Legyen gyalogátkelőhely az Eperjes utca / Wesselényi utca kereszteződésében!

Legyen gyalogátkelőhely az Eperjes utca / Wesselényi utca kereszteződésében! / Közlemények / Fejlemények / Hozzászólások


Vendég

#1

2021-03-11 06:58

Hát igen fontos lenne mert van két gyerekem a másik dolog az hogy pont itt lakom akeresztezodes előtt és -néha úgy mennek az autók mint az álat legalábbis lakóterületen belül én úgy tudom 50 a megengedt sebesség és nem 70 meg 80 van van mikkor meg átse akarnak engedni úgy kell megvárni a hosszú kocsi sort hogy átjusunk a másik oldalra ja és nem beszélve a sok balesetről és előre is köszönöm és úgy gondolom hogy nem szabad enyibe hagyni köszönöm és Földi Richárd voltam

Vendég

#2 Re:

2021-03-11 07:00

  1. #1: -  

 Hát igen fontos lenne mert van két gyerekem a másik dolog az hogy pont itt lakom akeresztezodes előtt és -néha úgy mennek az autók mint az álat legalábbis lakóterületen belül én úgy tudom 50 a megengedt sebesség és nem 70 meg 80 van van mikkor meg átse akarnak engedni úgy kell megvárni a hosszú kocsi sort hogy átjusunk a másik oldalra ja és nem beszélve a sok balesetről és előre is köszönöm és úgy gondolom hogy nem szabad enyibe hagyni köszönöm és Földi Richárd voltam


Vendég

#3

2021-03-11 10:49

Sajnálom... de várható volt. Sajnos az is várható, hogy majd akkor veszik napirendre, ha valami tragédia történik. Mindenesetre köszönjük a kitartó küzdelmet!



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...