KIÁLTVÁNY !!! NYÍLT LEVÉL ORBÁN VIKTORHOZ ÉS KORMÁNYÁHOZ !!!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) KIÁLTVÁNY !!! NYÍLT LEVÉL ORBÁN VIKTORHOZ ÉS KORMÁNYÁHOZ !!! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12011-09-30 18:30A petíciót maradéktalanul meg kell követelni. Ez az egyetlen korrekt megoldás. Tudatosan hülyére vették az egész országot! Nemcsak a deviza elsz. hiteleseket, hanem a Ft-hiteleseket is! Szerintem minden más megoldás,csak kamu! 5000 md Ft-ot tartttak az MNB-ben 6%-os kamatra, nekünk pedig kitalálták a CHF elsz. hitelt, amiből évi 1500 md Ft-ot uzsora kamattal és kez.ksggel és árf.kül-ttel gazdagodtak. Ez nem véletlen! Előre kitervelt volt! Nem szabad engedni! |
|
| |
|
Vendég |
#22011-09-30 19:42Mindenki írja alá, akinek még számít az otthon melege, az igazság és a becsület! |
|
| |
|
Vendég |
#32011-09-30 22:39Gratulálok hozzá!!! Hajrá!!! |
|
| |
|
Vendég |
#42011-09-30 22:43Végre ... Történjen már valami !!!! |
|
| |
|
Vendég |
#52011-10-01 10:49
ÉBRESZTŐ !!! Mindenkit kérek, hogy ne sajnálja az időt rá és írja alá, mert másképp csak írott malaszt lesz belőle!!! |
|
| |
|
Vendég |
#62011-10-01 13:14Írja alá mindenki, minél többen, terjesszétek !!! |
|
| |
|
Vendég |
#72011-10-01 13:18Hajrá!!!!!!!! |
|
| |
|
sziszi Vendég |
#82011-10-01 13:22Ez a petició mindenkinek jó. Legyen az szegény vagy gazdag.Pofátlanság a sok apró betű a bankok szerződésében.Aztán visz mindent autót házat és marad a szegénység vagy a kötél. |
|
| |
|
Vendég |
#92011-10-01 22:34Én is benne vagyok 3 ponttal. Remélem "egyszer" megérjük, hogy nem hiába volt |
|
| |
|
Vendég |
#102011-10-01 23:07MAGYAROK !!!! A BANKOK A LEGNAGYOBB UZSORÁSOK A MAGYAR FÖLDÖN, EU ORSZÁGAIBAN ILYEN RABLÁST NEM CSINÁLHATNAK !!!!! |
|
| |
|
Vendég |
#112011-10-02 10:02SZÉGYEN !!! SZÉGYEN !!! SZÉGYEN !!! ENNYIRE NEM ÉRDEKEL SENKIT A SAJÁT ÉS MÁSOK SORSA!!! ITT NEM KELL SEHOVA ELMENNI, CSAK ALÁÍRNI ÉS VÁLLALNI A SAJÁT VÉLEMÉNYÉT, ÉS A TISZTESSÉGES ÉLETÉRT KIÁLLNI !!! LEGYÉL AKTÍV RÉSZESE !!! SZERVEZD AZ ALÁÍRÁSGYŰJTÉST !!! MUTASD MEG MINDEN ISMERŐSÖDNEK, BARÁTODNAK !!! MÉG AZELLENSÉGEDNEK IS, hiszen ha Ő is elbukik nem lesz ki ellen küzdenetek később!!! ITT AZ ÉLETETEKRŐL VAN SZÓ !!! |
|
| |
|
Vendég |
#122011-10-02 11:08Remélem sikerül. Csak együtt győzhetünk. |
|
| |
|
Vendég |
#132011-10-02 11:42Nagyon korrektnek tartom,senki nem kívánja azt,hogy azok is bűnhődjenek,vagy osztozzanak a bankok hibája által elszenvedett banki hitelesekkel.Igaz,hogy a Gyurcsány kormány már 2005-ben kapott erről értesítést,hogy a devizahitel milyen irányba tart,de nem tett ellene semmit.most meg azt várják várjuk,hogy az Orbán kormány egy tollvonással helyrehozza.Ezen érdemes elgondolkodni.Szerény véleményem szerint,itt a Bankoknak kell lépni,mivel a többszörös nyereséget ők nyúlták le nem a kormány.Ideje a bankoknak is a becsületesség útjára lépni,hiszen belőlünk élnek,hitelesekből,befektetőkből a magyar nép nem ezt érdemli vagy I G E N ???? |
|
| |
|
Vendég |
#142011-10-02 11:49Remélem egyre több aláírás összejön! |
|
| |
|
Vendég |
#152011-10-02 14:56Igen #13. Ez valóban korrekt! De melyik "barom" hajtja fejét önként a nyaktiló alá ? Egyik sem!!! És ezért kell a kormánynak - függetlenül attól milyen színű KIKÉNYSZERÍTENI A KORREKT BANKI HITELEZÉST, AZ EU-s NORMÉKNAK MEGFELELŐT !!! |
|
| |
|
Vendég |
#162011-10-02 21:31Ha kevesen is vagyunk de végre kezdünk össze tartani elég volt az elnyomásból és a ki zsákmányolásból. |
|
| |
|
frickom |
#17 Örömmel olvasva!2011-10-02 21:45Olyan jó! - még talán jobb is! - itt is olvasni! |
|
| |
|
Vendég |
#182011-10-03 12:06Nincs mit hozzá tennem! |
|
| |
|
Vendég |
#192011-10-03 13:07Mindenki tud hozzátenni, és valóban rengeteg közös munka van benne!!! De ha eredményt akarunk elérni, márpedig akarunk, akkor MINDENKI HOZZON MAGÁVAL (nem két, hanem) MÉG HAT EMBERT. Hogy honnan? Hát vegyük sorra: egy család = két 2 szülő, 3 gyerek, 4 nagyszülő !!! JA IGAZ EZ MÁR 7 EMBER!!! NA ENNYI BANKI KÁROSULTTAL KELL SZÁMOLNI és ezt szorozni a hivatalos becslések szerinti mintegy 1,3 millió szerződéssel!!! Akkor hányan is írhatják alá??? |
|
| |
|
Vendég |
#202011-10-03 13:4720 évvel ezelött az akkori keletnémet népet is utólérte ez a probléma.(Mivel itt élek Németországban).Nos a BANKOK nem azt a ,,papír-fecnit" az un. PÉNZT akarják a néptöl,-hanem ami a mögött rejlik.AZ!-pedig a VAGYONOD! -Mégegyszer- a VAGYON ami mögötte van.(Igy még ,,Egyeseket" is megtudnak venni.) |
|
| |
|
Vendég |
#212011-10-03 15:29Üdvözlet minden jóakaratú embernek!!!
Na Látjátok milyen könnyen becsapnak benneteket ? mert a fenti számolásnál ez már KILENC EMBER !!! a híd alatt !!! |
|
| |
|
Vendég |
#222011-10-03 22:40Meg kell lépnünk a saját érdekünkben! |
|
| |
|
Vendég |
#232011-10-04 11:39Helytelennek tartom hogy emberi életeknél többet jelentsen a pénz... Ezenfelül felháborítónak hogy a tartozásokat kamatos kamatnak kamatjával kérik vissza... Elég volt a tönkretett életekből... |
|
| |
|
Vendég |
#242011-10-04 14:02Sajnos az emberek tönkre mennek, es a bankok egyre gazdagabbak lettek!Segitsünk egymäsnak,es igen is össze kell fognunk! |
|
| |
|
Vendég |
#252011-10-04 14:15a "törvényes" uzsorásokat nem büntetitek??? |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.