KIÁLTVÁNY !!! NYÍLT LEVÉL ORBÁN VIKTORHOZ ÉS KORMÁNYÁHOZ !!!


Vendég

#226

2012-03-13 19:19

Mi a kölcsönt 164/1frank vettük fel a kölcsönt most 243 ft fizetünk 1 frankért hol a határ,meddig lehet még ezt birni ? Hány bört huznak még le rólunk. Tisztelettel Paulovics József


Vendég

#227

2012-03-13 19:20

ÖSSZEFOGÁS!!!! REMÉLEM SOKAN LESZNEK AZOK? AKIK CSATLAKOZNAK!!!

Vendég

#228

2012-03-13 21:14

Folyamatosan bombázni kell a politikusokat, mert ha így maradnak a törlesztések, abba belerokkanunk.

Vendég

#229

2012-03-13 23:47

Ne mások kárára, hanem a haszonból egyenlítsenek.

Vendég

#230

2012-03-14 06:27

Hazaáruló politikusaink! Ti éljetek meg 47000 forintból....illetve dögöljetek meg!!!!

Vendég

#231

2012-03-14 09:52

A BŰVÖS CSALÁST LEHETŐVÉ TEVŐ SZÓ A SZERZŐDÉSEKBEN A // DEVIZAALAPÚ // KÖLCSÖN !!!TÖRVÉNYTELEN,SÉRTI AZ ALKOTMÁNY,A POLGÁRI TÖRVÉNYKÖNYV,AZ UN.Htp.,stb ELŐÍRÁSAIT !!!

Vendég

#232

2012-03-14 10:12

KÉRJÜK A FELELŐSÖKET !!!A törvénytelenül beszedett hiper extra profitot vissza kell adni a károsultaknak !!!

Vendég

#233

2012-03-14 13:08

szépnapot nagyon sajnálok minden ojan embert aki ebbbe a csapdába eset egykis.sajnos koldusbotrajuttatot minket kormányunk bátrak vagy talán tulságosan pofátlanok,
47000ezerböl tarcsamel 5kiskoru gyermekem mikor arezsim havi 75000 ft szánalmas .közösen bizok benne hogy jutunk valami változásra csak sajnos sok kisember fél egykis biztatáskéne nekik hogy minél többen legyünk .

Vendég

#234

2012-03-14 15:36

Egyetértek minden szavával.

Vendég

#235

2012-03-14 16:41

Óriási károkat okoztak a bankok az embereknek. Az a visszafizetendő összeg, amit kirónak, nem méltányos!
Nem kell könyöradomány, csak igazságosság, méltányosság, JOG!

Vendég

#236

2012-03-14 20:16

Meddig kaphat még teret Magyarországon ez a társadalom és nemzetidegen hitelezési pénztechnika, ami aljas módon fogságba ejti és tartja a muszájból kölcsönhöz folyamadó magyar embereket és családokat. Fogságból való szabadulásnak záloga az emberi élet, vagy teljes vagyonvesztés, az élet munkája és értelme elvesztése. Bizalmat kérő, majd kapó választott képviselöink pedig cinkos módon szolgálják ezt a szűk, minden emberi értéket érzéketlenül legyaluló banki oligarcha elitet, akik nem utolsó sorban honfitársaikkal szemben, magyarországi helytartókként szolgálják az államunk felett működő idegen banki elitet.

Vendég

#237

2012-03-14 22:21

HELYESLEK MINDENT !
AZT HAZUDJÁK MINDEN MÉDIÁBAN,MÉG AZ UTOLSO PILLANATBAN IS VAN ESÉLY,EHEZ KÉPEST MÁRCIUS 12-E HIRADO A 82 ÉVES NÉNIT NEMHOGY KILAKOLTATTÁK,INKÁBB AZT MONDANÁM DEPORTÁLTÁK! LÉTEZIK 2012-BEN EUROPÁBAN ILYEN???
BECSENGETNEK AZ AJTODON ÉS MÁR PAKOLJÁK IS ÖSSZE IDEGENEK A CUCOD?
REMÉLEM AKI EZT ENGEDI AZ EGYSZER BELE FOG LÉPNI MÉG ILYEN CIPÖBE.
ÉLJEN A NEMZET!-NE HAGYUK HONFITÁRSAIM HOGY MAGYAR A MAGYAR ELLENSÉGE LEGYEN!

Vendég

#238

2012-03-14 23:18

Bár csak lenne foganatja ennek a Nyilt levélnek !

Vendég

#239

2012-03-16 10:53

Ezt sem fogja elovasni az akinek címezték. Helyette vannak, akik alapból nem adják oda neki, mert ki van adva, hogy mit tehet le az asztalra! Nekem is megmondja főnököm, ebből következtetk csak.

Vendég

#240

2012-03-23 12:04

ÉRTHETETLEN !
HOGY TUD NYUGODTAN ALUDNI,EGY MINISZTERELNÖK?
REMÉLEM MINDEN ESTE LEFEKVÉS ELÖTT VISSZA KÖSZÖN NEKI A KILAKOLTATOTT CSALÁDOK FÁJDALMA !
KELL UJ TÉR VAGY UJ STADION? PERSZE HOGY KELL,DE EBBÖL A PÉNZBÖL EMBEREK EZREIT IS MEG LEHETNE MENEKITENI,ÉS EZ SZERINTEM FONTOSABB! AROL MÁR NEM IS BESZÉLVE,NEM CSAK A LAKÁSÁT VESZITIK EL EZEK AZ EMBEREK,DE AZ ÉLETÜKET IS,MERT UGYE A RÉSZLETEK ELKISÉRIK ÉLETE VÉGÉIG,FIZET A SEMMIÉRT?
Hangya

#241 Nem igaz....

2012-04-25 22:47

...mert én is magyar állampolgár vagyok.Fizetésből élek,családom,gyerekeim vannak.Nem igaz,hogy
"MA MAGYARORSZÁGON NINCS OLYAN ÁLLAMPOLGÁR LEGYEN AZ ÁPOLÓ, KŐMŰVES, RENDŐR, TISZTVISELŐ, TŰZOLTÓ, VASUTAS, TANULÓ VAGY NYUGDÍJAS, AKINEK CSALÁDJA VALAMELY TAGJÁT NE ÉRINTENÉ HÁTRÁNYOSAN A BANKOK TISZTESSÉGTELEN HITELEZÉSI GYAKORLATA !!!"
mert az én családom ilyen.Gyűlölöm az általánosítást!Visszautasítom,ha csak azért,mert Önök túlköltekeztek az előrehozott fogyasztásukkal,már én nem is vagyok magyar állampolgár!Lehet,hogy az én készülékemben van a hiba,de nekem mindig sikerült annyiból eltartani a családomat,amennyit megkerestem.Nekem nem kellett a "nulla-százalékos-önerő" mézesmadzagja.Néha a rövid takaró is jobb,mint a semmilyen!És azért sem igaz,mert az én foglalkozásom is szerepel az idézetben.
VAN OLYAN MAGYAR ÁLLAMPOLGÁR!

Vendég

#242

2012-05-21 00:12

Remélem megindul és történik valami...........
kisgonosz

#243

2012-05-21 13:28

A mi devizahitelünket nem kell, hogy átvegye a kormány,mint az önkormányzatokét, csak megfelelő törvényi hátteret kellene biztosítania, hogy normálisan tudjuk fizetni a tartozásunkat. Amit a bankok követelnek az törvénytelen uzsora kamat. jó lenne nem félelemben élni,mert így az ember a munkáját sem tudja normálisan elvégezni és a gyerekeit sem képes emberré nevelni.

Vendég

#244 Re: Nem igaz....

2012-05-21 13:31

KISGONOSZ

#245

2012-05-21 13:33

Örülök, hogy ennyire elégedett vagy magaddal, remélem egyszer lesz szerencséd munka nélkül maradni és akkor majd megtudod mi most a "magyarok istene".

Vendég

#246

2012-06-07 19:50

Sajnos én is belefutottam egy hitelbe igaz,hogy nem lakás ,autót vásároltam tíz éves a futamidő,az autó 800.000-FT.-ra becsülte fel az autókereskedő a tartozásom 1.800.000-FT.,még öt évig kell fizetni svájci frankba , a törlesztő rész fix volt,de sajnos egyre több a havi részlet. És nem tudok semmit se tenni.Budapest Bank.
korrekt
Vendég

#247

2012-06-18 00:10

Tudod hangya Te nem érted, vagy nem akarod érteni a lényeget. Sajnos elhiszed amit a népbutításban hallasz, és mást nem is akarsz meghallani.

Ne az ellen tiltakozz, hogy úgy érzed nem néznek magyar állampolgárnak! Mert nem ez volt a lényege az általad is idézett résznek.

Hidd el én tudom, mert én is részt vettem az összeállításában. És nem ellened, és azok ellen készült ez a petíció, akik nem vettek fel hitelt, akár forint, akár devizaalpút!

Mert attól, hogy Te "takarékosan" neveled a családod, és soha nem akartál felvenni hitelt, az a Te személyes döntésed!
A hitelt felvevőknek meg az volt asaját döntésük, hogy vesznek fel hitelt. De Te így azt nem tudod ám, hogy mi nem devizaalapú hitelt akartunk felvenni, hanem csak hitelt.

És tudod mi a különbség a kettő között?

Az, hogy a Bankok javasolták mindenkinek, hogy mivel a devizaalapú sokkal kedvezőbb kamatozású, és sokkal kisebb a havi törlesztőrészlete, így azt vegyük fel. És ki az a bolond, aki nem a kedvezőbb hitelfeltételeket választja.

És azt sem ártana megnézned, hogy mi a különbség a deviza hitel és a devizaalapú hitel között!!!

És még egy fontos körülmény: Te valóban azt hiszed, hogy mi midannyian csak fogyasztásra vettünk fel hitelt?

Nagyot tévedsz, és még a fáradtságot sem veszed, hogy magad átgondold, valóban igaz e a kormánypropaganda!

Hát tudd meg, hogy az a mintegy 1.000.000 kiírom, hogy meg tudd számolni: egymillió !!! család, amely így számolva cc (megközelítőleg) 4.000.000 azaz négymillió embert jelent, AZÉRT VETTE FEL A HITELT, ÉS ADÓSODOTT EL TUDATOSAN VÁLLALVA AZ EZZEL JÁRÓ TERHEKET, HOGY NE AZ ÁLLAM NYAKÁRA JÁRJON SEGÉJÉRT, MINT ESETLEG TE IS.

De valójában ezt nem is feltételezem rólad.

Csak arra kérlek, ha megteheted előbb tájékozódj és csak azután mondj vélemény másokról!!!

Üdvözlettel: egy korrekt hiteles magyar.


Vendég

#248

2012-07-30 09:34

Nagyon fontosnak tartom,hogy át kellene vizsgáltatni,az összes jelzálog alapu szerződést,és amig ez az örült hejzet nem tisztázódik,felfüggeszteni a kilakoltatást,és az árverezést!Nagyon sok ember,és család életét menthetné meg ezzel a kormány!

Vendég

#249

2013-11-20 07:13

2008 évtől nyugdíjba vonultam. Úgy döntöttem, hogy vásárolok egy autót ami életem végéig kitart. Tehát 2008 júniusában vásároltam egy személygépkocsit. Mivel nem volt elég készpénzem,2485000 -Ft hitelt vettem fel 10 éves futamidőre. A havi részlet amit vállaltam 31000 Ft. volt. Két hónap múlva szembesültem, hogy svájci frank alapú hitelről van szó, amikor is kezdtek emelkedni a részletek.Már tőbb mint három éve 50000 Ft. felett a havi részletem. Ez több mint a nyugdíjam 50%. Nem tudom meddig tudom még fizetni. Egyetértek azzal,hogy a kölcsönfelvétel időpontjában meghatározott forintrészletet fizessem, és a többlet befizetéseket a tökémre számolják el.

Vendég

#250

2015-06-05 18:23

Tisztelt!Hallàssérûl vagyok,kérem segit axa bank csaló!Elöre is köszönöm