FELJELENTÉS VONA GÁBOR ELLEN EMBERÖLÉSRE VALÓ FELBUJTÁSÉRT


Vendég

#1

2012-11-03 14:29

Az aláírásomat visszaigazolom, üdvözlettel: hegeda

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-11-03 14:44


Eszer

#3 Ne hagyjuk!

2012-11-03 16:49

Kérlek bennetket ezt is írjátok alá!
http://www.peticiok.com/ne_hagyjuk__dont_let_it_happen
Béla

#4 RE!!!

2012-11-04 01:49

Ez az az aláírás gyűjtés, amit biztos nem írok alá...

A többit lásd a Facebook oldalamon!

Gombkötő Béla, Lajosmizse
HorvathJózsef

#5

2012-11-04 20:31

Horváth József vagyok azt szeretem ha meg színleg mert ez nem emberi az hogy gyereg hála tol faji kérté csinálnak még getyelediokok ból sem nem ez ís amikor psziho halála is cigány gyilkozságokrol beszéltek

Fanni

#6

2012-11-04 20:42

Vonától minden kitelik.

Magyar Klára

#7 Re:

2012-11-05 01:46

#5: HorvathJózsef -  

 Horváth Józsi!

Tanulj meg helyesen írni. Annyi a hiba az írásodban, hogy kikövetkeztetni sem lehet, mit akarsz mondani.

valaki a sok közül

#8 Nem csodálom!

2012-11-05 12:52

Hát ezek után csodálkozol, hogy a Jobbik megy a házadra, és telefonon megfenyegetnek? Szőcsi te egy vallási közösség tagja vagy! Mit mond számodra a Biblia? Azt hogy ha megdobálnak kővel dobd vissza kaláccsal!
Én elhiszem, hogy számodra ez egy jó politikai fogás, de gondolj majd azokra a roma testvérekre akik miattad lesznek kitéve rasszista bántalmazásnak.
Te most el indítottál egy lavinát! Képes leszel TE mint Heves Megyei Roma Nemzetiségi Önkormányzat elnökhelyettese megállítani???

Az embereket sajnálom hogy csak a saját céljaidra akarod felhasználni, pedig neked nem ez lenne a feladatod!

Akik nyilvánosan aláírták ezt a peticiót, gondolom számolnak a következménnyel???
András

#9 Mindenkit a megillető helyre

2012-11-05 13:22

Tehát vonát a süllyesztőbe!

Satine

#10 András

2012-11-05 15:57

Igen mindenkit a meg illető helyre! Csak nem ilyen politikával!

Vendég

#11

2012-11-05 18:04

Vonát és bandáját fel kell számolni!!!!!
Gombkötő Béla

#12 Re:

2012-11-05 20:33

#5: HorvathJózsef -

Mit akarsz írni? többszöri nekifutásra sem boldogulok vele...

PEDIG itt a bizonyíték, hogy mílyen csodálatos az emberi agy:

http://fekete-piac.hu/blog/assets/uploads/4038/resize/0aacsodalatosemberiagy.jpg

Gombkötő Béla

#13 Re: Mindenkit a megillető helyre

2012-11-05 20:36

#9: András - Mindenkit a megillető helyre

András: A Vona egy személynév, tehát NAGY betűvel kezdjük. Téged kellenne a süllyesztőbe dobni!!!

Téged illet az a hely...

Gombkötő Béla

#14 Re:

2012-11-05 20:39

#11: -

Kedves, személyét felvállani nem merő "Vendég"!

 

Egy céget fel lehet számolni, de egy embert nem. Eltüntetni el lehet, de akkor az gyilkosságra való felbújtás. Akkor Te gyilkos vagy?

 

Vona Gábornak NINCS bandája, az maximum neked van, akivel együtt szívtok... Igen, az ilyen szipusokat tényleg "fel kell számolni"!

Gombkötő Béla

#15 Aki lemaradt volna róla...

2012-11-05 20:42

Tiszteletem Uram!

A nevem és a számom valódi, én nem bujkálok "szervezet, párt mögé".
Elolvasta ön azt, amire gyűjti az aláírást? Erre maximum pár tudatlan cigányt tud összegyűjteni... Valótlan dolgokat ír. ÖN az, aki félrebeszél, és uszítja a cigányokat ellenünk. Ez nem helyes, magatartás, pláne, ha ezt egy olyan párt nevében teszi, amely nevében ott van az Európai, Keresztény, és Demokratikus szavak.

Vona Gábor szinte összes megnyilvánulása a Youtube videó megosztó oldalon fenn van. Kérem Önt, küldje el nekem annak a videónak a linkjét, amelyben Gábor az Ön által említett vádak valamelyikét megvalósítja. Amennyiben nem teszi, pár nap múlva Ön ellen teszek feljelentést rágalmazás miatt, és én erre nem gyűjtök szavazatot. Nekem lesznek tanúim Ön ellen, ugyanis mint ezt a levelet, mint pedig az Ön feljelentését megosztom a Facebook-on.

Gombkötő Béla, Lajosmizse
Magyar Klára

#16 Re: Re:

2012-11-05 21:47

#14: Gombkötő Béla - Re:  

 Gombkötő úr! Felismerem a stílusát, valamikor egy házban laktunk. Vagy tévedek? Már akkor sem tetszett.

Károly Mezei
Budapest

#17 Re: Re:

2012-11-06 14:08

#7: Magyar Klára - Re:

Magyar Klára.Horváth József kicsit sérült ember.Nem kellene egyből letámadnod ezt az embert.Ő beteg.

Károly Mezei
Budapest

#18 Re: Aki lemaradt volna róla...

2012-11-06 14:17

#15: Gombkötő Béla - Aki lemaradt volna róla...

Kedves gombostű Béla.Ha  nem látod  az igazságot ,akkor ásd el magad barátom.Ki nevez engem és   a családomat  mint cigányembert ,cigánybűnözőnek???Vona és csapata.KI a vezetője ezeknek a bugris kopasz(bőrfejűek)csürhének?? Vona.Ki beszél  állandóan arról hogy a cigányok genetikailag bűnözők?? Vona.Ki beszéli azt ,hogy ha nem megy szépszóval ,akkor majd megy erővel?? Vona.És szerinted Vona nem uszít???Nem lázítja  a cigányság ellen és  a zsidók ellen az embereket????A gyilkosságokat is azért követék el.mert ő adott rá elvi felhatalmazást.Ki mondja azt ,hogy  az országot  a csődszélére visszük mi cigányok,és  zsidók???Nevetséges vagy ember.De Vona is.

 

Károly Mezei
Budapest

#19 Re: Re:

2012-11-06 14:21

#12: Gombkötő Béla - Re:

Kedves  Gombostű és gombevő Béla.Horvát József sérült ember.Ismerem más oldalakról őt.Ő beteg. Ön nem beteg ,mégis bunkó.

Károly Mezei
Budapest

#20 Re: Nem csodálom!

2012-11-06 14:26

#8: valaki a sok közül - Nem csodálom!

Aláírom.És most mi is lessz????Hanyatt esel???

Satine

#21 Re: Re: Re:

2012-11-06 14:55

#17: Károly Mezei - Re: Re:

Tisztelt Uram!

Mélységesen egyet értek Önnel, abban amit írt! Igen a Szélső Jobboldali Radikális Párt, nagyon sok bajt hoz a roma és zsidó származású emberekre! De azzal, hogy egy ember följelenti Vona Gábort és meg kéri a roma embereket hogy NYILVÁNOSAN itt írják alá azzal " lehet" hangsúlyozom lehet, hogy a saját épségüket veszélyezteti! Véleményem szerint Ön egy okos ember, és nem látják át a helyzetet? Itt ez egy politikai fogásnak indúlt veszedelem készül kialakulni!

Tisztelettel megkérem Szőcsi Lajos Urat, hogy ezt az össze vissza sárdobálást hagyja abba. Ez nem keresztény emberhez méltó! Ha fel akarja jelenteni Vona Gábort tegye meg, de ne ráncson magával SENKIT!

Ha mégis csatlakoztok akkor NE NYILVÁNOSAN TEGYÉTEK!

tiszta világ

#22 Re: Re: Mindenkit a megillető helyre

2012-11-06 15:54

#13: Gombkötő Béla - Re: Mindenkit a megillető helyre

Ha gombkötő vona párti, akkor úgy írjuk kedves barátaim, hogy a vonát és társait, valamint ezt a kerékkötőt a süllyesztőbe, mert tisztább lesz nélkülük a világ.

 

Fáncsi

#23 Re: RE!!! süllyesztőbe a vonát és a pártját

2012-11-06 15:59

#4: Béla - RE!!!

Akkor ne írj alá, egyébiránt kíváncsi rád a büdös franc!!!!!!!!!!

Magyar Klára

#24 Re: Re: Re:

2012-11-06 16:03

#17: Károly Mezei - Re: Re:  

 Igazad van, sérültekbe nem rúgunk, bár én másba sem.

Fáncsi

#25 Re: Re: Re: Re:

2012-11-06 16:03

#21: Satine - Re: Re: Re:

Éppen a nyilvánosság véd meg minket, úgyhogy nem kell aggódni.

Fenntartom, hogy le vonával és a pártjával!!!!!!!!!!