állatkínzókellen

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) állatkínzókellen petíció automatikusan generált fórumtémája

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-01-20 14:54



Vendég

#2

2012-01-20 14:57

A gonosz személyek kiszűrése abszolút KÖZÉRDEK!

Vendég

#3

2012-01-20 14:59

Szörnyű, hogy már petíciót kell aláírni ahelyett, hogy természetes lenne az ÁLLATVÉDELEM!

Vendég

#4

2012-01-20 15:01

Minden jó érzésű ember írja alá!Elég volt a kegyetlen állatkínzókból, akiket nem neveznék embernek!

Vendég

#5 Re:

2012-01-20 16:01


Vendég

#6

2012-01-20 16:15

Minden erővel akadályt kel szabni az állat kínzásnak az állat nem az emberek kénye kedve szerint kell hogy éljen.Az állat is egy érző lélek,ugyan nem tudja elmondani hogy mit tesznek vele titkon a gonoszságban velejéig romlott gazdái,de fáj neki amit tesznek,vagy épen nem!Mikor ki kötik egy láncra a fához és se étele se vize se háza ahová a melegben a nap elől elbújna vagy télen a hideg elől.Szeressük őket gondoskodást igényelnek,védjük meg őket kérem:((((

Vendég

#7

2012-01-20 16:22

Én még csak 6-és fél éves vagyok de szeretem az állatokat azokat a néniket vagy bácsikat,vagy korombelieket pedig nem akik az élettűkre törnek!!!Fogjunk ősze és védjük meg a környezetünkben,vagy kőrűlőttünk élő állatok életét helyzetét kérem

Vendég

#8

2012-01-20 16:29

Reméljük végre lépnek is az ügy érdekében!

Vendég

#9

2012-01-20 16:38

Úgy gondolom ehhez inkább nem szólok hozzá, mert nyomda festéket nem tűrő szavak jutnak rögtön eszembe. Röviden, legyen emberről, vagy állatról szó, aki ilyen dolgokat megmer tenni, én is azt tenném ugyanazt velük. Sajnos itt ebben az országban mindenki azt csinál amit akar. Az állat ugyanolyan érző lélek mint az ember, és nem szégyenlem magam ha azt írom,az állatok különbek mint sok ember.Tiszt a kivéteknek. Ennyi röviden.

Vendég

#10

2012-01-20 16:51

Nagyon kellene már egy olyan törvény,mely véget vet annak a brutalitásnak,mely ép ésszel fel nem fogható.
Nem nevezem embernek azt,aki szórakozásból,tehetetlen dühből vagy csak merő aberráltként, érző és tehetetlen
állatokat kínoz meg.Én már a tűrésem végén vagyok,tehetetlenségemben azt szeretném,ha ugyanazt megtehetném ezekkel a szadistákkal,amit ők tesznek.De ez sem segítene,mert ezek a tetvek ebből se okulnának.
Állatvédelmi Járőrszolgálat ZM

#11

2012-01-20 16:57

ITT AZ IDŐ!!!! VÉGE!!! AZ UTOLSÓ CSEPP IS OTT VAN A POHÁRBAN!! SEGÍTSETEK NEKÜNK EZT TERJESZTENI, ÍRJÁK ALÁ RENGETEGEN LÁSSA A KORMÁNY NYOMÁS VAN RAJTUK EZ ÜGYBEN!!!

Vendég

#12

2012-01-20 17:34

Elég volt az állatkínzásból! Ráadásul az állatkínzók veszélyesek bármely embertársára is! Nem való a társadalomba!

Vendég

#13

2012-01-20 18:05

Örülök,hogy ez történik csak az emberek tudják megvédeni az állatokat.

Vendég

#14

2012-01-20 18:07

Remélem az állatkínzók megkapják méltó büntetésüket!!!!

Vendég

#15

2012-01-20 18:39

Sziasztok. Kérlek benneteket, tegyetek meg minden tőletek telhetőt, mert az állatkinzók nem úszhatják meg.

Vendég

#16

2012-01-20 19:05

Szigorú büntetést az állatkínzóknak,különben saját kezűleg szolgáltatunk igazságot!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#17

2012-01-20 19:15

ha nem történik komoly fordulat,önbíráskodni fogok!!!!!!

Vendég

#18

2012-01-20 19:42

Jó lenne, ha a politikusok végre kinyitnák a szemüket és belátnák, hogy az állatkínást nem lehet a szönyeg alá söpörni, minden ember gyilkos állatokon kezdi .....
Ezen kívül az állatok érzö lények, és igen is "kedves" Egyház, ök is lélekkel rendelkeznek .... olyan tiszta lélekkel, amiröl ti meg csak álmodni se tudtok!!!


Vendég

#19

2012-01-20 19:43

Sok sikert kívánok, idje h a sok féreg ténylegesen megbünhődjön. Tessék kiszabni pénzbüntetést és micsoda bevételei lehetnének az országnak, hmmmm! Valaki gondoljon már bele. Ne azér kelljen fizetnem, mert nem kapcsoltam be a biztonsági ővemet......azzal csak magamnak ártok...de ez....

Vendég

#20

2012-01-20 20:14

Nem tudok évet mondani hogy mennyivel vagyunk elmaradva ezzel...

Vendég

#21 Airam

2012-01-20 20:16

Remélem, hogy ez a megmozdulás eléri azt a célt amelyért indult és ha meg van a kellő számú aláírás - mert meg sem fordul a fejemben az ellenkezője - és a petíció benyújtásra kerül az illetékes hivatalhoz, azok komolyan fognak foglalkozni a nem kis problémával. Hiszen az itt felhozott példákban "közreműködők" legalább is pszichiátriai segítségre szorulnak, ezt a környezetüknek látni kellene. Azok a szerencsétlen állatok akik bíznak az emberben, hiszen ők teljes mértékben nekünk vannak kiszolgáltatva, azok ezt a bánásmódot nem érdemlik meg, hiszen ők csak gondoskodásra, egy cseppnyi szeretetre vágynak, melyért cserébe határtalan mértékű szeretetet adnak,olykor-olykor az életüket is feláldoznák, tudunk példákat, hogy fel is áldozták a gazdáikért. Nem vagyok benne biztos, hogy mi akik nagy mellénnyel embereknek nevezzük magunkat, képesek lennénk-e ilyen áldozatra.
A magam részéről nagyon szurkolok, hogy a törvényhozók olyan törvényt, inkább törvényeket alkossanak az állatkínzók megbüntetésére, ami nagyon - nagyon szigorú és visszatartó erejű lesz.

Vendég

#22

2012-01-20 20:43

Szörnyü dolgokat láttam az állatok kinzásárol.Igenis,büntessék súlyosabban ezeket az embereket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#23

2012-01-20 20:45

Már rég kéne,hogy legyen!!!!

Vendég

#24

2012-01-20 21:21

Szinte már elviselhetetlen ami ma itt megy ebben az országban az állatokkal!! Tegyenek valamit , mert ez nemhogy nem europa , de még a balkán sem!

Vendég

#25

2012-01-20 21:25

Tarthatatlan már ez az állapot!Ennyi megkínzott állatról eddig nem hallottam,mint mostanában!Szigorúbb büntetést az elkövetőknek,és nem csak pénzbelit,hanem igazi börtönt!!