Orbán Viktor mondjon le

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Orbán Viktor mondjon le petíció automatikusan generált fórumtémája

almeida

#1

2011-10-23 13:21

Orbán mondjon le !, arról , hogy a Mo-nak súlyos károkat okozó anti-demokrata gyuriccsányi szabadlábon védekezhessen. Orbán mondjon le arról, hogy a hazaáruló MSZMP illegitim UTÓDpártja benn ülhessen a parlamentben ! Kommandósokkal kell kipofozni őket onnan ! A 2006-ban megsérült tüntetőket (és rendőröket is) gyf magánvagyonából kártalanítsák, mert a hülye beszéde okozott minden tüntetést, és békétlenséget. Orbán mondjon le arról , hogy ferike egy olyan budai villában lakhasson, amit a kommunisták RABOLTAK EL jogos tulajdonosától. Orbán mondjon le arról , hogy a megszálló hatalommal kollaboráló, és a hazaárulásból vastagon személyes hasznot húzó főkomcsik sohasem lesznek megbüntetve. Az Apró Antal nevű MOCSKOS HAZAÁRULÓ által hátrahagyott minden vagyonelemet államosítani kell ! Orbán mondjon le arról, hogy ezt elmúlasztja.

Vendég

#2

2011-10-23 20:06

Egyre nehezebb a boldogulás, a kisvállalkozások kínlódnak, mert nincs munka. Az egykulcsos szja-val megint a kisember húzza a rövidebbet, egyre nehezebb a megélhetés. Odáig jutottunk, hogy a nyugdíjas szülőknek kell segíteni a gyerekeiket. Orbán hazudott a választási kampány idején, becsapta a választóit, nem ezt ígérte.

Vendég

#3

2011-10-23 20:50

Az ország nagy többsége /abszolút többsége/ lélegezhetne fel,ha lemondana!!

almeida

#4 Re:

2011-10-24 18:25

#2: - Tudom, hogy IGAZAD VAN !!!!!   De Orbán tehet róla ??? Hogyan jutottál erre a következtetésre ??? Orbánra óriási ADÓSSÁGOT hagyott az mszp kormányzat. Lásd  IMF hitel (ha még emlékszel rá)  . Orbán próbálja Mo-ot a görög útról elterelni (az öngerjesztő adósságcsapdától) , de ez a terhek szétterítése nélkül nem megy.  Amúgy meg NEM IGÉRT hirtelen kánoánt, mert az adósság-hegyet látva nem is tehette. Mit gondolsz miért KAPKODNAK mindenféle marha csipszadó stb után ??? Mert TÖRLESZTENI KELL , amit gyuriccsányi és az mszp ELQRT !!!! Csak a kamatok : több ezer milliárd ! Haragudjál arra, aki a bajaid (és az országé is) OKOZÓJA : gyf és a KONTÁR mszp kormányzat, akik MEGDUPLÁZTÁK az ország adósságállományát !!!!!!!

 

almeida

#5 Re:

2011-10-24 18:31

#3: - Nincs igazad ! Tudom, hogy nem mindent csinál jól. Van kapkodás is ! DE sokan Őrá szavaztunk, és máig bízunk benne.  A világ és EU-válság még tart, sőt elsúlyosodott. Az "örökölt" (el-Qrt) adósságállomány igen nagy. Orbán nem tud csodát csinálni, és nem is igérte ! Sok MAI intézkedés az eltolt mszp 8év egyenes következménye.

 


Vendég

#6

2011-10-26 13:54

Az elmúlt 20év Cégéres-Gazemberei akik a Magyar Parlamentbe csak azért csücsülnek,hogy saját és hozzátartozóik zsebeit degeszre tömjék,megértek a BITÓRA!!!!!!!

Vendég

#7 Re: Re:

2011-10-26 14:00

#5: almeida - Re:

Ha akarna orbán-orsós nagyon egyszerüen rendet tehetne az országban!!!!

Véleményem a következő: Az ellopott állami vagyont vissza államosítani,amelyből kikell fizetni a TELJES ÁLLAMADÓSÁGOT,és Magyarország egy független államként létezhetne KÖZÉP-EURÓPÁBAN!!!!

De akkor amit Ő és a Faterja ellopott azt is be kell tenni a közös KASSZÁBA, és ehhez a dakotának nem füllik a foga!!!!

NEM KELL NEKÜNK AZ Eu, mert az eu.-s.gazemberek csak piacot vettek,így zárattak be gyárakat!!! pl: CUKOR-gyárak!


Vendég

#8

2011-10-27 01:19

Jobb ha tudod almeida a 2006-os zavargásokat Orbánod rendezte a jobbikkal karöltve!IMF-hitel?Igen nagyon ellenezték,most meg idehívták őket kölcsönér!Persze igazmondó Kósa tagadja:-)Ezt a Mszp általi adóssághalmaz dumát meg be kéne fejezni már!Tény az akkori tagok közt volt jó néhány bűnöző lásd Hagyó,de azért az nem igaz nem látjátok hogy mi folyik itt!Érdekes módon arról papolnak,hogy mekkora szarba van ez ország!Akkor Lázár úr mért javasolt 3-szoros béremelést maguknak?Közben meg emelik az áfakulcsot!Nem példát kéne mutatni?Mért kúrdítják meg az alkotmánybírák hatáskörét?Miért adtak egy jókora pofont a sajtószabadságnak?Miért utálják egész Európában?Miért hazudják azt hogy 10 ezer mikor 100ezer!Igen ennyien voltak kint a nem tetszik a rendszer elnevezésű tüntetésen!És ők igen is a diktatúra ellen tüntettek!


Vendég

#9

2011-10-27 01:25

Ja és almedia!Azt látom nagyon elvakult vagy de azért ez a Gyurcsányozás nem uncsi?!Látom nem tudod értelmezni Őszöd-öt!Mit gondolsz ki nyomta ki?Az Mszp!Miért?Mert meg akarta reformálni a tolvaj politikát!Hallgasd meg még egyszer hátha összejön:-)

Vendég

#10

2011-10-27 16:09

de jó is lenne

Vendég

#11

2011-10-27 16:16

ha nem élnének nagy lábon meg nem emelnék a csillagos égig a saját fizetésüket nem kellene csipsz adó

Hajdú Ferenc

#12 Re: Re:

2011-10-27 16:26

#5: almeida - Re:

Akkor is Gyurcsányozol amikor Orbán Viktor rúgja ki a kisszéket alólad? Állhatsz a kisszéken kötéllel a nyakadon de akkor halsz meg amikor az megtörténik.

Robby75

#13

2011-10-27 16:47

Én megértem, hogy azt a lovat lehet ütni, amelyik húz. De egyszer az is elfárad......

Vendég

#14

2011-10-27 19:17

Ez a legkevesebb, amit meg kellene tennie

Vendég

#15 Re:

2011-10-29 22:32

#1: almeida -  

 ilyen ostobát régen hallottam ...


Vendég

#16 Re: Re: Re:

2011-10-29 22:35

#7: - Re: Re:  

 amit orbánék loptak, azt Kayaibrahimos módon el is rendezték. Ami nem is vizsgálható, mert a független ügyészségek ezt is rendben lévőnek találják.


Vendég

#17

2011-10-29 22:53

SZEMÉLY SZERINT AZON CSODÁLKOZOM,HOGY NEM VOLT MÉG EGY IGAZI FORRADALOM,DE HÁL ISTENNEK ÉRIK MÁR NAGYON.
LEVERNI AZ ÖLTÖNYÖSÖKET!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#18 Re:

2011-10-30 10:40

#1: almeida -

Remélem,találsz magadnak olyan helyet,hol effélék élnek majd.!!De,hogy itt 2014 után ezek nem maradnak,az tuti!!Én nem kérek belőlük,sőt,szerintem egész Európa kiveti magából ezeket a zsarnokokat,akik éhnyomorna döntik azokat,akik termelnek!És furcsa nód,az elvándorlás,külföldre költözés is most indult meg.Remélem,te örök életedre egy ilyen országba fogsz élni!Sok sikert hozzá!Bár gondolom,jó messze kell majd menned!!


Vendég

#19 Re: Re:

2011-10-30 10:42

#4: almeida - Re:

Hát,te olyan agymostt vagy,hogy szerintem sósavat öntöttek az agyadra!!


Vendég

#20

2011-10-30 13:59

Nem csak Orbánnak kellene lemondania, hanem mindenkinek, aki ezt tette/teszi az országgal.

Vendég

#21 Re: Re:

2011-10-30 15:47

#4: almeida - Re:

Valamit ne feledj el!

Az ország akkora bajban még sosem volt, mint most. Hagyjuk már az "elmúltnyolcév" című mellébeszélést. Az mszp kiscserkész, vagy ministránsfiú volt ezekhez képest. Ilyen béna kormány még nem volt itt. És a lopást egyenesen alkotmányosították... És megy az ötletelés, balfaszkodás, ahelyett, hogy egy független pénzügyi szakembergárdát felállítanának. No nem Csányiékat! Meló nincs, lerombolnak mindent, összeveszünk az összes szomszédos országgal, az euró meg 303 felett van. Na erről ki tehet?

gyurexi

#23 Re: Re:

2011-10-30 15:57

#4: almeida - Re:

Mi lenne, ha elszakadnál az MSZP-től, mert itt már rég nem erről van szó!Rendben, meg kell bűntetni őket a 8 évért, nem ez a gond.A gond ott kezdődik, hogy a rengeteg ígérgetésből nem, hogy semmi nem lett, hanem pont az ellenkezője.Az egyszerinagyarányúadócsökkentésből az lett, hogy maguknak osztogattak szét évi 500 milliárdot, amit a 300 ezer alatt keresőktől vontak és vonnak el!Ehhez kéne gratulálni???És ezek után meg valóban kapkodnak, bevezetnek mindenféle adót, csak azért, hogy ne kelljen lemondaniuk erről az évi 500 milliárdról!Ennek örüljünk???Amíg a gyűlölet elvakít barátom, addig eszed a fidcsi kommunikációját, s közben meg észre sem veszed, hogy a nép egyre szegényebb, de nem az IMF miatt/igaz az is teher/, hanem az új adók és elvonások miatt!!!Tudod a legtöbbünk már rég nem mszp-s/én pld. soha nem is voltam az/.Én speciel fideszes voltam, nem is tagadom mekkora naív voltam, de én legalább már látom, hogy óriási szart csinálnak, míg te nem akarod látni, inkább mindent a 8 évre meg gyurcsányra fogsz.Igazad van, szar munkát végeztek, de ezek most a szarra még rá is fosnak és szétkenik!!!Ha nem látod, a fejedben is óriási a baj!!!Én szóltam!!!


Vendég

#24

2011-10-30 16:12

Almeida egy gyökér...
EHHEZ KELLETT MAMMUTBŐR A POFÁRA

#25 "A LOPÁST EGYENESEN ALKOTMÁNYOSÍTOTTÁK" !!!!!!!

2011-10-30 16:49

#21: - Re: Re: EZÉRT ORBÁN VIKTOR  SOS  MONDJON LE !!!

KEDVES BARÁTOM!     ÖRÜLÖK,  HOGY,  AMIRŐL  ÉN IS   -ÉS KÖRÜLÖTTEM MÉG ELÉGGÉ SOKAN-  TELJES MÉRTÉKBEN HASONLÓAN VÉLEKEDÜNK,  HOGY " A LOPÁST EGYENESEN ALKOTMÁNYOSÍTOTTÁK",  ILYEN  KLASSZUL, A VALÓSÁGNAK MEGFELELŐEN  LEÍRTAD.  KÖSZÖNET ÉRTE, ÜDV.