Bad Guy a tévébe

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Bad Guy a tévébe petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2011-11-22 15:55

Annyit kérnék, hogy feliratosan és ne szinkronizálva adják :))
:D

#2

2011-11-22 16:27

fighting!

Vendég

#3

2011-11-22 16:42

Nagyon jó, reméljük célba ér és meghallgatásra talál.

Vendég

#4

2011-11-22 17:07

A sok ismétlés helyett-gondolom a vetítésért fizetni kell az ismétlésnél is-, többet érne, a Dél-Korea
történelmét, mai életét bemutató filmek, amely ország
fehér folt az emberek ismereteiben.

Vendég

#5

2011-11-22 18:24

A Bad Guy egy fantasztikus filmsorozat.
Azonban bármelyik koreai sorozat felér 1000 amerikai sorozattal, amik már nézhetetlenek nagyon sok ember számára. Ezért szeretnénk koreai sorozatokat, amikben vannak még emberi érzelmek, gondolatok, erkölcsi tartalmak, s mindez csodálatos képi világgal és hihetetlenül szép zenével párosítva.

Vendég

#6

2011-11-22 18:26

Kérjük a Magyar Televíziót, hogy vetítsenek Dél-Koreai filmeket.
Kérjük adják le a Bad Guy című Kim Nam Gil főszereplésével készült sikerfilmet.

Köszönjük!

Vendég

#7

2011-11-22 19:39

Elsősorban Kim Nam Gil filmet szeretnénk látni,de nagyon kedveljük a Dél Koreai filmeket,sorozatokat.

Vendég

#8

2011-11-22 20:35

minden mi korea jöhet, szivesen néznék bármit, nemcsak kim nam gil filmeket! nem vagyok hütlen hozzá, de mivel ő most katonai szolgálatot teljesit, nem készültek uj filmek, a régieket meg már láttam, de szivesen megnézem többször is őket, és hogy ennyire érdekel
korea az mind KIM NAM GILnek köszönhető!

Vendég

#9

2011-11-22 21:00

Remélem, lesz eredménye a petíciónak! Ha sikerül, akkor jöhet KNG többi filmje és sorozata utána szép sorban a " 49 nap ", majd " A kutya és a farkas órája"  Jumong herceg, Iljimae és Kim Soo Ro... na jól van, nem álmodozok. Legyen csak a Bag Guy.

micike

#10 Re:

2011-11-22 22:15

#1: -  

Én szívesebben végignézném szinkronizálva, hogy KNG arcának, tekintetének minden rezdülését követhessem.

De csak akkor, ha Dolmány Attila lesz az a szinkronhang. Mással nem. Akkor inkább az eredeti - mint tudjuk, az is csodálatos...:)

 


Vendég

#11

2011-11-22 22:27

Nagyon bízom benne, hogy sikerülni fog!!
Hajrá Nekünk!!

Vendég

#12

2011-11-22 23:18

A televízió műsorkínalatába bizony üdítő lenne újabb koreai sorozatot felvenni, mert általában olyan kérdéseket vetnek fel, mint az emberség, a hűség, az önzetlenség, viszonyulás a hatalomhoz, az örök emberi értékekhez.

Vendég

#13

2011-11-23 12:07

Csokorban megvéve talán olcsóbb lenne. (Gondolom ezért vettek most is három sorozatot) A Bad Guy-ért ha többet kérnek, vehetnének hozzá pár régebbi sorozatot. Például "My Girl"-t 2005-ös, 16 részes, nagyon kedves romantikus, vígjáték sorozatot. "A kutya és a farkas órája"-nak biztos nálunk is nagy sikere lenne. Ezt szereti a nézőközönség nagyobbik része. Ráadásul hozzá is tesz a megszokott amerikai változathoz, mert általa egy új világba (távol-kelet), pillanthat be a néző.

Vendég

#14

2011-11-23 17:19

Életem egyik legjobb filmje, benne szereplők fantasztikust alakitanak

Vendég

#15

2011-11-23 19:42

Nagyszerü ötletnek tartom. KNG filmjei mindenek előtt, de ami azt illeti, Koreából "mindenevő" vagyok, bármit szivesen megnézek, nemcsak filmsorozatokat, hanem ismeretterjeszőket is, pl. ilyen volt a Duna csatornán a Korea, Japán és Kina kulturája, érdekes, szép és tanulságos volt. Egyébként az Arirang tv csinálta... Üdv Nektek! Bátki Erika

Vendég

#16

2011-11-23 20:41

Az eddig írt kommentekkel tökéletesen egyetértek. Annyit teszek hozzá, hogy van egy jelentős réteg akit így "visszacsábíthatnak" a televízió elé. Én teljesen megfeledkeztem a televízióról, mióta koreai filmeket nézek az interneten. A döntéshozóknak javaslom, hogy olvassanak bele egy két - a már vetített filmekhez és annak szereplőihez kapcsolódó - fórumba. Meg fognak lepődni, hogy mennyi és a korosztályt illetően tág határok között mozgó, közösség jött létre.
Biztos vagyok benne, hogy az a csatorna amelyik először lép ebbe az irányba, sokat fog profitálni. A nézettsége biztosan tartósan nőni fog.

Vendég

#17

2011-11-23 20:45

Egyetértek és szeretném, ha ezen kívül más sorozatokat is bemutatnának. Sok sikert!

Vendég

#18

2011-11-23 21:39

Nagyon ötletesnek, kreatívnak és hasznosnak
találom a kezdeményezést!!!
Örülök Neki!!!!!Nagyon!!!
agee

#19

2011-11-24 11:30

Egyetértek az előttem szólókkal,kb 5 hónapja be sem kapcsoltam a Tv-t,az állandó ismétlés,a nézhetetlen valóság show -k (ami sokkal többe kerül szerintem egy filmnél) miatt.
Ezekkel is csak hülyítik a nézőket,csak az erőszak,a szex,a trágár beszéd dominál mindenhol,és akkor csodálkozunk a mai fiatalokon hogy honnan tanulják ezeket.
A koreai filmekből zömében a tiszteletet,a hűséget, az önzetlenséget és a barátság értékét tanulhatnák.

Vendég

#20

2011-11-24 14:24

Méghozzá számtalan ismétléssel...
Wildfell

#21 Re:

2011-11-24 17:04

#1: - Én is abszolút a feliratosra szavazom. Úgy igazi Kim Nam Gil és a többi színész is ha az ő hangjukkal ismerik meg a nézők a történetet. Én már láttam, de bármikor szívesen újranézem! :)

 


Vendég

#22

2011-11-25 03:58

Kérjük a televízióban koreai filmeket vetíteni szíveskedjenek mivel ezek szemet, lelket gyönyörködtető alkotások. A tv-ben egyébként is egyre silányabb műsorokat adnak.

Vendég

#23

2011-11-25 04:08

Gyönyörűek, meghatóak, tanulságosak a koreai filmek.
Kérjük minél több dél-koreai filmet vetítsenek a színvonal miatt, lehetőleg feliratosan kérnénk. Kim Nam Gilt nagyon szeretjük, első számú kedvencünk, nagyon tehetséges világszínvonalú filmszínész.

Vendég

#24

2011-11-25 04:18

Dél-koreai filmeket, sorozatokat kérnénk szépen minden mennyiségben. Nagyon jó, hogy megismerhettük kultúrájukat, történelmüket. Filmjeik világszínvonalúak, sok amerikai film elbújhat mellettük vagy csak kulloghat a tehetségük után. Kim Nam Gil igazi star! Nagyon tehetséges!

Vendég

#25

2011-11-30 22:25

Épp olyan sikeres lenne, mint Silla volt, mert Kim Nam Gil és a többi művész alakítása nagyon meggyőző ebben a sorozatban is. Arról már nem is beszélve, hogy sokat megtudhatnánk erről a távoli országról.