A választói összefogást támogató nyilatkozat

hug.os józsi

#101 súlyos

2012-11-08 21:36

gratulálok, nem tudom hányan aggódtak az itt csámcsogók közül a demokráciáért 2006 októbererében , mikor feri a tömegbe lövetett, és kisebbségi kormányzással eladósitotta az országot. megy a mocskolódás ha nem vagytok hatalmon, mert számotokra az a demokrácia ha ti irányitotok. nem csoda ha az ország két fele egymásra mutogat. mért jó nektek az imf hitel ha a saját lakáshiteletekhiteleteket se tudjátok fizetni, amiről a ti bandátok tehet szintén. majd az államadóságot tudjátok? elment a józan itélőkétek. a saját nyomorotokat magatokban keressétek. Gordon izeire szedi a baloldalt. egyetlen kampánytémátok OV. szánalom.
CM Fehérvár

#102 Re:

2012-11-08 21:36

#24: együtt -  

 Együtt az országért, Magyarországért fogjunk össze. lehet bal, lehet jobb, lényeg, hogy megélhess, és unokáid itt szülessenek!

together

#103 Re: súlyos

2012-11-08 21:45

#101: hug.os józsi - súlyos

Figyelj eltévesztetted a házszámot! Ez itt nem a mocskolódás helye!

Egyutt

#104 O is ezt akarta.

2012-11-08 21:46

"A magyar közélet jelentős változás előtt áll, összeomlott a célok helyébe az ellenségképet helyező politika, s a jólétet nem ellenségekkel, hanem közös célokkal lehet megteremteni. Ezek megvalósításához határozott kormányzati lépések szükségesek."
- Orban Viktor - 2003
fcseh

#105 1 Összefogás mind fölött.

2012-11-08 21:49

Nem értem, hogy miért kell az LMP-ét elönyben részesíteni vagy bármely más pártot vagy civil szervezetet másokkal szemben. Szerintem a logikus, tisztességes és sportszerű lépés az lenne ha egyszerre keresnétek meg az összes pártot, civilszervezetet és mozgalmat az összefogás lehetőségével.
Így a késöbbiekben nem érhet tikteket olyan vád, hogy az egyik irányba jobban huztok mint a másikba. Széles körű összefogás van szükség és ha most kijelentitek azt, hogy ti az egyik pártot elönyben részesítitek a többivel szemben azzal már meg is osztották azt a tömeget akik titeket támogatnak. Szerintem probáljatok meg tanulni mások hibájából és ne kövessétek el tik is ugyanazokat !!!

Vendég

#106 Re: O is ezt akarta.?????

2012-11-08 21:49

#104: Egyutt - O is ezt akarta.

Orbán már 1993 óta nem ezt akarta, bármit is mondott. Amikor 1998-ban idegenszívűekről beszélt, világossá vált, miféle figura.

docoka

#107 Re: súlyos

2012-11-08 21:51

#101: hug.os józsi - súlyos

na végre itt van már egy fidesz zombi:))

Eszter Garai-Édler
Budapest

#108 Ne hagyjuk! - a petíció

2012-11-08 21:53

Ezt sem ártana ha jó sokan aláírnánk!
http://www.peticiok.com/ne_hagyjuk__dont_let_it_happen
CM Fehérvár

#109 Re: súlyos

2012-11-08 21:53

#101: hug.os józsi - súlyos 

Milyen érdekes, az idei október 23-án az ünnep méltóságával telt a nap. Voltak demonstrációk, de senki nem szedte fel az utcaköveket, nem orozta el a "véletlen" indulásra kész harckocsit, és vonult a rendőröknek, nem gyújtotta fel senki mások autóit, vagy törte be a kirakatokat!

Milyen érdekes, hogy ennek megfelelően a rendőrök nem oszlattak, nem harcoltak.

El kell ítélni a túlkapásokat, a kényszerítő eszközöket megtorlásra használó rendőröket, és azokat a vezetőiket, akik műveleti területet jelölnek ki egy békés országban, sőt az a  székházat átadó, és magát a "csőcseléknek" megadó parancsnokot is, aki "büszkén" jelentette, hogy átadta a székházat. Igen, ő elárulta esküjét, amit egy demokratikus ország jogrendjére tett! És persze nem kell sátortábort engedélyezni közterületen, még politikai indíttatásból sem, főleg, ha nincs megfelelő infrastruktúra a szociális ellátásban!

Milyen érdekes, a történelmet gyakran próbálják meghamisítani. Most ti is azt teszitek, amikor a 2006-os történéseket napirenden tartva alapvetően akár igazságot is tartalmazó kifogásaitokkal azt a csőcseléket emelitek "fülke forradalmárrá", amely hónapokra tette "harctérré" a főváros utcáit.

Mi békét, egyetértést, szolidaritást akarunk!

Ne írd alá, ha nem tetszik, de ne is "károgj", mert rossz helyen teszed!

soper

#110 Re: súlyos

2012-11-08 21:57

#101: hug.os józsi - súlyos

Íme egy félázsiai fideszbirka.

1face

#111

2012-11-08 22:03

Nem ov. leváltásához kell az összefogás, hanem a mögöttük hagyott sz@rkupac eltakarításához!!!
Bár meg vagyok győződve arról, hogy az utolsó pillanatban is változtatni fognak a választójogi törvényen ahhoz - másnak még esélye se legyen a gyözelemre!
Hajrá Együtt, hajrá Bajnai!

Vendég

#112 Re:

2012-11-08 22:04

#20: -

Szívesen elvitatkoznék ezen, de kinyilatkoztatással nem érdemes !

Krómnickel

#113 Add a kezed

2012-11-08 22:04

Most nincs annál fontosabb mint összefogni, és megfelelő fölénnyel leváltani ezt a kurzust.
Az összefogáson belüli nézeteltéréseket a leváltás után lesz helyénvaló rendezni. Ne hagyjuk magunkat szétdarabolni, ne hagyjuk magunkat megosztani!!!
igen

#114 Re: Add a kezed

2012-11-08 22:06

#113: Krómnickel - Add a kezed

IGEN! ÖSSZEFOGNI MINDENÁRON.

1face

#115 Re: súlyos

2012-11-08 22:08


Vendég

#116 Re: súlyos

2012-11-08 22:08

#101: hug.os józsi - súlyos

HAZUGSÁG ÉS FÉLREMAGYARÁZÁS ! MÁR 2006-BAN LÁTSZOTT, HOGY A PUCCSRA TÖREKSZIK A FIDESZ, A  SZÉLSŐJOBBOT FELHERGELVE !

Steve

#117

2012-11-08 22:09

Nem vágyom elnöki rendszerre! Nem vágyom királyságra! Nekem jó volt az a döcögős demokrácia az összes hibájával együtt, Mert volt biztonság érzetem, és nem féltem a jövőtől,mondhattam amit akartam,, bízhattam magamban a törvényekben az igazság szolgáltatásban mert VOLT jogállam. Ma félek hogy az ország uralkodója talpnyalói segítségével hoz egy törvényt akár visszamenőleg és máris bűnöző vagyok.Kénye kedve szerint betilt dolgokat én meg éhen halok a családommal.Ráadásul gátlástalanul lenyúlják a megtakarított pénzem , vagy csak egy (nem létező) vagyonért tudom a gyerekemet egyetemre járatni.ELÉG VOLT!!!! HA ez tündérmese akkor nem kell!! EZ ITT EURÓPA!! és én európai módjára akarok élni! ÖSSZE KELL FOGNI !!!! NEM akarok az Orbán rendszer rabszolgája lenni!!!!
JÖJJÖN egy józan, szakértői, demokratikus ország vezetés és ha nehéz is lesz de EGYÜTT(2014-től)
MEG TUDJUK CSINÁLNI!!!!
józsi

#118 Re: Re: súlyos

2012-11-08 22:10

#103: together - Re: súlyos

kedves john lennon. leirtam mi volt , mi várható. ez nem mocskolódás, egy rossz szót nem mondtam senkire. ezek tények, amit nem tudtok elfogadni. hiányzik a tükörbenézés. Szerinted mi lesz itt? Nilsz Holgerszon majd aranybányát nyit? együtt több pénzetek lesz? megnyitjátok kánaánt és jönnek a kánaániták? én csak egy csoportot látok aki a másik ellen szervezkedik. ebben nincs semmi együtt. már megint valaki ellen, mert ő olyan rossz, mert nekem rossz.logikus nem? Orbán Viktor megdöntésén és jóléten kivül akartok bármit, mert ez szánalmas.


Vendég

#119 Re: húgyli józsinak

2012-11-08 22:10

#101: hug.os józsi - súlyos

sz@rd össze magad húgyli józsi


Vendég

#120

2012-11-08 22:10

Igen is régi szlogen de most aztán nagyon aktuális
"EGYSÉGBE AZ ERŐ" fogjunk össze!
Csatt

#121 Re: Re: súlyos

2012-11-08 22:10

#115: 1face - Re: súlyos

Józsi birka!!! Ne itt bégess!

woody

#122

2012-11-08 22:11

Összefogunk állni, mert egyenlőre nincs más út. Nekünk fognak jönni, hármótokat karaktergyilkosságnak fognak alávetni, de kiderül az is, hogy leszünk e elegen és elég erősek ahhoz, hogy megvédjük őket. Próba nekünk is, hogy megtudjuk beszélni közös dolgainkat és elég demokraták vagyunk egymás elviseléséhez. Működik e a TOLERANCIA? Legyünk együtt 2014-ben!
egyedül nem megy

#123

2012-11-08 22:15

Együtt leszünk 2014-ben, már most is együtt vagyunk!!!
stipi

#124

2012-11-08 22:16

Végre elindul valami ....
pirkadat

#125

2012-11-08 22:16

Nagyon szeretném ha sikeres lenne az összefogásunk.
Ne hagyjuk magunkat megosztani!!! Ki kell védeni a támadásokat. Ennek az összefogásnak sikerülni kell!!!!