Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szerénke

/ #8671 Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 15:00

#8669: filiszteus - Re: Re: Jó lesz?

Én nem szeretem a bikákat. Egyszer alakulóban volt egy bikucival (nálam már teljesen) egy szerelem, de ennyi... egy ügyvéd, nagyon szép és jó is, de írtó makacs és - szerintem - nem túl okos, de visszagondolva, ez nem biztos, inkább csak nagyon szerény. Nős, de azért benne lett volna, amikor már én megmondtam neki, hogy szerelmetes vagyok belé és én, a nagypofájú, visszakoztam. Így ma is jóban vagyunk, örülök, hogy így alakult.  Én hiszek a horoszkópban, nálunk mindenki vízöntő, ikrek ascendenssel, és a fiam, amikor olvasta a horoszkópját, asszondta, úristen, ezt rólam írták, pedig még kölök volt. Mit ne mondjak, én is magamra ismertem.  Nekem is nagyon jóképű fiam van, van baja a csajoknak vele elég, - végülis rendes velük és nagyon is sajnálja őket, de minden úgy lehet, ahogy Ő akarja és úgy is van. 188 cm, fekete hajú, a feje tiszta Gregory Peck. Kedves, barátságos, jóindulatú és írtó férfias.  Az apja evezős volt és a parton Adonisznak hívták. De a fiam öntörvényű magaviselete -15 éves korától- egy rémálom.  Annak idején azt mondta az anyukám, úgy tizenéves koromban, hogy kívánja, hogy legyen vagy négy olyan gyerekem, mint én vagyok. Lett.  - Lukréciának a fiúunokái még kamaszok, de álomszépek, a hosszú hajú, mint egy kislány baba, asszondja Ő hasonlít a fiára. - Az Öcsém élettársa szűz, egy nagyon karakán és elképesztően házias hölgy, Ő volt az első, aki az Öcsit meg tudta tartani és milyen jól élnek. Öcsém és én (a hagyatéki eljárások során) azon veszekedtünk, hogy egyikünknek sem kell semmi, - ezt mondtam Lukréciának is.  Na, ezért is hiszek én az asztrológiában.  Bocs, e bizalmas sorokért.