Milla: A decemberi 7 pont
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Milla: A decemberi 7 pont petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12011-11-29 12:12Szia! Megértem, hogy személyesen nem tudsz jelen lenni december 3-án (szombaton), de – a közös ügyünk eredményessége érdekében –, nagyon sokat tehetsz azzal, ha ezt a 7 pontot megosztod a saját ismerőseiddel! Üdvözlettel, Varga Mihály |
|
| |
|
Vendég |
#22011-11-29 12:27Követeljük a népnyúzó törvények hatályon kívül helyezését és az ilyen tartalmú törvényjavaslatok visszavonását! |
|
| |
|
Vendég |
#32011-11-29 12:36Azt hiszem a leminősítéssel elindultunk görög ország által már végig járt irányba. Minél hamarabb jó lenne ha nem Matolcsy és Lázár féle szakmailag nulla emberek lennének az ország élén. |
|
| |
|
Vendég |
#42011-11-29 12:40Szólj hozzá... |
|
| |
|
Vendég |
#52011-11-29 12:58Már ez is nagyon kevés csak kirőhögnek bennünket ezek a senkiházi fideszesek. |
|
| |
|
Vendég |
#62011-11-29 13:07 ....ott leszek szombaton . |
|
| |
|
Vendég |
#72011-11-29 13:08Jó kezdeményezés, de azzal mindenki legyen tisztában, hogy megszorításokra (is) van szükség. Nem lehet tandíjmentes oktatás után külföldre tiplizni, illetve nem lehet a versenyszférától további pénzt kifacsarni arra, hogy egyes emberek viszonylag kényelmesen éldegéljenek. Sajna ebben ez is benne van. : ( |
|
| |
|
Vendég |
#82011-11-29 13:17Orbán takarodj! |
|
| |
|
Vendég |
#92011-11-29 13:18Arra szeretnélek kérni Titeket, hogy én és még nagyon sok 100ezren mellettetek vagyunk, ill.. Veletek! Legyetek szivesek nagyon komolyan gondolni "ezt az egész megmozdulást" mert már nagyon elegünk van!!! |
|
| |
|
Vendég |
#102011-11-29 13:18Ezekkel a pontokkal egyetértek. Ugyanakkor megjegyzem, számos baloldali kritikával (pl. ami a határon túli magyarokkal kapcsolatos, vagy az egykulcsos adó bírálata) NEM értek egyet. Az valóban érthetetlen, hogy miért preferálja Orbán a hozzánemértést? |
|
| |
|
Vendég |
#11 Re:kedven Vendég" esetleg azt nemtudnád még oda írni, hogy a politikusok ne raboljanak tovább? és ak2011-11-29 13:21 |
|
| |
|
Vendég |
#122011-11-29 13:31itt az idő vmit tenni a orbanizálódás ellen. fiatalok, tiétek a jövő. nem a múltat építjük, de ha ezek maradnak még sokáig, csak a múlt sikerei maradnak nektek, mert a jövő alapból lesz elkúrva. itt az idő a cselekvéshez. vagy sakk-matt. |
|
| |
|
Vendég |
#132011-11-29 13:33Nem csak Matolcsy lemondását kellene követelni!! A lista nagyon hosszú! |
|
| |
|
Vendég |
#142011-11-29 13:38Az ország jövője a tét! Elég legyen a megalomániából, a beteges hatalomvágyból, végre már felelőségteljes vezetést vár az ország! |
|
| |
|
Vendég |
#152011-11-29 13:43Írja alá mindenki akinek a BÉKÉS, NYUGODT, kiszámítható és demokratikus Magyarországon szeretne élni. Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok! |
|
| |
|
Vendég |
#162011-11-29 13:44Ezeket nem csak lemondatni kell, hanem közmunkán, minimálbéren, esetleg nyugdíj nélkül "szájkokosárral", de legalább is cenzúrázással elküldeni őket a jelenlegi magyar valóságba ingben gatyában! ....Csak vigyázzunk, nehogy balettozni kezdjenek, mert akkor megmarad a kedvezményes nyugdíjuk! |
|
| |
|
Vendég |
#172011-11-29 13:53Végre beindult valami. Én már nyugdíjas vagyok,de mielőtt még Görögország sorsára jutunk tenni kell valamit. Ez a kormány a 2/3-ával és azzal, h a törvényben a nép csak megszavazhatja a képviselőket, vissza nem hívhatja, azt hiszi, hogy mindent megtehet. Én személy szerint ezzel nem értek egyet. Aki nem jól teljesíti a munkáját, v nem szimpatikus a főnökének azt ki lehet rúgni, aki pedig az életünkről dönt, azt nem lehet visszahívni. Ezt meg kéne változtatni. Remélem sokan elmegyünk tüntetni. |
|
| |
|
Vendég |
#182011-11-29 13:57:) |
|
| |
|
vv |
#19 A magyar nem egy tüntetős nép2011-11-29 13:58a 8.pont a foci válogatottunk jusson ki a jövő évi EBre! Max.300 an lesztek! |
|
| |
|
am |
#20 A magyar nem egy tüntetős nép 2.2011-11-29 14:00Szombaton nincs is üllés szak!MARHÁK!Péntek nem lett volnajobb?Úgy se értek el semmit!A karácsonykor nem tüntettek? |
|
| |
|
Vendég |
#212011-11-29 14:02A petíció minden szavával egyetértek,remélem még nem késő! |
|
| |
|
Vendég |
#222011-11-29 14:09Csak összefogással érhető el hogy a mostani állapotok az ország helyzetén változzanak a DEMOKRÁCIA érdekében! |
|
| |
|
Vendég |
#232011-11-29 14:09Nem értem, hogy az úgynevezett "nagyjaink" nem látják, vagy nem akarják látni a gazdasági baromságaikat.... |
|
| |
|
Vendég |
#242011-11-29 14:22Eleg volt Mekk Mesterbol!Mikor veszi eszre magat a nagy vezenylotabornok,hogy a jobb keze annyira hulye a gazdasagpolitikahoz,hogy meg egy parkoloor is kenterbe vagja.Elkepeszto rombolas, hazudozas a kameloen-szemu munkajanak a maradeka.itt kulfoldon csak rohognek a munkatarsaim Magyarorszagon,h mennyire elintezte magat.Hat ez van. |
|
| |
|
Vendég |
#252011-11-29 14:39A slampos diktatúra után megkaptuk a bóvli demokráciát. |
|
| |
|
Van valami, amit meg akar változtatni?
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Nyissák újra a XV. Kerületi Tanuszodát a kerületi gyermekek érdekében!
957 aláírás
956 Aláírások / 7 nap
16 Jun 2026
Az idő sürget; mentsük meg együtt Tibikét, ne engedjük, hogy elvegyék a gyermeket a szerető családjától!
2 275 aláírás
572 Aláírások / 7 nap
12 Jun 2026
Vizsgálják felül a GYOD szabályozását a 14 év alatti 1-es típusú cukorbeteg gyermekeket nevelő családok érdekében!
348 aláírás
348 Aláírások / 7 nap
24 Jun 2026
Petíció a mendei vízellátás tartós és biztonságos biztosításáért
200 aláírás
200 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Petíció a biztonságos, támogató és befogadó iskolai környezet megteremtéséért
187 aláírás
187 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Petíció az éjszakai állatorvosi ügyelet biztosításáért Győr-Moson-Sopron vármegyében
3 531 aláírás
168 Aláírások / 7 nap
20 Jan 2026
A közérdek építészete – 10 pont a magyar építészet megújításáért
142 aláírás
142 Aláírások / 7 nap
19 Jun 2026
Biztonságos kerékpárutat a Dunakanyarba, a Szentendrei-szigetre és Tahitótfalura!
88 aláírás
88 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Vonják vissza Nagy Feró és Pataky Attila Kossuth-díját
12 192 aláírás
87 Aláírások / 7 nap
20 Apr 2026
Székesfehérvár zöldebb, élhetőbb és ellenállóbb városi környezetéért
66 aláírás
66 Aláírások / 7 nap
23 Jun 2026
Peticiok.com
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.