Schmitt Pál lemondásáért.

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Schmitt Pál lemondásáért. petíció automatikusan generált fórumtémája

NOde

#26 Re:

2012-03-29 20:50

#1: -

Aztán a Fletó is hazudott de ő sem mondott le, ebben az országban ez nem szokás. SAJNOS.

 


Vendég

#27 Siker!

2012-03-30 14:35

Tisztelt barátaim!
Utólagos engedelmükkel a tegnapi nap elküldtem tiltakozásunkat a Köztársasági Elnöki Hivatalnak.
Várhatóan ma este petíciónk sikkerrel jár. :)

Várom a fejleményeket.

Még valami.

#28 Re: Siker!

2012-03-30 17:02

#27: - Siker!

Akkor továbbítsad kérésemet!

 

Fizesse vissza ezt a pénzt is, mert jogtalanul kapta:

És legyen ki vizsgálva ez is:





Vendég

#29

2012-03-31 02:09

Az én adómból él, és még én szégyenkezek miatta.

Vendég

#30 Re:

2012-03-31 02:26

#29: -

Egy blogon találtam, (stílusosan) plagizálnék is vele:

Ha a szart felteszik a polcra, rögtön lekvárnak hiszi magát...


Vendég

#31 kudarc

2012-03-31 11:43

A petício meghirdetőjeként mélységes felháborodásomnak, elkeseredettségemnek adok hangot azzal kapcsolatban ami tegnap történt. Kérek mindenkit, hogy segítsen terjeszteni a tiltakozásunkat. A copy-paste módszer itt is segít...
Köszönöm

Vendég

#32

2012-03-31 12:09

Nekem nincs doktori címem, "csak" két diplomám.
Mindkettőért megdolgoztam, van mögötte teljesítmény, nem
csalással szereztem!

Vendég

#33

2012-03-31 16:38

Azoknak, akik a posztra ajánlották és ennek fogalma sincs az igazmondás és a tisztesség alapvető emberi szabályairól !!! Tisztességtelenek, embertelenek és alkalmatlanok !!!
Bándy Annamária

#34 Re: István

2012-03-31 17:08

#4: Szemán Ístván -  

István! Nagyon igazad van és igaza van azoknak is, akiknek kommentjeit eddig olvastam. De most a Tiedre válaszolok.

Szerintem marad a Magyarország Zrt.

 


Vendég

#35

2012-03-31 19:30

megàllàs nélkül azon gondolkozom hogy még mennyi megalàzàs kell a magyar embereknek ahhoz hogy a helyzethez mérten reagàljanak.
Vagy talàn màr sikerült végleg elvenni minden önérzetét?
Merthogy nem elég dolmànyos diszruhàban fesziteni és "magyarkodni" mint ezek a gerinctelen ùjgazdagok teszik. Magyarnak lenni vagy "magyarkodni" az két dolog. Ez utobbi vezet a nacionalizmushoz ami a Nemzet halàlàt jelenti.

Vendég

#36

2012-03-31 19:52

Egy köztársasági elnök nem töltheti ki hivatalát tiszta múlt nélkül, mert ő mutat példát nekünk, elviekben. Sajnálom, Pali.

Vendég

#37

2012-03-31 19:57

Itt az idő, hogy a gerinctelenségéért, a hataloméhségéért megfizessen!

Vendég

#38

2012-04-01 11:50

Ragaszkodom ahhoz az elvhez, hogy a mindenkori Köztársasági elnök FEDDHETETLEN legyen. Smitt Pál már nem az.

Vendég

#39 Re: Diploma nélküli diplomás!

2012-04-01 12:04

#18: Dr-Dr. - Diploma nélküli diplomás!  Akárhogy csűrjük, csavarjuk, itt értékrendi probléma va. Plagibá mondjon le, és a szeretteinek bizonyítsa be, hogy vissza tudja szerezni a dr címet. Lehet, hogy csak őket érdekli. A "zembereket" már nem! Ahogy eddig is írtam, aki Köztársasági Elnök, annak FEDDHETETLENNEK" kell lennie. Ez szolgálná Magyarország érdekét. Itt bedobhatja a "legjobb" tudását. Puha gerinén valamennyit keményítene ezzel a lépéssel. Nincs pótolhatatlan ember.


Vendég

#40

2012-04-01 14:50

Ilyrm borzalmas Ország kevés van. Egy jellemtelen ember nem lehet Magyarország államfője. Mielőbb le kell rántani a posztjáról.

Vendég

#41 Re:

2012-04-01 15:56


Vendég

#42

2012-04-01 17:41

Felháborítónak tartom, hogy felelős emberek össze-vissza hazudoznak!

Zsuzsanna.

Vendég

#43 Vége

2012-04-02 14:36

A mai napon Schmitt Pál lemondott hivataláról.
Köszönöm a részvételt a petició aláíróinak.

Kovács Iván
a petíció elindítója
Fagyi

#44 Visszanyaló fagyi!

2012-04-02 16:02

A SOTE rektora idő előtt lemondott!

"Harrach Péter szerint valóban emlékezetes lesz ez nap, már csak azért is, mert az ellenzék már Schmitt Pál utódját keresi. A KDNP frakcióvezetője szerint az államfő döntése olyan erkölcsi nagyságról tett tanúbizonyságot, amit az ellenzék nem tett meg. Szerinte a doktori dolgozat a múlt üzenete, egy olyan rendezetlen világból jött, amikor sokan hasonlóan jártak el. Érdemes lenne megnézni azoknak a dolgozatát, akik most hevesen bírálják az államfőt - tette hozzá."

Ebből nekem az jön le, hogy mindenkit-főleg ellenzékieket, de át akarnak vizsgálni-világítani. És félek tőle, hogy fognak találni náluk is szabálytalanságokat, még akkor is, ha közben nincs!
Sőt én félek, hogy a fiatalok-hallgatók-egyetemisták is alaposan át lesznek vizsgálva egészen az óvodáig!
Ez a 22-es csapdája. Ha marad Schmitt és nem vonulunk fel ellene azzal a saját szegénységi bizonyítványunkat állítjuk ki, de most, hogy elértük célunkat, félő, hogy sok -amúgy szabályosan és sok munkával megszerzett doktori, diploma esetleg érettségi lesz az elkövetkezendő hónapokban visszavonva!

Az egész plágium ügyben az a gyanús, hogy Schmitt végig a saját igazát és ártatlanságát hangsúlyozta, mégis elfogadta a rektori tanács döntését és lemondott!
-én hasonló helyzetben foggal körömmel küzdöttem volna, vagy beismertem volna, hogy hibáztam, de ez csak annak a bizonyítéka, hogy történt valami susmus, de mégis emelt fővel ártatlanul mint a ma született bárány távozhasson.
Sajnos meg lesz ennek még a böjtje! -félő, hogy a fagyi hamarosan vissza nyal!
Történelem

#45 Re: Re: Diploma nélküli diplomás!

2012-04-03 12:46

#39: - Re: Diploma nélküli diplomás!

Az ezzel a baj, hogy a történelmünk során nem ez volt az első eset mikor egy vezetőről kiderült, hogy nem fedhetetlen!

-sőt ez a történelmünk része. Lehet, hogy most lemondott, de 20 éven át akkor is élvezte ennek előnyét. És ki tudja, hogy hány ilyen vezetőnk van még, miközben az egyszerű ember a napi megélhetésért küzdve megszakad.

Csabi

#46

2012-04-03 13:57

Még az előző, kivizsgálásos petíción történt hozzászólásom.

Elégedetten vettem tudomásul, hogy egy látnok veszett el bennem...

Vendég #565 2012-01-27 18:20
>Megmondom mi lesz: a bizottság megállapítja a plagizálást,az egyetem
>elveszi a doktori címet,az elnök pedig lemond,a 2 hónap alatt lesz másik
>jelölt. Lehet ezt csürni,csavarni,de ez lesz.