Követeljük a Munkásőr Társaság "hagyományőrző" egyesület betiltását!

Követeljük a Munkásőr Társaság "hagyományőrző" egyesület betiltását! / Közlemények / Támogatást, megosztást kérek az aláírások számának jelentős növeléséhez! / Hozzászólások


Vendég

#1

2020-03-13 17:38

Szomorú, hogy sokan csak beszélgetnek róla, hümmögnek, de tenni nem akarnak..(?). Pedig ott vannak a "tűz közelében"!

Vendég

#2

2020-03-13 18:48

en alairtam es osztottam is, sajnos tobb peticioval is sajnos az emberek nemtorodese miatt igy jartunk... elkeserito.... Szechy Beata

Vendég

#3

2020-03-13 18:58

Egyetértek

Vendég

#4

2020-03-13 20:37

Nem tudom, hol kéne aláírni. Talán mert nem vagyok ( nem is leszek) facebook-os? Más petíciókat eddig alá tudtam írni.

Vendég

#5

2020-03-14 07:25

Tisztelt Bánkúty úr! Érthetetlen, hogy az emberek miért nem látják a veszélyét a hajdan volt terrorszervezet éljenzésének. Sajnos egyéb bolsevik jelenségekre is kiterjed ugyanez a közöny, elegendő a Gyurcsány-párt elképesztő ámokfutásának szótlan tűrésére, vagy a szélsőbalos huligánok rendszeres utcai randalírozásaira gondolni, amelyeket a társadalomnak a normalitásban gondolkodó része enged elharapózni. Nagyra becsülöm, hogy Ön nem tartozik a tűrve támogatók táborába. Hódi László

Vendég

#6

2020-03-14 10:00

Csáji Attiláné Bp.1135 Kis Gömb 30 AE 0290050 Csáji Attila Bp.1135 Kis Gömb 30 AP317445
Péter Bánkúty

A petíció szerzője

#7 Re:

2020-03-14 17:36

#6: -  

 

A linkre kattintva külön email címmel, a kapott emailben megerősíteni

 

ide kattintva a jobb oldalon saját email címmel kell aláírni!

Péter Bánkúty

A petíció szerzője

#8 Re:

2020-03-14 17:37

#5: -  

Nagyon köszönöm elismerő szavait! Mi még felelősséggel gondolkodunk!

Kiváló Tisztelettel,


Anonymous

#9

2020-04-28 14:44

Sok ezer aláírás veszett el, mert pld. egy családban csak egy email cím volt, második aláírást a rendszer már nem fogadott el. Végre lehet email cím nélkül is aláírni. Kérem mindazokat akik eddig a fentiek miatt nem tudtak aláírni, tegyék meg most. Az új aláírók esetében, az első aláírhat email cím felhasználásával és pld. a család többi tagja csak névvel. Pontosítás az email nélküli aláíráshoz: -Nevet, országot, várost be kell írni, mást nem. -Aláírásom legyen......kipipálni - Elmúltam 16....kipipálni -Véleményt lehet írni -Az aláírás billentyűre kattintani - alatta megjelenik, nem vagyok robot, kipipálni -még egyszer az aláírás billentyűre kattintani -és megjelenik, hogy felvettek az aláírás listára. Teljesen szabályos. Kár, hogy csak most vált ismertté.



Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...