Nógrád Volán

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Nógrád Volán petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26 anonymus

2012-02-07 10:33

Ne zavarjon senkit, hogy a Nógrád Volán az Önkormányzat kérésére csökkentette le a járatszámokat, több mint 12 verzió készült el ehhez, és a drága polgármester asszony és bérencei választották ki ebből azt ami most van. Ja és a bérletet sem a Volán emelte, hanem az Önkormányzat kérte.

Szóval nem értem h aki nem ért hozzá és nem tud semmit, miért beszél hülyeségeket!? :S

Ez a petíció pedig egy baromság, lószart se ér. Menjetek inkáb, tüntessetek a Városházán a vörös qrvánál.


Vendég

#27

2012-02-07 12:31

Elhiszem, hogy nem megy a volán, de miért azokat büntetik, akik dolgozni és iskolába járnak? A két bázisréteg... Mert sajnos itt kis városunkba nem telik mindenkinek autóra, hogy azzal járjon munkába!

Vendég

#28

2012-02-07 14:50

Jó ez a Peticiós dolog de úgy lehetne igazán hatásos és sok embert összegyűjteni ha a buszmegállókban gyűjtenénk az aláírásokat ! Egy nap alatt 1000 felett lenne !

Vendég

#29

2012-02-07 17:31

Emberekhez méltatlan a körülmény, ahogy most "utaztatnak"! Felháborító! A 15.35-kor induló 14-es járatra a Fő tértől már gyakorlatilag nem fértek fel az utasok.
Ikarus

#30 Link

2012-02-07 21:47

http://www.nograd24.hu/helyijaratcsokkenes_ujabbfejlemenyek

"A kérdés nem az volt, hogy hogyan lehet jobb menetrendje a városnak, hanem, hogy lesz-e egyáltalán helyijárat az év felétől. Mindeközben a város önkormányzata perben áll a Nógrád Volán Zrt-vel, és komolyan fontolgatja a szerződés felbontását."

Vendég

#31

2012-02-07 22:35

Sajnos a döntésthhozók nem utaztak ezeken a járatokon.

Vendég

#32

2012-02-07 23:08

Tűrhetetlen! Ma talán nem is volt olyan durva mint tegnap mert nem szakadt a hó az út valamennyire megolvadt és nem volt nagyon hideg DE:

A Fáy andrás körútra délután 13.10kor elmegy egy busz. Na már most akinek van 6. órája ezt nem éri el mert a legtöbb középben/általánosban fél körül van kicsengetés (anno jó volt hogy jött a 13.45-ös) Most viszont a következő busz ez után 14.35kor indul. Tehát 1 óra 25 perc telik el a nap egyik csúcsforgalmában hogy nem jár busz a platóra!
Tehát emiatt kénytelen voltam másik buszra szállni amivel legalább az SZTK-ig el tudok jutni hogy kevesebbet kelljen gyalogolni ebben a hidegben. 13.35 körül elmegy egy 6os tiszta sor a következő olyan busz ami elmegy az sztkig az 14.10 kor érkezik a főtéri buszmegállóba! Persze ezen annyian vannak hogy egymáshoz préselődve utazunk. De végül is egy szempontból jó: Közvetlenebb az utazás, sok emberrel ismerkedhetünk meg talán túlságosan közelről is!

Vendég

#33 Re: anonymus

2012-02-08 16:11

#26: - anonymus

a volán emelte az árakat, mivel neki kell a pénz és nem az önkormámnyzatnak....perben állnak pénz miatt amire a járatcsökkentés volt a lépés, amit persze a volán akart...tehát mielőtt baromságokat beszélsz, menjél tüntetni te is...


Vendég

#34

2012-02-08 17:01

Szégyenletes dolog hogy egy egész lakotelep elevan zárva a várostől. Nem csak azt kellene nézni hogy kinek van autőja és eljut bárhova a szegénxebbeket is vagy mert ez pálfalva...?
Lala

#35 Somoskői lakos!

2012-02-08 22:20

"Gratu" az új menetrendhez.Elárulná nekem valaki,hogy hozzák-viszik az emberek Somoskőből Salgótarjánba és Somoskőújfaluba oviba-iskolába a gyerekeket,mikor a 7óra 10-perces busz után csak 9óra 20perckor jön újra járat Somoskő felé!!Mit csinálnak a közbenlevő időben?Mennek kilométereket gyalog a legnagyobb hidegben,vagy megfagynak a megállóban a buszra várva??!!!Sőt a 9óra 20 perces busz után csak 12óra 15perckor jön a következő,az is Salgóbányára megy ki előbb,csak utánna megy ki Somoskőbe!!!És még a Salgóiaknak nem tetszik,hogy kivették tőlük 15óra 5perces buszt,mikor így is megy hozzájuk minden órában járat!!!Még az is fáj nekik,ha ebből egy pár betér hozzánk!!Salgó mennyivel jobb,mint Somoskő????Miért kell ekkora különbséget tenni két település között???

Vendég

#36

2012-02-10 13:35

Két nap gyalogoltam a mínusz húsz fokban 3-4 km-t, megyei jogú városomban, hogy beérjek a munkahelyemre. Piac- Acélgyári út vége között, a salgótarjániak tudják, hogy milyen távolság, és ez a város központján is áthaladó rész. Busz egy sem ment el mellettem... reggel fél nyolc és nyolc között...

Vendég

#37

2012-02-10 20:41

Normális menetrendet akar a város, jó lenne ha tennének már egy olyan lépést, amivel a város hasznára lehetne a Volán.

Vendég

#38 Re:

2012-02-12 13:05

Kiscsaj

#39 salgótarján

2012-02-12 15:27

Katasztrófa az új menetrend!!! Nem értem mért nem volt jó,ugy ahogyan eddig is volt???? Mit kell varálgatni?? Felháborító hogy szinte mindennap sétálnom kell sulihoz és haza is !! Ez igy nem mehet tovább!!! Azonnal állítsák vissza a régi menetrendet!!!! Azonnal!! Sok nemnormális ember, Sztrémy Melindát meg csókoltatom... Kezébe nyomnék vagy 5 szatyrot jól megpakolva aztán kiállítanám őt a buszmegbe h várja a buszt vagy 1 órán keresztül,aztán nyomorogjon a sok cuccal,mint a málhás ló a buszon!! Akkor megtudná :SS de hát igy egyszerű h autóval van szállítva a picsája így én is tudnék ugatni :DD sok kényelmes saját zsebre játszó szemét ember.. :SSS

Vendég

#40

2012-02-13 12:55

A jelenlegi buszközlekedés a város szégyene!A polgármester asszony meg csak parádézik minden felé.Bizonyára számítottak rá, hogy az új menetrend milyen közfelháborodást kelt, de arra számítanak majd eltelik egy kis idő, és úgy is beletörődik a nép!!!! Mint ahogy már annyi sok mindent lenyomtak a torkunkon, hát ezt is le fogják.Ez a város már régóta haldoklik, most pedig még azokon az embereken is rúgtak egy nagyot akik valóban dolgoznak, illetve szeretnének eljutni a még létező munkahelyükre, a tömegközlekedéssel.Meddig lehet még ezt tűrni????????

Vendég

#41

2012-08-18 10:24

2nap alatt 2x voltam Budapesten busszal és mind a 2x lerobbant a busz!!! De a buszjegy 2200ft! Beka.hatják!