Petíció a győri PÁGISZ Uszoda megtartásáért

Petíció a győri PÁGISZ Uszoda megtartásáért / Közlemények / Válasz a PÁGISZ fenntartójának / Hozzászólások


Vendég

#1

2022-02-22 13:00

Igen a mai középiskolások éppen pont nagy tornaterem használók🤔

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2022-02-22 13:14


Popov

#3

2022-02-22 13:16

Egy szónak is száz a vége.Kell az uszoda.Ha építenek is valaha egy rendes fedett akár 50métered sportuszodát, akkor azt főként mint mindegyiket a vendégek és sportolók illetve a nagyhal úszóiskolák kisajátítanák A vidéki illetve beteg gyerekek megint elesnek tőle.Valamint pont ideális a vidékieknek szombaton megrendezett babauszi is.Egyszerűen egy ilyen ügyet másutt nem hagynának figyelmen kívűl a döntéshozók.


A petíció szerzője

#4

2022-02-22 13:18

#1: -  szia! Az ideális esetből indultam ki 

 

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2022-02-22 13:19


gondolom_törölni_fogd

#6 Az egész petíció csúsztatás

2022-02-23 08:56

Az uszodának nem nevezhető életveszélyes állapotú medencét annyi, ha nem több idő és pénz felújítani, mint egy teljesen újat építeni máshol. Az a medence bontásra van ítélve, nem javítható és hatóságilag van megtiltva a további használata. Felújítás esetén is évekre megszűnne létezni. Miért nem azért kardoskodtok, hogy új uszoda épüljön? Miért a Págiszosoktól akarjatok elvenni a lehetőségeket? Miért kellene pont egy hely szűkével küzdő Középiskolában helyt adni egy térdig érő vizű tanmedencének, amit az odajáró diákok semmire nem tudnak használni? Ez kb olyan, mintha a te telkedet sajátítaná ki valaki erre a célra mindenféle kártérítés nélkül, és még az üzemeltetés tetemes költségét is rád hárítaná.


Vendég

#7 Re: Az egész petíció csúsztatás

2022-02-23 12:08


A petíció szerzője

#8 Re: Az egész petíció csúsztatás

2022-02-23 21:16

#6: gondolom_törölni_fogd - Az egész petíció csúsztatás 

 Szia. Az előzőt is csak azért töröltem mert én szóltam hozzá és félregépeltem. A tied is egy vélemény. Nem törlöm.