Orbán Viktor mondjon le

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Orbán Viktor mondjon le petíció automatikusan generált fórumtémája

hát csak én

#26

2011-10-30 17:12

A választási időszakban tudatosan vezették félre az embereket, kihasználva az embereket naivitását, elkeseredettségét. Nem élnek, hanem visszaélnek a 2/3 adta többséggel

Vendég

#27 Re:

2011-10-30 22:40

#26: hát csak én -

Az a baj, hogy ez az állapot nem lesz jobb a következő választás után sem. Hiszen ezt a mérhetetlen mértékű lopást, amit legálisan tesznek valamiből majd pótolni kell. Így is szar helyzetben vagyunk, és ezt gatyába rázni.. Nem is hiszem, hogy már lehet. Ha ezek maradnak, itt óriási kulimász lesz.Már most az van. Csak egyet nem értek. Mindenki háborog, utálkozik, de miért nem lépünk? Tényleg ennyire fél a magyar? Az ilyet bottal kővel kergetném az egész sleppjével ki minden csírájában az összes döntéhozó posztból. Szégyen mindenkire nézve, hogy egy ilyen ideggyenge senkiházi mocsok a miniszterelnök. Mert sajnos azzal, hogy megnyerték a választást, utolsó esélyként szabad utat kaptak az ország teljes szétrablására. Hiába mennek, azt a pénzt amit pofátlanul lopnak senki nem fizetteti vissza velük.


Vendég

#28 Re: Re:

2011-10-31 13:12

#4: almeida - Re:

Azzal hogy törleszteni kell még csak egyet is értenék. Viszont azzal már kevésbé hogy a sok idióta beszólásukkal az egekbe hajtották a kamat kockázati felárat. Tehát az állam adóssága csökkent de többet kell fizetni a kockázati felár miatt.  Akkor ebben mi az üzlet? Természetesen még nem volt szó az EUR -FORINT viszonyáról. Az pedig hogy nem ígért kánoánt,  Igazad van a köznépnek nem csak azoknak akik pénzelték a választási kampányát. Azoknak akik amúgy is degeszre tömik a pénztárcájukat le engedte az adót 16% ra. Akik pedig azért küzdenek hogy egyáltalán a felszínen maradjanak, tőlük elvette az adó jóváírás lehetőségét. Vajon miért? Egyszerűbb azoktól beszedni a sápot  akik bérből és fizetésből élnek mint azoktól akik különböző cég ként működve a maghagyott kiskapukon keresztűl elkerülik az adózást. Emelik a különböző béren kívüli juttatásokat. Miért? Hiszen nem folyik be elegendő pénz sem az egészségügy sem a nyugdíj rendszer kasszájába. Valószínű hogy ezeket a döntéseket azért hozzák vagy nem változtatják meg mert mindegyik döntéshozónak igen komoly érdekeltsége van az üzleti szférában. Viszont saját pénzének egyik sem ellensége.

 


Vendég

#29

2011-10-31 13:37

Még mindig nem vagyunk elegen!
A népnyomoritók ellen.

Vendég

#30 Re: Re:

2011-10-31 13:40


Vendég

#31

2011-10-31 13:43

Éljen meg Orbán Viktor 28500 és utána mondja ,hogy nem akarok dolgozni

Vendég

#32

2011-10-31 14:02

Vaj'h ezek után, hogy aláírtam, jönnek-e a bőrkabátosok?

Vendég

#33 Re:

2011-10-31 17:30

#1: almeida -

De legfőkképpen a  zemberek további sanyargatásáról, az adófizetők pénzének eltőzsdézéséről, és a kormányzásról mondjon le a sleppjével együtt, és menjen szépen vissza a családi kőbányába éjjeli őrnek!

Tommyboy

#34

2011-10-31 18:05

Gyökér ország - gyökér emberekkel.... Ennyi a véleményem.
'89 óta csak a Fidesz-Mszp van.Egyik sem jobb a másiknál,ezt kéne már FELFOGNI !
Megbukott mindkettő.El kéne már zavarni ezeket az "embereket".
vendég

#35 Re:

2011-10-31 18:17

#1: almeida -

Ha orbán eljutna öszödig, már nagyot fejlődne. Azt is vedd észre, hogy az elmúlt "8 évben" az ellenzék sem az ország megmentésén dolgozott.     és most finoman fogalmaztam,

Szóval csak az első mondatoddal értek egyet. (de azt te átverésnek szántad, olyan vagy mint orbán és hidd el, ez nem dicséret)


Vendég

#36

2011-10-31 18:28

Ez nem nemzeti kormány ez nép és nemzetellens kormány! Eddigi munkásságuk ,minden törvény amit összehoztak a 2/3 terrorjával ember ellenes a puszta napi létet megélhetést veszélyezteti . Egy éves uralkodásuk alatt ezer millióval nőtt és nem csökkent az adóság,amit eddig kisajtoltak a jogfosztott néptömegből hova lett? Ha az adóság nőtt! Hitványabbak ,mint a kommunisták voltak,pedig az sem volt semmi!
GAZDAGOK PÁRTJA A FITYESZ

#37 Re:A ZORBÁN KIRÁLY INTÉZKEDÉSEI

2011-10-31 19:44

#36: -  A SZEGÉNY-RÉTEGET SÚJTJÁK, A GAZDAGOKAT PEDIG TERMELIK, MERT VELÜK KÖNNYEBB...

A KÁDÁR-RENDSZERBEN LEGALÁBB LÉTBIZTONSÁG VOLT, MUNKAHELY, LAKÁS, SZOCIÁLIS HÁLÓ A GYEREKESEKNEK STB.   ÚGY TUDOM,  HOGY 650.000 PANELLAKÁST ÉPÍTETTEK,  AZÉRT EZ NEM SEMMI SZERINTEM  . A KANCSAL MATOLCSY MEG CSÚNYÁN ELNÉZTE AZ ÁLLAMADÓSSÁG-CSÖKKENTÉST, ÍGY LETT BELŐLE EZERMILLIÁRD ADÓSSÁG-NÖVEKEDÉS.  PEDIG LENYÚLTÁK A 3000 MILLIÁRDOS MAGÁNNYUGDÍJ-KASSZÁT IS. AZ HOVÁ LETT???


Vendég

#38

2011-10-31 21:25

Nem tetszik a rendszer!

Vendég

#39

2011-10-31 21:36

Nemszeretem az ilyen Igazmondó Viktátorkát!

Vendég

#40

2011-10-31 21:39

Talán nem kéne mondanom semmit.Csak szét kell nézni. Ennyi szegény ember nem volt,mint most!A sok igéretböl nem lett semmi.Én az építőiparban dolgozom de ilyet még nem értem meg, hogy munkanélküli nincstelen ember lettem.Se munkám se pénzem se becsületem!

Vendég

#41

2011-10-31 21:57

Valaki írja a Kádár rendszert.Én sem vagyok mai gyerek de hülye sem.Az igaz volt munkánk volt mindenünk ,főleg ha még vállaltál egy kis pluszt is plusz pénzed is.Akkor azért büntettek ha nem dolgoztál most meg ha dolgozol azért.Nem tudom mit akarnak elérni,de nem lesz jó vége az biztos.Egyetlen egy nagy baj van amit én nem tudok és nem is akarok elismerni miért is van az,hogy aki eltartja a kedves urakat ott fent,azok nem tudnak megélni.Viktornak is ki kéne probálni milyen is az max 100e ft-ból megélni,minden számlát kifizetni.Hiú ábránd ez csak .Akinek van mint neki is még többet akar. Szidja a kommonizmust ??ki a fene tanítatta ki???Alényeg szar van palacsintában, de mi hülye magyarok türünk.De meddig????





Vendég

#42 Re:

2011-10-31 22:03

#34: Tommyboy -

Igazad van tatám !!!Te kit raknál a hejükre?Mert a magyar politikában nincs tisztességes politikus.Én tudnám mit kéne csinálni de azt itt nem írhatom le.


Vendég

#43 Re:

2011-10-31 22:19

#1: almeida -

Két dologgal bizonyíthatna az öreg dakota!

1,Ha szerinte az Mszp tehet az államadóság nagyrészéről,akkor a bünösöket vesse börtönbe és kobozza el a vagyonukat.

2,Törölje el a mentelmi jogot,és mutasson példát,hogy a törvény rájuk is vonatkozik.

Kezdetben elég lesz!!!


Vendég

#44 Re:

2011-10-31 23:30

#24: -

Igen Orbán tűnjön el , de Fecót sem szeretném többé a hatalom közelében látni. Azért jöttem errefelé mert azt hittem valami új van születőben, de mit látok? Továbbra sem tudtok másban csak 2 pólusban gondolkodni, Szánalmas..

 


Vendég

#45 Re: Re:

2011-10-31 23:33

#44: - Re:

Nem így van egészen. :)


Vendég

#46 Re: Re:A ZORBÁN KIRÁLY INTÉZKEDÉSEI

2011-10-31 23:35

#37: GAZDAGOK PÁRTJA A FITYESZ - Re:A ZORBÁN KIRÁLY INTÉZKEDÉSEI

Téged hányszor kell még hogy megszopassanak barátom? Nem veszed észre hogy ki vagy rabolva jobbró balról egyaránt?Nem szeretném ha az elmúlt 75 év bármely politikai nézete visszaköszönne beleértve a tiédet is!!!

 


Vendég

#47 Re:

2011-10-31 23:38

#38: -

Nem bizony de az elözö se!!!


Vendég

#48 Re: Re: Re:

2011-10-31 23:41

#45: - Re: Re:

Ha egészen nincs így csak félig az is sok.

 


Vendég

#49 Re: Re:

2011-11-01 04:24

#44: - Re:  

 Hallgatok Rád. Mondj harmadikat, de egyet máris zárjunk ki: Vona Gábor.A többit hallgatom.

Imimhs56

#50

2011-11-01 09:35

Hát ez a legnagyobb probléma. Van egy szar és egy még szarabb és ezekből lehet válogatni. Netán olyan formában hogy melyik a kevésbé büdös? 1989 ben nem rendszerváltás volt hanem a pozíciók újra felosztása. Szinte mindegyik madár vissza ült a fára csak nem ugyan abban a sorrendben. Ezért van az hogy nem tudott egy egészséges politikai erő kifejlődni. Hiszen minden tüzelőanyag elégetése után ottmarad a salak. Ez a salak zúdult most a nyakunkba.