Felhívás Székhelyi József mellett, a rasszizmus ellen


Vendég

#1276 Re: Re: Re: Re: Shalom

2012-05-20 12:11

#1274: - Re: Re: Re: Re:  Shalom

Nem vonok én már le veled és a beírásaiddal kapcsolatban semmit, ez már meghaladja a képességeimet. - Ezért egy szerény javaslattal köszönök el tőled: dugjál a 2 centiseddel egyedül! Talán ezt megértheted?

Azért ne húzd fel magad mérgedben!!!  Pápá.


Vendég

#1277 Re: Re: Le a kommunista söpredékkel!

2012-05-20 12:13

#23:   Re: Le a kommunista söpredékkel!


Le velük.....

Vendég

#1278 Székhelyi József tényleg egy büdös SZDSZ-es zsidó

2012-05-20 12:13

Székhelyit Izraelben rövid úton agyonlőnék, mint a rühes kutyát, ha a himnuszukat így költené át: "Amíg a zsidó hímvessző mélyen a vaginába hatol... "

Vendég

#1279 Székhelyit mindenhonnan ki kellene tiltani, nem csak Egerből

2012-05-20 12:13

Székhelyi József egy igen ocsmány SZDSZ-es zsidó. Izraelben biztosan agyonütötték volna azért, ha a himnuszukat így költi át: "Amíg a zsidó hímvessző mélyen a vaginába hatol ..... "

Vendég

#1280 Az izraeli himnusz Székhelyi után szabadon

2012-05-20 12:13

Az izraeli himnusz első sora: "Amíg a zsidó szellem mélyen a szívünkben él... Székhelyi stílusában ennek átköltése pedig úgy szól: "Amíg a zsidó hímvessző mélyen a vaginába hatol...... "

Vendég

#1281 Nagyon büdös SZDSZ-es zsidó ez a Székhelyi

2012-05-20 12:13

Szarhelyi az izraeli himnuszt nem merte volna így átkölteni: "Amíg a zsidó hímvessző mélyen a vaginába hatol ... "

Vendég

#1282 Re: Re: Szarhelyi egy ocsmány büdöskomcsi zsidó

2012-05-20 12:24

#1234: Shalom - Re: Szarhelyi egy ocsmány büdöskomcsi zsidó Te barom, megtanulhatnál értelmezni, te náci dög.

Megtanultam értelmezni, te  zsidó büdöskomcsi dög.


Vendég

#1283 Re: Re: Székhelyit mindenhonnan ki kellene tiltani, nem csak Egerből

2012-05-20 12:28

#1232: Shalom - Re: Székhelyit mindenhonnan ki kellene tiltani, nem csak Egerből Agyament náci állat vagy, téged kéne kiirtani. Shalom

Én mondjuk az írtam, hogy Szarhelyit kitiltani kell, de az agyament büdöskomcsi férgeket tényleg ki is kellene írtani.  Shaljad csak, agyament büdöskomcsi féreg.


Vendég

#1284 Re: Re: Re: SZEMÉTSÉG...

2012-05-20 12:29

#1272: - Re: Re:

HAZÁNK ÉRDEK-BEFOGADÓ-ORSZÁGGÁ LÉPETT ELŐ!!!


Vendég

#1285 Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 12:32

#1284: - Re: Re: Re:

Te elolvastad egyáltalán amit írtam?

Akkor Izrael mi ezzel a rendkívül "befogadó" hozzáállással? Fasiszta diktatúra?


Vendég

#1286 Re: Re: SZEMÉTSÉG...

2012-05-20 12:38

#1285: - Re: Re: Re: Re:

MI KÖZÖM NEKEM IZRAELHEZ, ÉN ITT SZÜLETTEM, ÉLTEM, ÉLEK ÉS ITT IS FOGNAK ELFÖLDELNI.

ATTÓL MÉG, HOGY ORSZÁGUNK ÉRDEK-BEFOGADÓ-ORSZÁG LETT, EZ A HAZÁM.

Shalom
Vendég

#1287 Re: Re: Re:

2012-05-20 16:56

#1272: - Re: Re:  

 Egy hónapot voltam Izraelben az idén. Ha rajtam múlna, máris mennék vissza. Van annyi saját kultúrájuk, hogy nem kell oda másé. Az, hogy nem befogadó ország, nem izgaz. Azzal, hogy jól megszűrik, hogy kit fogadnak be, teljesen egyetértek. Az ország földrajzi területe nem nagy, azon a területen 7 millió ember él. A területnek vannak olyan részei, nem kevés, amely megélhetésre teljesen alkalmatlan.

Azt pedig, hogy pusztán szavazatszedési célból nem honosítanak milliókat, sokkal tisztességesebbnek tartom, mint ami nálunk történik. Természetesen nem értek egyet vakon mindennel, ami ott történik, de sok minden jobban tetszik, mint itt.

Shalom

#1288 Re: Re: Re: Re: Re: Shalom

2012-05-20 17:00

#1273: - Re: Re: Re: Re: Shalom 

 Sosem fogja  megérteni, mert nem akarja. Beszélhetsz neki. Zombi.


Vendég

#1289 Re: Székhelyi József tényleg egy büdös SZDSZ-es zsidó

2012-05-20 17:02

 1278 

Megint kezded, hugyagyú?


Vendég

#1290 Re: Székhelyit mindenhonnan ki kellene tiltani, nem csak Egerből

2012-05-20 17:04

#1279: -  

A művész urat Egerben visszavárják.

Bingó.


Vendég

#1291 Re: Az izraeli himnusz Székhelyi után szabadon

2012-05-20 17:06

#1280: - Az izraeli himnusz Székhelyi után szabadon  

 A magyar és a székely himnusz után a legszebb az izraeli.


Vendég

#1292 Re: Nagyon büdös SZDSZ-es zsidó ez a Székhelyi

2012-05-20 17:07

#1281: -    

 Gyenge vagy még szarnak is.


Vendég

#1293 Re: Re: Re: Szarhelyi egy ocsmány büdöskomcsi zsidó

2012-05-20 17:08

#1282: - Re:   A kétcentis taknyos nudliddal szórakozzál.


Vendég

#1294 Re: Re: Re: Székhelyit mindenhonnan ki kellene tiltani, nem csak Egerből

2012-05-20 17:10

#1283: - Re: Re:   

 Téged a Taigetoszról kellett volna születésed pillanatában ledobni, te emberi selejt.


Vendég

#1295 Re: Re: Re: Re: SZEMÉTSÉG...

2012-05-20 17:11

#1284: - Re: Re: Re: SZEMÉTSÉG...  

 Sajnos. Mindenféle embertípust befogadunk, aki megígéri, hogy a fideszre fog szavazni. Undorító.

swithun
Vendég

#1296 Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 18:43

#1287: Shalom - Re: Re: Re:

Nem egy dologról beszélünk.
Ausztrália pl megszűri kit enged be, fiatal, szakképzett embereket várnak, 30 alattiak nem is nagyon pályáznak eséllyel állampolgárságra, de még munkavállalási engedélyre sem.
Izrael viszont SZÁRMAZÁS alapján válogat. Ha Magyarország vagy más európai ország tenné ezt (de nem teszi), elmondanák minden nácirasszistafasisztának a "liberálisok", míg "otthon" minden további nélkül megteszik.
Ez a kettős mérce.

Shalom

#1297 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 19:46

#1296: swithun - Re: Re: Re: Re:  

 Persze, hogy származás alapján válogat. Te mit tennél, ha folyamatosan rohadt zsidóznának, ha igazuk van, ha nem? Már önvédelemből is ezt kell tenniük. Körbe vannak kerítve arab országokkal, mindenki a vesztüket kívánja ott is, nálunk is. Embert nem ismerek, aki konkrétan meg tudja nálunk mondani, hogy mi a baja velük, legfeljebb azzal érvelnek, hogy minden náluk van, mindent megszereznek maguknak. Én ezt nem így látom nekem nagyon sok ellentapasztalatom van. Láttam viszont, hogy Iraelben mennyire védik a külföldit, mennyire vigyázzák, hogy ne történjen semmi baja. Láttam, hogy milyen mennyiségű túrista fordul meg az országban. Láttam, hogy határvelépéskor a vízumot nem az útlevélbe ütik, hanem egy betétlapra. Ezt teszik azért, mert ha valakinek az útlevelébe izraeli pecsét kerül, azzal más arab országba nem teheti be a lábát. Hát ők nem pecsételnek be. Ha én most el akarnék menni pl. Libanonba, akkor minden további nélkül mehetnék. El is akarnék, csak nincs rá munícióm.

Bárkit beengednek, más az, ha le akar valaki telepedni. Azt már megszűrik rendesen és igazuk is van. Ami nekem sok volt, az az, hogy nagyon sok a volt Szovjetúnióból kitelepült zsidó. Időnként nem is Jeruzsálemben, hanem mondjuk Kijevben éreztem magam a sok orosz szöveg láttán és hallatán. Az óvárosban az örmény negyedben ciril betűkkel is ki van minden írva.

Én nem először jártam a térségben, először a Nebo hegyről néztem le 8 évvel ezelőtt az Ígéret földjére, mint Mózes, ott elhatároztam, hogy én be is lépek és ez most már nem először megtörtént. Ahhoz nem kell zsidónak lenni, hogy valaki elmenjen a Szentföldre. A Szentföld gyönyörű, a történelme fantasztikus. Sokan kérdezik, hogy nem félek odamenni? Nem kell félni, az a kevés egyenruhás, aki látható, nem ellenünk, hanem értünk van. Én teljesen biztonságban éreztem ott mindig magam, sokszor biztonságosabb, mint este Budapesten végigmenni. Jól elkanyarodtam az alapoktól, de azt hiszem, ez is idetartozik a témához. Ha valaki egyszer oda tud menni, lehet, hogy utána másképp látja a zsidó kérdést.

swithun
Vendég

#1298 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 20:03

#1297: Shalom - Re: Re: Re: Re: Re:

Érdekes amit írtál - és van benne ráció. Én nem hiszem hogy "minden náluk van" és nem is irigykedem mert én is jól megvagyok.
Talán annyi hogy például Kertész Ákos féléknek lehetne annyi esze hogy nem úgy nyilatkozik ahogy tette mert még annál is kiveri a biztosítékot aki nem különösebben nemzeti érzelmű. Viszont legalább őszinte, sejtettem, hogy sokuk legalább annyira utálja a nem-zsidókat mint az antiszemiták őket.

Shalom

#1299 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 20:21

#1298: swithun - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A Kertész Ákos szavait is sikerült, mint sok minden mást a FIDESZ-nek, vagy nevezzük úgy, hogy az antiszemitáknak a szájízük szerint kiforgatni. Ami ma hazánkban zajlik, bennem inkább azt indítja el, hogy egyre inkább Kertész Ákos szavaival értek egyet. H más oldalról közelítem, akkor azt mondom, hogy egy 80 év körüli ember már mondhat olyan dolgokat, amit egy fiatalnak meg kellene bánni. Tudod, ha az ember leél egy hosszú életet becsülettel és folyamatosan bántják a származása miatt, akkor én megértem, hogy előbb-utóbb elszakad a cérna.  Én felmentem Kertész Ákost és sajnálom, hog emiatt az antiszemita rendszer miatt emigrálnia kellett a III. évezredben.


Vendég

#1300 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-20 20:27

#1298: swithun - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Viszont legalább őszinte, sejtettem, hogy sokuk legalább annyira utálja a nem-zsidókat mint az antiszemiták őket.

Ez igazán nagy tévedés.  Korni Mihály (SZDSZ-es zsidó író) már a 90-es évek elején megmondta, hogy "mi sokkal jobban utálunk benneteket, mint mi bennünket". A zsidók - nagy általánosságban szólva - rendkívül sovének és gyűlölködők és a tolerancia hirdetését valójában úgy szokták érteni, hogy tolerálni kell őket. Kertész Ákos elszólása csak a takargatott jéghegy csúcsa volt, hasonlóan Landeszmann rabbi fülyülős barackjához, stb.