Az EMBEREK petíciója

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Az EMBEREK petíciója petíció automatikusan generált fórumtémája

piccolo

#1

2012-09-20 19:49

Én nekem is már elegem van ebből a kilátástalan helyzetből. Egyáltalán, hogy merészeltek szociális pénzekhez hozzányúlni, úgy hogy csökkentik a segélyt, kitalálnak a minimálbér alatt egy ún közmunkabért, undorító.
brety21

#2 Julianna Szokoli

2012-09-20 20:55

Nekem már nagyon elegem van ebből a tarthatatlan dolgokból.Mint nyugdíjasnak dolgoznom kell,mert különben nem tudom fizetni sem a hitelem törlesztő részleteit,ami72.OOo,-Ft-ról,145.000,-Ft-ra emelkedett,sem a rezsi számláimat.Nem tudok téli tüzelőt venni,nem tudom,hogy mi lesz velünk a télen.És ezeket csak a kormánynak köszönhetjük.Ők az egy kulcsos adóval és a többi intézkedésükkel,törvényeikkel,csak a szegényeken rúgtak egy jó nagyot.A deviza hitelesek meg segítése is egy nagy humbug.Nekik kötelezni kellett volna a bankokat arra,hogy az eredeti árfolyamon /amin felvettük a hitelt ,ámbár mi devizát nem kaptunk,csak forintot /kelljen visszafizetni a hiteleket,és nem emelni az árakat,vagy ha már emelnek akkor a bérek,nyugdíjak emelkedjenek.Ők maguknak megszavazták a nagy béremelést,százötven tanácsban tagok ,egy csomó pénzért,mi meg szegények munkahelyet sem találunk.Tünjön el ez a kormány és legyen változás,de jó irányban.
robmetal

#3

2012-09-22 09:31

Hátha...
Imre49

#4

2012-09-23 10:55

A többi Demokratikusnak mondott párt példát vehet a DK ról. A DK hisz az összefogásban és tesz is érte !!
kiselefánt

#5

2012-09-23 16:20

Ilyen hazug képmutató kormánya még nem volt ennek a nemzetnek. Szorongatják a nyakunkat, közben pofátlanul tömik a zsebüket. Évi nyolc milliárd az OPERABÁLRA, az átlagnak már cipőfűzőre sem telik, azoknak akik etetik a bálozókat. Soha többet 2/3-ad---soha többet FIDESZ-- kukába velük Gyurcsány mellé.
Jenifer

#6 Re:

2012-10-21 10:39

#5: kiselefánt -

egyetértek...és akkor még nem beszéltünk a 215 milláról a parlamenti őrök felruházásáról....szemét, mocskos banda! pusztuljanak...csak már látnám...

a futár

#7

2012-11-14 18:15

A Jobbik az utolsó esély..
baloldali

#8 Re:

2012-11-15 07:44

#7: a futár -  

 A jobbiknál lejjebb nincs. Versenyben van a FIDESZ-szel az utolsó helyért.