Követeljük a Munkásőr Társaság "hagyományőrző" egyesület betiltását!

Követeljük a Munkásőr Társaság "hagyományőrző" egyesület betiltását! / Közlemények / Itt tájékozódhat mindenki! / Hozzászólások


Vendég

#1

2020-02-27 05:46

Ennek a társaságnak már semmi értelme nincs.. Ki volt az a pofátlan ember, aki a betiltás ellenére engedélyezte, hogy újra felbukkanjanak? Hagyományőrzééééés? Na neeee... :-(
Ternesz Loránd

#2 Re:

2020-02-27 09:03

#1: -  

Ráadásul a "négy igenes" népszavazáson megszavazták, hogy betiltásra kerüljön. Tehát szerintem ez alkotmányellenes is! Gondolom mindenki ajvékolna, ha a magyar nyilasok szerveznék újra magukat. A szokásos kettősmérce megint.

Frici

#3 Re:

2020-02-27 10:15

#2: Ternesz Loránd - Re:  

Az az érdekes, hogy ennek ellenére nem lehet hallani hivatalos szervektől, hogy "tényleg, azonnal intézkedünk", csak a hümmögés megy, hogy "ja, hát tényleeeg", de semmi komolyabb...

Gladács

#4 Felhívás

2020-03-01 07:54

Ezúton várom jelentkezését azoknak a jóindulatú embereknek, akikkel megalapítanánk a NYILAS TESTVÉRISÉG HAGYOMÁNYŐRZŐ CIVIL TÁRSASÁGOT. Várom továbbá azon jóindulatú ifjak jelentkezését, akikkel a HITLER JUGEND HAGYOMÁNYŐRZŐ IFJÚSÁGI CIVIL TÁRSASÁGOT alapíthatnánk meg. Volna még ötletem: SS HAGYOMÁNYŐRZŐ TÁRSASÁG, MAGYAR FASISZTA HAGYOMÁNYŐRZŐ TÁRSASÁG stb. Biztos vagyok benne, hogy a bíróság ugyan úgy nyilvántartásba fogja venni ezeket a civil szervezeteket, mint a munásőröket. 


Anonymous

#5

2020-03-13 17:16

Tisztelt Honfitársaim! Elkeseredésemnek adok hangot, mivel egy hónappal ezelőtt indítottam a petíciót, és 1800 aláírás körül járunk csak, 5 000 megosztás mellett! Sajnos ismert emberek (Dezse Balázs, Bayer Zsolt, Lentulai Krisztián, Stefka István , Karc FM törzstagok Vajda Miklós, Balogh Zsuzsa sem tette meg, pedig támogatták), ezért arra kérek mindenkit, szíveskedjen mozgósítani! Tudom, most van ennél nagyobb gond, de úgy látom, nagyon el vagyunk kényelmesedve! Tegyünk a jövőnkért! Köszönöm a támogatástT Üdvözlettel, Bánkúty Péter
KMM Megpróbáljuk még nagyobb körben terjeszteni!

#6 Re:

2020-03-13 17:38


Vendég

#7 Re:

2020-03-13 17:40

#5: -

Tisztelt Bánkúty Péter!

Lehetetlenül összetett, bonyolult az oldal. Már ezt a választ sem tudom, hogy jó helyre írom-e, megkapja-e ezt, amit írok!!!

Mi az a "Re:" ? Mi az a "#5:-" ? 

Nem lehet-e az oka a kevés aláírásnak, hogy eltévednek az aláírni szándékozók?

Egyszerűsítsék le az oldalt! A petíciót aláírni szándékozóknak két lehetőségük legyen: "Aláírom a petíciót", "Visszalépek". A többi sallang csak ez után legyen látható, elérhető!

Üdvözlettel

Rácz Zsigmond

 

 

 

 

 


Vendég

#8

2020-03-13 18:08

ALÁÍRTAM, OSZTOM !
Péter Bánkúty

A petíció szerzője

#9 Re: Re:

2020-03-13 19:46

#7: - Re:  

Tisztelt Rácz Zsigmond Úr!

A # azt a személyt jelöli aki a bejegyzést tette, a "re" az pedig a válasz az üzenetre!

Sajnos nem én üzemeltetem az oldalt, ezért a keretei kötöttek, nem tudom megváltoztatni!

Tisztelettel:

Péter Bánkúty

A petíció szerzője

#10 Re:

2020-03-13 19:47

#8: -  

Köszönöm! Mindannyiunk nevében! Nagyon fontosnak tartom!

Üdvözlettel:

Péter Bánkúty

A petíció szerzője

#11 Re: Re:

2020-03-13 19:49

#3: Frici - Re:  

Nagyon szomorú, de azt gondolom, ezért kell nagyon aktívan fellépnünk, ha 100 ezres számot elérünk, azt nem lehet lesöpörni!

Üdvözlettel:

mi az a nicknév?
Vendég

#12 Hát,ez nagyon elszomorító!Ennyire közömbösek az emberek,hogy nem érdekli őket,nem fontos nekik Re:

2020-03-14 06:32

Hát,ez valóban nagyon elszomorító!Ennyire nem érdekli az embereket egy ilyen fontos ügy?!Ennyire nem számít az esetleges visszarendeződést sejtető mozgolódás az ellenzék részéről,ami reménység szerint nem fog bekövetkezni,bár ki tudja,ezt a nagy közömbösséget látva.A felsorolt közszereplők passzivitásán  is rendkívül megdöbbentem.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2020-03-14 17:44


Sirok

#14

2020-03-14 18:08

Felháborító a helyzet Bánkúty Úr. Nem értem,hogy miért ennyire közömbösek az emberek. A Bayer Úrék is csak a nyílvános szerepléseket kedvelik,minket pedig,s a ténykedésünket,akik alulról segítenénk a jobboldalt nem támogatnak. Akkor kapnak majd észbe,amikor ezek a gazemberek agresszívan fognak föllépni,mert várják a lehetőséget és a Fletó parancsát.

Péter Bánkúty

A petíció szerzője

#15 Re:

2020-03-16 21:37

#8: -  

Köszönöm szépen!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...