi be a lábát. Nem rólad beszéltem, jóérzésűekről. Te a Bayer kategóriába tartozol.


Vendég

#362 A buzi MSZP-s Alföldi Roberta júliustól repül a Nemzeti éléről!

2013-01-08 02:04


Örüljetek szépen, hogy idáig eltűrtük azt az undorító komcsi hímringyót.
Szerintem nem kellett volna, de most már mindegy.
A Nemzeti Színház hamarosan végre nemzeti színház lesz, nem pedig "balliberális" perverzek homokozója.

....

Vendég

#363 Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik

2013-01-08 11:43

#361: - Re: Re: Re: Re: nézhetik

Ocsmány büdöskomcsi féreg, az  Új színház előadásai többnyire tele házzal mennek (ld. még http://www.jegy.hu/venues/%C3%9Aj%20Sz%C3%ADnh%C3%A1z is), oda csak jóérzésű ember teszi be a lábát. Nem rólad beszéltem, jóérzésűekről. Te a Gyurcsótány-kategóriába tartozol.


Vendég

#364 Re: Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik

2013-01-08 11:57

#363: - Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik 

 Te tahó, azt sem tudod, hol van az Új színház!

Az internetről én is tudok híreket szerezni, attól még nem vagyok művelt, azt az ember otthonról kezdi megszerezni, majd igényei szerint bővíti ismereteit, de nem tudom, ezt neked miért magyarázom, hiszen van ember, akin nem fog semmi, csak a kosz, meg a piszok. Te ide tartozol. Üdv!!!


Vendég

#365 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik

2013-01-08 13:45

#364: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik

Tájékoztatásodra közlöm, te fölöttébb ocsmány büdöskomcsi féreg, hogy az Új Színház az Opera előtt, az Andrássy úttal párhuzamos  Paulay Ede utcában van.  Parkolni nagyon macerás arrafelé, de nem lehetetlen. Érdemes a család olcsóbbik autójával menni, mert könnyen lehúzhatod vagy lehúzzák a szűk helyeken.  Színházjegyet pedig legkényelmesebb az Interneten venni, pl. az általam megadott oldalon.  De az Új Színházban játszott "Deficit" című Csurka-darabra sajnos márciusig már nem lehet venni sem az Interneten, sem a jegyirodákban, sem a színházban, mert mind elfogyott. Ha más előadást szeretnél megnézni az Új Színházban, akkor is igyekezzél, mert azokra sincs sok jegy. Ld. a színház honlapját vagy valamelyik jegyirodáét.

Marcsi

#366

2013-01-08 14:34

Alföldi őszinte, kiváló, szakember. Így külön-külön is, és egyben is. Valóban lejár a megbízatása, de, hogy ilyen number one Rákosi módszerrel távolítsák el, ehhez nincs hozzáfűznivaló. Soha nem gondoltam volna, hogy egy fiatal hévvel indult párt ilyen mélyre süllyed. Soha nem gondoltam volna, hogy Rákosi még egyszer tombol ebben az országban. Hogy tombolhat, az persze a mi sarunk, mindannyiunké, mert hagyjuk. Ebből adódik, hogy a kultúra sárba taposásával olyan értelmi színvonalú embertársaink élnek velünk, mint a korábbi, idézésre nem méltó hozzászóló. Sajnálom. Tényleg.
Marcsi

#367

2013-01-08 14:40

Nagyon sajnálom Vidnyánszkyt. Azzal, hogy elfogadta a Nemzeti vezetését ilyen előzmények után, emberileg nullára írta magát. Őszintén szólva vezetői és művészi képességeire ezek után már nem vagyok kíváncsi. Minden színésztől, bármely munkát végzőtől, aki a Nemzetiben folytatja tevékenységét elnézést kell kérnem, de nem áll módomban munkájukat, művészetüket a továbbiakban nézőként élvezni. Jó egészséget kívánok mindannyiuknak!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-01-08 15:56


Rivus

#369

2013-01-08 16:02

Ezek után, hogy Alföldit kigolyózta a hatalom családom és én biztos, hogy bojkottálni fogjuk a Nemzeti színház előadásait.
Üdvözlettel Rivus

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2013-01-09 02:05



Vendég

#371 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik

2013-01-09 07:12

#365: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik 

 Tájékoztatásodra közlöm, te még ocsmányabb fasiszta féreg, hogy nem kértem tájékoztatást a jegyvásárlási lehetőségekről, amit meg akarok nézni, azt meg is nézem. Sokadmagammal egyútt ez nem az Új szinház előadásaira vonatkozik,miután félő, hogy olyan embertípussal találkozunk az egykor szebb napokat megélt színházban (Thália), mint magad is vagy. Ez pedig megfeküdné a gyomrunkat. Továbbra is tájékoztatom az olvasókat, hogy a színházi körökben köztudott, hogy az Új sznházban az elúadások általában negyedházzal mennek.

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2013-01-09 13:18


nézheted

#373 bekaphatod

2013-01-09 14:51

#372: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nézhetik 

 A közszolgálati TV-re nem lehet ráfogni, hogy nagyon baloldali lenne, rajtuk kérd számon ezt az információt, te végtelenül selejtesre sikerült buzifejű, gülüszemű macskajancsi jobbikos. Menj, nézd ott, az Új szinházban a kultúrát, legalább lesz egy fizető néző, úgyis úgy fogdossák be az utcáról az embereket, hogy legyen egy-két ember a nézőtéren. El is játszhatnád  Gogoltól Őrült naplóját, bár Darvas Ivánt nem tudnád megközelíteni sem Popriscsin szerepétben. Igaz, amennyire mostanában tajtékzol, lehet, még ez is sikerülne.

Ezt a hozzászólást az oldal adminisztrátora eltávolította (Részletek)

2013-01-09 15:22



Vendég

#375 Re: Re: bekaphatod,

2013-01-09 15:59

#374: - Re: bekaphatod, förtelmesen ocsmány büdöskomcsi féreg 

 Örjöngjél csak, barom, ennyi telik tőled.

Nem mocskolom be a cipőtalpam azzal, hogy az egykorkellemes utcába, a Paulai Ede utcába manapság betegyem a lábam. Még a végén martens-bakancsokat kéne kerülgetnem, te  istentelenül szemétláda náci féreg.