Milla: A decemberi 7 pont

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Milla: A decemberi 7 pont petíció automatikusan generált fórumtémája

epilóga

#176 Re: Igen, én is a "0." pontot hiányolom leginkább: tán legelsőnek kétségtelenül Orbánnak kellene tak

2011-12-01 00:44

#129: -

Igen, én is a "0." pontot hiányolom leginkább: tán legelsőnek Orbánnak kellene takarodnia.....akár "egészségi állapotára való tekintettel", ahogy ez a Kádár-érában dívott....

gobetoni
Vendég

#177 Az igazi "Széchenyi kártya"...előhúzzuk!

2011-12-01 01:02

„Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt megérdemel. Ha valami oknál fogva ostoba, vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor a nemzet aljas vagy műveletlen.”
Gróf Széchenyi István


Vendég

#178

2011-12-01 06:18

Csak hallják meg!
Laci bácsi

#179

2011-12-01 08:13

Sajnos a pontokat összeállítók nemcsak nem értenek semmihez,hanem sugárzik belőlük a gyűlölet.Szégyelje magát mindenki, aki az ellenünk indított támadást arra használja,
hogy a kormány harcát megnehezíti. Majd az idő bebizonyítja, ki viselkedik hazafiként!
Kató néni

#180 Re:

2011-12-01 09:31

#179: Laci bácsi -  

 

Kedves Laci bácsi!

Mit kell még ennek a kormánynak elkövetni ahhoz, hogy meglásd azt, amit ma Magyarországon 9 millió ember megszenved?


Vendég

#181

2011-12-01 09:33

...Ahol a rend a szabadság, ott nem érzem a végtelent.... Ez a kormány még a gyermekeinket is elveszi tőlünk.
Karoly

#182 Karoly

2011-12-01 10:49

Laci bácsinak igaza van.Nálunk divat ha jobb oldali kormány kerül hatalomra,őket lefasisztázni,diktátornak nevezni.Így volt ez Antallék,az első Orbán kormány és most a Második Orbán kormány idején is.Ha nem tettszik 2014-ben máshova kell tenni azt a rohadt X-et!De egyenlőre várjunk 2014ig!Szombaton elég kevesen fogtok lenni,mert az emberek a karácsonnyal vannak elfoglalva!Pártállástól függetlenül.Javaslom Karácsonyra és Szilveszterre is rendezettek egy ilyen összeröffenést!A 2.kerületben vasárnap időközi választás volt a lakosság 35%a ment el,ebből 58%a fideszre szavazott!30% az MSZP-re!Többnek még tettszik a rendszer!
zug

#183 zug

2011-12-01 10:51

A 8.pont legyen,az,hogy a FRADI/UTE jusson ki a BL-re.Valamint a 9.pont a Magyar Foci Válogatott a jövő évi EB-re!
Vazul

#184 Vazul

2011-12-01 10:53

Kató néni:Ha szenvedne 9 millió ember a Kossuth tér nem len üres!Járt ön mostanában plázákban!Tele van vásárlókkal.Az emberek vásárlási lázban égnek!Igaz idén ugyan annyit költünk karácsonyra mint tavaly!

Vendég

#185

2011-12-01 12:19

Félreértéseket elkerülendő, a #139-ben és a #140-ben foglaltak NEM a törvényalkotásra alkalmazandók!

Vendég

#186

2011-12-01 12:53

Véleményem a kormányról: "Bolond lyukból bolond szél fúj."

Vendég

#187

2011-12-01 13:05

Egyetértek a petíció tartalmával és szellemiségével. Az utóbbi másfél évben csak azt hallgattuk a médiából, hogy a gazdaság pörög és minden felmerülő probléma az előző kormányzathoz köthető. A Fidesz igyekezett minden fajta felelősséget elhárítani magától, és bűnbakokat találni.
Először jött az MSZP, azonban mikor kiderült, hogy nincs elegendő "csontváz" a szekrényben, kellett egy újabb.Itt jön a képbe az euróválság.
Ez ténylegesen nem lebecsülendő tényező, viszont nem felelős az ország várható recessziójáért és hibás gazdaságpolitikájáért, továbbá nem ezen okból kifolyólag szigetelődünk el egyre jobban külpolitikailag.
A Fidesznek megvolt a lehetősége a bizonyításra, de az hajó már elment. Az átfogó reformok helyett saját hatalmuk megszilárdításával voltak elfoglalva. Gazdasági programjuk pedig másfél év kapkodás volt, aminek meg is lett az eredménye!
Itt ideje, hogy a hozzá nem értő személyek eltűnjenek a színpadról és végre felelős bel- és külpolitikával mentsük a még menthetőt!

Vendég

#188

2011-12-01 13:12

egyetértek

Vendég

#189

2011-12-01 13:23

igaz jogos és hazafias követeles

Vendég

#190

2011-12-01 13:24

És tényleg! Ha jön az IMF, akkor Orbán, mint ígérte, megy?

Vendég

#191

2011-12-01 14:35

Én kiegéssziteném egy 8. pontal is, mégpedig: Orbán Viktor azonnal modjon le, /Orbán Takarodj/
Gerő

#192

2011-12-01 14:45

Sajnos az ország keleti, legelmaradottab végén Biharban élek, nemtudok ottlenni.A petició minden pontjával egyetértek. De azt is bele kellet volna foglalni, hogy " Orbán takarodj "Mert ha Ő eltakarodik akkor vele együtt takarodik a többi FIDESZ SS társaság is.

Vendég

#193

2011-12-01 14:58

A baj akkor kezdődött, amikor Orbán Brüsszelben úgy viselkedett, mint egy felcsúti bunkó. Azóta a nemzetközi megítélésünket a forint árfolyama tükrözi. A szakértelmet, pedig Matolcsy önéletrajza, és vagyon nyilatkozatában nyüzsgő magyar helyesírási hibák.
Kató néni
Vendég

#194 Re: Vazul

2011-12-01 15:59

#184: Vazul - Vazul 

 Nem, kedves Vazul, nem járok plázákban. Még tudnék ott is vásárolni az unokáimnak, de nem teszem. Ők nincsenek a plázacuccokhoz szoktatva, nagyon helyesen. Jövőre már nem biztos, hogy tudnék, amilyen szépen lefelé haladunk. Abban a szerencsés helyzetben vagyok sok nyugdíjas társammal ellentétben, hogy az én nyugdíjam az idén elérte a 100.000,- Ft-ot!!! Ebből én még félre is tudok tenni! Egyedül élek, özvegy vagyok, a kiskertemben megtermelek annyit, hogy zöldségre nem kell költenem és még a gyerekeknek, unokáknak is tudok valamennyit adni. Gyümölcsöt csereberélünk a szomszédokkal, kinek mije van. Vidéken ezt így szokták, ha jó a faluközösség és ha szeretik az emberek egymást. Nálunk még működik, legalábbis az országos átlagnál jobbak vagyunk.

Azért írtam 9 milliót, mert a maradék, akiket nem számoltam, a FIDESZ kedvezményezettjei, tehát ők az intézkedésekkel jól járnak, minek keseregnének, nyilván Ön is közéjük tartozik.  Ha nem kedvezményezett, csak egyszerűen útálja a baloldalt, vagy ahogy Önök nevezik, a komcsikat, akkor Ön később fog úgy érezni, mint a 9 millió már ma.

Azt ne mondja, hogy a Kossuth tér üres, hónapokig köztéri kiállítást rendeztek rajta, hogy megakadályozzanak ott bármiféle tüntetést, ugye, emlékszik? Amikor történt valami, ott voltam, mint pl. október 1-én is. Ha Kónyáék hívnak, jövök, mert tiszta szívemből kívánom, hogy jobb legyen  az országnak, a gyerekeinknek, unokáinknak és ne csak a kíváltságosoknak. Ha a jelenlétem segít, ott leszek, akkor is, ha csak egy pont leszek a tömegben.

A baloldal sosem fog olyan rendezvényeket tartani a Kossuth téren, mint azt 2006 őszén a rendszerváltó, ill. azt akaró FIDESZ tett és az ott táborozó csürhe úgy tette tönkre a teret, hogy a rendbehozatala sokmillió forintba került. Mindenáron nem kell tüntetni, majd ha itt az ideje, mint most szombaton, akkor részt kell venni rajta. Egyre többen leszünk, ígérem.

Még annyi a plázákhoz: Karácsony előtt mindenki vásárol. Én hétfőn elmentem a közeli Lidl-be, a heti bevásárlát megejteni. 3 héttel Karácsony előtt lézengtek az emberek, 1 pénztár működött és nem volt sorbanállás. Igaz, nem pláza, de nem is kisbolt.


Vendég

#195

2011-12-01 16:05

kiegészíteném 8 pontra.A kormány azonnal szüntesse meg a visszamenőleges tőrvénykezést visszamenőleg,ugyanis ez tőrvénytelen.

Vendég

#196 jocó

2011-12-01 16:10

laci bácsi én nem vonom kétségbe a hazafiságtokat,de nem arra kaptatok felhatalmazást hogy tőrvénytelen módszerekkel módszeresen kifosszátok az embereket, elvegyétek jogaikat,és hogy vezetőitek jobban hazudjanak mint azt ferikénk tette.Tulajdonképpen nem is hazudot, ő bevallotta hogy nem csináltak semmit.
Klára

#197 Re: Karoly

2011-12-01 16:14

#182: Karoly - Karoly 

 Ez is egy vélemény, a helyesírása Schmitt Páléval vetekszik.

A II.kerület mindig jobbos kerület volt. Az adatok a csekély részvétel mellett ilyenek, majd ha a választók veszik a fáradságot és elmennek az urnához, akkor más eredmény fog születni. Még korai, az emberek még csak most ébredeznek. Nemsokára mindenki felébred!!!


Vendég

#198

2011-12-01 19:15

Mindennel egytértek és már éppen ideje volna, hogy gazdasági szakemberek döntsenek gazdasági kérdésekben ,és minden más területen is azok akik értik is a dolgukat és találkoztak már a "munkával"nem csak a beszéd szintjén .

Vendég

#199

2011-12-01 19:48

Az országnak a nemzetnek és az embereknek (!) okozott károkért felelősségre kell vonni az egész bagázst!

Vendég

#200

2011-12-01 19:50

Sokan legyünk,hogy elegen lehessünk.Gaga.