Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#8301 Re: Hamisítás

2012-02-26 12:26

#8298: filiszteus - Hamisítás

Csak jelzem, hogy senki nem hisz már neked.

Kádár (Csermanek) János

#8302 Egy hang a túlvilágról spiritiszta segítséggel

2012-02-26 12:56

Én hiszek Filiszteusnak. Nem olyan hazudozó pszichopata, mint gyurcsányi és hívei.
filiszteus

#8303 Hamisítás 3.

2012-02-26 13:58

A 8300. hsz-t sem én írtam, nem érdekel, hogy elhiszitek vagy sem.
GYF

#8304 Re: Egy hang a túlvilágról spiritiszta segítséggel

2012-02-26 14:07

#8302: Kádár (Csermanek) János:  - Ez a filiszteus egy hazugságdömping?  - Igen!

Jaj, Jani bátyám, tisztelettel, ne higgyen már el mindent ezeknek, mert éppen miattuk fog csődbe menni az ország, majd meglátja.  Nézze csak, még az sem igaz, amit ír...

filiszteus

#8305 Az igazi Filiszteus

2012-02-26 15:13

Örülök, hogy ilyen népszerű lettem, hogy már hamisítanak is.
brókerképző

#8306 Re: Az igazi Filiszteus, a jövő Zembere...

2012-02-26 15:38

#8305: filiszteus - "népszerű lettem hogy már hamisítanak is"

Igen, még sokra viheted.  Lassan felérsz egy 20 dolláros bankjegyhez, oszt' jól fektesd be (jobban, mint Dzsenikét).

filiszteus

#8307 Már a tőzsdén is cigányoznak?

2012-02-26 15:52

#8306: brókerképző - Re: Az igazi Filiszteus, a jövő Zembere...

Ez a Dzsenike téma kissé cigányozás szagú. Korábban itt engem több önjelölt jogvédő vádolt hazugsággal és cigányozással, mert le mertem írni  családi tapasztalatainkat ezen hazai kisebbség néhány tagjával.

 


Vendég

#8308 Re: Hamisítás 2.

2012-02-26 16:02

#8300: filiszteus - Hamisítás 2.

Pedig az is illik hozzád.


Vendég

#8309 Re: Egy hang a túlvilágról spiritiszta segítséggel

2012-02-26 16:03

filiszteus

#8310 Tiszta fasiszta spiritiszta

2012-02-26 16:21

#8309: - Re: Egy hang a túlvilágról spiritiszta segítséggel

Ezt nem is tagadom. A közönséges és trágár beszólásokat kéretik nem az én számlámra írni!

brókerképző

#8311 Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

2012-02-26 17:55

#8307: filiszteus -  a tőzsdén befektetnek...

Nem emlékszel már, Dzsenike szex szagú.

filiszteus

#8312 Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

2012-02-26 18:39

#8311: brókerképző - Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

Tisztelt Bróker elvtárs!

Befektette Dzsenikét a tőzsdén? Hát talán jobb, mintha a konyhaasztalra fektette volna be.

 

 

Anti-Filiszteus, vagy más néven demokrata

#8313 Re: Tiszta fasiszta spiritiszta

2012-02-26 18:51

#8310: filiszteus - Tiszta fasiszta spiritiszta

Filike, azért tudsz Te is rondán beszélni. Kiszűröm, ha tudom és általában tudom.

brókerképző

#8314 Re: Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

2012-02-26 19:09

#8312: filiszteus - Re: Re: "jobb, mintha a boncasztalra fektette volna be Dzsenifert"

Az biztos. Mi, kérem, mindig jó üzletet kötünk.  Azért is ajánlottam előszeretettel Önnek is Dzsenikét. Kiváncsi voltam, hogy vajh" mit tenne vele, buja vágyait óhajtaná kielégíteni, avagy befektetné valahova, - amiből azonnal leszűröm az üzleti képességeit.

filiszteus

#8315 Re: Re: Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

2012-02-26 19:48

#8314: brókerképző - Re: Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

Tisztelt Bróker Úr!

Ön az életemre tör. Éppen egy pogácsát eszegttem, amikor a legutóbbi üzenetét olvastam és majdnem megfulladtam a röhögéstől. Azt hiszem kihagyom Dzsenifert, mert boncmesteri képesítésem sincs.

filiszteus

#8316 Re: Re: Tiszta fasiszta spiritiszta

2012-02-26 19:52

#8313: Anti-Filiszteus, vagy más néven demokrata - Re: Tiszta fasiszta spiritiszta

Kedves Demokrata Antónia!

Idézzem már tőlem ronda beszédet. Ismét felhívnám rá a figyelmét, nemhogy csak Filiszteus néven írtam hsz-t. de még abból is volt legutóbb néhány hamisítvány.

Persze, ha a gurulós bevásárlószatyor szitokszónak számít az Ön fogalmai szerint, akkor valóban ordenáré hangot ütöttem meg.

demokrata Antónia

#8317 Re: Re: Re: Tiszta fasiszta spiritiszta

2012-02-26 20:31

#8316: filiszteus - Re: Re: Tiszta fasiszta spiritiszta

Szeressük egymást, gyerekek!

Most éppen nincs kedvem visszaolvasni, de gondolkodni sem nagyon. Nem akarom a letisztult lelkemet holmi ronda beszéddel, gurulós bevásárlószatyorral és egyebekkel fárasztani. Hála a gurulós bevásárlószatyornak, a 4 unokámnak 140 km-ről is tudok olyan ajándékot vinni, amit boltban is meg lehet venni, de minek, mikor a nagymama lekvárja finomabb, a rántott csirkemellet is a nagyi csinálja legfinomabban, no, meg a sajtos pogácsa is elmaradhatatlan. A mennyiség viszont 4 gyereknek és a szülőknek tetemes. Marad a gurulós. A Te szádból általában szitokszó, mert lealázó a gyengébb nemet figyelembe véve, nekem pedig jó, hogy feltalálták. Neked nem vinnék benne semmit. A becenevemet köszönöm, tetszik.

brókerképző

#8318 Re: Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

2012-02-26 20:36

#8315: filiszteus - Re: Re: - Kérem, ne pogácsázgasson ilyen fontos üzleti tárgyaláson!

Most már döntse el végre, hogy milyen képesítése van!  Bár az általam ajánlott üzletek egyikének sem feltétele (már ránézésből gondoltam, hogy úgysincs semmilyen). Ezért ajánlottam melegen a tőzsdét, maga meg pogácsázik, az megüli a pociját, és az ezáltal fellépő alhasi káoszban (amiben Dzsenifernek is van szerepe), összekeveri a  szex-,  bróker- és boncmestert. Így az életben nem talál munkát. Ezért ajánlom, hogy keresse fel id. Matolcsy Orbánt, a Munkaügyi Központban, és szíveskedjen regisztráltatni magát a 47 ezres közmunkaprogramra. Legyen szerencséje, mert azért abból, ha nem is fényűzően, de tisztességesen meg lehet élni.

filiszteus

#8319 Még, hogy nincs...

2012-02-26 20:43

#8318: brókerképző - Re: Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

Az Amerikai Egyesült Államok inszeminátora, (Vagy szenátora? Mindig összekeverem őket) vagyok.


Vendég

#8320 Re: Re: Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

2012-02-26 21:03

#8318: brókerképző - Re: Re: Re: Már a tőzsdén is cigányoznak?

Ó, kedves bróker! Nem olvasta az eddigi megnyilvánulásait ennek a kedves embernek? Ő oszt képsítéseket (minden elképzelhetőt), diagnózisokat (el sem képzelhetőket), igazságot. Ez a kiváló valami (bocsánat: valaki) nem boncmester, hát nem baj. Ő annyira nagy valami (bocsánat: valaki), hogy ilyen semmiségekkel már igazán nem töltheti a drága idejét. Hogy juthatott neki eszébe, hogy épp boncmestersége nemlétét közölje, azt nem tudom, dehát egy ilyen nagyformátumú valami (bocsánat: valaki) nyilatkozatait már nem értheti magunk fajta halandó. A végtelen öröm érzésének kellene eltöltenie mindannyiunkat, hogy egyáltalán szóba áll velünk ő, a mester, a tanító, a humorista (alias nácibohóc), a tájékozott, a bölcs, az okos. Hiszen biztosan annyi dolga van a sok diploma osztással, na meg ott az orvosi pálya, amellett még biztos egy sereg elfoglaltság (történész, politológus, filozófus, (atom)fizikus, vegyész, matematikus, geológus, talán még felfedező is). Még véletlenül se gondoljunk úgy rá, mint egy elhízott, cukor- és elmebeteg, undorban megvénült büdös görényre, akinek egyetlen szórakozása, hogy baloldali fórumokat látogat és megpróbál feldühíteni másokat aljas modorával.

brókerképző

#8321 Re: Még, hogy nincs...

2012-02-26 21:26

#8319: filiszteus - Még, hogy nincs... majd lesz... "Szigorúan bizalmas!"

ÓÓÓÓÓ, ez nagyszerű!!! Akkor visszatérhetünk Dzseniferhez, akinek azonnali hatállyal kezébe adtuk - egyebek mellett - a kivándorló útlevelet, oszt' már a JFK reptéren felvehetik a helyzetnek megfelelő kapcsolatot, és a többit már Önre bizom. Tiszteletteljes kérésünk, hogy úgy vigyázzon kisországunk e nagy kincsére, mint a szeme világára, és dolga végeztével, de legkésőbb 15 év múlva, várjuk a Liszt Ferenc repülőtéren, a kb. az idő tájt újra érkező első MALÉV gépjárattal.  A Jóisten segítse küldetésüket és óvja Önöket a gonosztól. Ámen.  Lesz még NAGYMAGYARORSZÁG!!!                 Ui.:  ez esetben természetesen - már a kialkudás előtt - eltekintek a jutaléktól.

filiszteus

#8322 Re: Re: Még, hogy nincs...

2012-02-26 21:46

#8321: brókerképző - Re: Még, hogy nincs...

Úgy értesültem, MASZOVLET lesz az új légitársaság neve. Ez gondolom kellemes emlékeket ébreszt eme vitafórum olvasóiban. Megbizsergeti testüknek azt a tájékát, ahol a szochaza kitüntetést viselik.

Azt nem tudom,hogy lesz e Nagymagyarország. Úgy hallottam, az ország egyik fele hamarosan lakatlan lesz, a másik fele pedig Lákátos.

demográfiai robbanás

#8323 Re: Re: Re: Még, hogy nincs... "VISSZAVESSZÜK..."

2012-02-26 22:57

#8322: filiszteus - Re: Re: Még, hogy megbizseregtet???

- Van, aki egyenesen vagy görbén, de elélvez, mert nincs neki szochaza kitüntetése, így a hiánya testüknek nem azon tájékát bizseregteti meg, ahol azt viselné.  Példának okáért itt vagy Te, eme vitafórum állandó olvasója.    - Azonban, ha Te - ilyen készséggel -  csak két gyermekkel járulsz hozzá a népszaporulathoz, és a 2/3 Téged követ, akkor valóban az ország egyik fele lakatlan lesz.  De, ha a Dzsenifer-akciód sikeresen zárul, akkor a másik fele könnyen lehet sűrűn Lákátos, ami mégiscsak több a lakatlannál.   Tehát, NAGYEMBER, rajtad áll s bukik a demográfiai hullamvölgyből való kilábalásunk és talán a NAGYMAGYARORSZÁG is.   Hej, halászok!!!


Vendég

#8324 Re: Egy hang a túlvilágról spiritiszta segítséggel

2012-02-27 00:35

#8302: Kádár (Csermanek) János - Egy hang a túlvilágról spiritiszta segítséggel

Legalább a nevét tanuld már meg, ha már mocskolod, te szerencsétlen!!! Azt, hogy le is tudd írni, nem várom el, mert biztos meghaladná a képességedet!!!?


Vendég

#8325 Re: Az igazi Filiszteus

2012-02-27 00:36

#8305: filiszteus - Az igazi Filiszteus

Azért ilyen messzemenő következtetéseket nem kellene levonnod...talán....:)