Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#8126 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 21:01

#8124: Szerénke - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Még egyszer: a földhivatal nyilvántartja az erdészeket, akik foglalkoznak is a szakmájukkal. Valószínűleg elárasztanak nevekkel és telefonszámokkal. Na, jó! Annyira azért nem, de azért bőségesen rendelkezésedre állnak. A felmérés, mint minden, pénzbe kerül. Ne tőlem kérdezd az árat, hanem a hivataltól vagy a szakitól, de a lényeg, hogy van. Egyébként előzetes felmérés nélkül tudtommal semmilyen erdőre nem adnak ki vágási engedélyt. Nem olcsó mulatság, de azért pénzt is termel.

filiszteus

#8127 A párt és a KISZ győzelemre visz...

2012-02-17 21:04

#8123: - Re: Re: Lebukott

A legfontosabb adottságomról megfeledkezett: függetlenített KISZ titkár is vagyok ráadásul

Anti-Filiszteus

#8128 Re: Sasjózsik gyülekezete

2012-02-17 21:24

#8115: filiszteus - Sasjózsik gyülekezete

Filike, megint feleslegesen sértegetsz valaki(ke)t. Attól, hogy valaki szereti Sas Józsit, még lehet kultúrált, művelt, szerethető ember. Én pl. Voltam kb. 5 évvel ezelőtt a Mikroszkóp színpadon, Sasjózsi színházában. Nem mondom, hogy életem legnagyobb élménye volt, de azt viszont mondom, hogy egy szellemileg könnyen felejthető, de kellemes estét okozott a társulat. Ettől nem vagyok sem együgyű, sem bárgyú, sem alulművelt, csak kaptunk 2 db. jegyet ajándékba, nem hagytuk veszni, ergo elmentünk és kellemesen jól éreztük magunkat, nem leterhelve agyunkat. Ja, és nem vagyok ettől primitívebb, mint bárki más, pl. Te.

okos enged

#8129 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

2012-02-17 21:25

#8116: - Re: Re: Re: Re: Re: Dr. Ebola Béla

Lehet, hogy Önnek van igaza.

Lukrécia

#8130 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 21:34

#8120: Szerénke - Re: LUKRÉCIÁNAK !

Ki szólt közbe? Bár nem baj, mert az általad felvetett témához nem értek. Nálunk azt mondják  nálam okosabbak, hogy a fakitermelés nagyon sok mindentől függ. Először is, kell az engedély. Ha hívsz szakembert, ott ver át, ahol csak tud. Ha nem hívsz, rádverik, hogy olyan fát is kivágtál, amit nem lett volna szabad. A szakember megállapítja esetleg, szemrevételezéssel, hogy az adott területen, amit kitermelhetsz, mennyi az annyi - mármint a kivágható fa mennyisége. Megmondja, hogy x összegért kivágja, elszállítja, ahová kéred. Persze egymagad nem lehetsz mindenütt jelen, tehát azt sem tudod, hogy hány kocsival vittek el valahová a tiédből, amiről nem is tudsz. Szóval 50-100 köbméterrel jól átvernek és még a kitermelt fa fuvarköltségét is rádverik. Ha szólsz, a képedet is beverik. Lehet, hogy jó, ha 0-n kijössz belőle, ők meg 2-3 nap alatt teljesítettek - maguknak több 100 eFt hasznot. Ezért kell egy ember a helyszínre felügyelni. Én ennyit tudtam a helyiektől kicsikarni.

Lukrécia

#8131 Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 21:36

#8125: Szerénke - Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Hajrá, Roger! Mára ennyi. Jó éccakát.

Szerénke

#8132 Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 21:39

#8126: - Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

Bocs, ez kisajátítás, hál" Istennek. A területet megveszik, 1100 Ft/nm áron, a faállományt pedig eltűntethetjük, de köbméterét azt hiszem 3500 Ft-ért ők is megvennék. Első lépés nem kisajátítás, hanem adásvétel.  Federeré az első szett. Nézem a másodikat is. Pusssz.


Vendég

#8133 Re: Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-17 21:51

#8132: Szerénke - Re: Re: Re: Re: Re: LUKRÉCIÁNAK !

A kisajátítás részt nem értem, de:

Neked kell eldönteni, hogy eladod lábon vagy megoldod a kitermelést magad és értékesíted a fád. Mindegyinek vannak buktatói. Nem tudom, hogy milyen messze vagy tőlem (a fórumon jobb, ha nem is közlöd), így nem ajánlok senkit a kitermelésre. Nagyon sok trógerbe ütközhetsz. Ha a sajátom lenne biztos, hogy magam csinálnám - talán a közeli rokonaiddal meg tudod oldani. Nagyon nehéz munka és költséges is... Dönts magad! :)

Majd' elfelejtettem: kb 20.000Ft/erdei köbméter az ára a kemény fának.

filiszteus

#8134 Filiszteus Antal (mi a filiszteus ellentéte szerinted?)

2012-02-17 23:59

#8128: Anti-Filiszteus - Re: Sasjózsik gyülekezete

Nem vagy sem bárgyú, sem együgyű, sem primitívebb. Ez kiderül a leveledből is. Éppen ezért nem tudom felfogni, hogy lehet, hogy az első 5 perc után nem menekültél visítva az előadásról.

Saskabaré:

"Úgy ahogy van, egy merő rettenet az egész. A hydrokefál óriáscsecsemőfejű sasjózsi azzal a hötyötyötyö kupléival egyszerűen alulmúlhatatlan. Ki kellene tömetni az egész társulatot és kitenni egy vitrinbe a szellemi leépülés mementójaként. Hihetetlen, hogy erre EMBEREK jegyet vesznek, beülnek és hálásan nyerítenek a boldogságtól, ha elhangzik egy-egy trágár kifejezés. Az óvodai pisi-kaki viccelődés is magasabb szintű ennél a tömény igénytelenségnél."

Tömören ennyi a véleményem a Sas kabaréról.

Nehogy azt hidd, hogy sas politikai nézetei befolyásolnak a véleményemben, mert Markos györgyöt például kedvelem és nagyon tehetségesnek tartom, (zseniális pl. az "itt tanuló szovjet diák babysitterkedik" jelenete) pedig köztudottan baloldali beállítottságú.

filiszteus

#8136 Isten a teremtés Federere!!!

2012-02-18 01:06

#8135: Szerénke - Roger Federer a tenisz Istene !!!

Én elmegyek, Te itt maradsz. Jó éjszakát Kismalac!


Vendég

#8137 Gyurcsány Ferenc a Magyar Köztársaság isteni Istene!!!!!

2012-02-18 12:12

Sőt...


Vendég

#8138 Re: Roger Federer a tenisz Istene !!!

2012-02-18 13:07


Vendég

#8139

2012-02-18 14:38

Valamennyi potenciális ellenféllel szembeni "leradirozás" felháborító. A politikai véleménykülönbség nem lehet indok a koncepciós megsemmisítésre

Vendég

#8140 Re:

2012-02-18 15:05

#8139: -

Neked és nekem nem, de a jobboldal (különösen a szélsőjobb) ezt teljesen máshogy látja.

Anti-Viktor hívő

#8141 Re:

2012-02-18 17:06

#8139: -

Nem tudom, ki vagy, mert inkognitóban írtál, de azt elmondhatom, hogy hetek óta ez volt a legszimpatikusabb beírás és még a petícióhoz is tartozik, ha úgy vesszük. Márpedig úgy vesszük.

Egy látó ember

#8142 fideszes szimpatizáns

2012-02-18 17:53

Nagyon szomoru, hogy az országunkban olyan emberek vannak, akik nem tudják felfogni, mennyi disznóságot csinált Gyurcsány és kormánya.
Más országban már ennyi disznóságért, korrupcióért, az ország eladásáért már régen a börtönben ülne, csak mi vagyunk olyan hülyék, hogy hagyjuk, hogy még uj pártot alapitson. Régen nincs helye a politikában. El kellett volna már tünnie a süllyesztóben.
Sajnos ez a biróság hezitál, nem tudja mit is csináljon. Nem az igazságot szolgálják, hanem még mindig a baloldalt. De reméljük nem sokáig. Gyurcsánynak és még több társának már régen a börtönben lenne a helye, ugy, hogy a vagyonától megfosszák, amit ug y lopkodott össze. Gondolkodjatok baloldaliak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anti-Viktor hívő

#8143 Re: fideszes szimpatizáns

2012-02-18 18:07

#8142: Egy látó ember - fideszes szimpatizáns

Nagyon jó szemorvosom van, bár azt hiszem, hogy nem a diopriákkal van a bajod, hanem az értelmezéssel, ahhoz pedig nem szemorvos kell. Mi bajod a Gyurcsánnyal? Szegény Viktorral ki mert álln TV-vitárai? Ezt a korlátoltabb emberek nem bírják megemészteni. Nem a Gyurcsány vagyonát kéne vizsgálni, hanem a tokaj-hegyaljai szőlőket, ahol egyedül Orbánné birtokán megy állami pénzen megépített aszfaltút, azol a szépházeladásból Apuka bányatulajdonos lett, az eszközöket ne firtassuk. Nektek nagyon fáj, hogy nem találtok Gyurcsányon fogást, az ilyen IQ-bajnokok, meg mint te is vagy, nem néztek utána a valóságnak, csak mint a papagáj mondjátok, amit a fejetekbe öntenek. Orbán akkor szólaljon meg, ha a fizetését, ami nem kevés, ugyanúgy adományként átutalja minden hónapban valamelyik szegéenybb területen lévő gyermekélelmezési válllatnak.  Süllyesztőben nem Gyurcsánynak kéne eltűnni, hanem azoknak, akik félelmükben koholt vádakat próbálnak a nyakába zúdítani. Jaj, de buta vagy, te FIDESZ-szimpatizáns. Még mit kell királyodnak elkövetni ahhoz, hogy felébredjél, kinyíljon a szemecskéd. Akkor leszel látó, ha ezen elgondolkozol és felfogod, amit írtam. Jó gondolkozást.


Vendég

#8144 Re: Re:

2012-02-18 18:17

#8141: Anti-Viktor hívő - Re:

Talán nem olvasta a többi hozzászólást, de íme egy újabb "gondolkodó", aki nagyon érti, hogy mi történt/történik, aki rettentő "tájékozott" és főleg "rendet tesz". Fel se merül benne a kétely a saját igazában (nem ismerős ez valahonnan?) még annak láttán sem, hogy nem kevesen tartják fontosnak elmondani rengeteg egyéb mellett, hogy ez egy koncepciós per. Meg se fordul a fejében, hogy a bíróság nem "komonista" (nem írtam el), hanem egyelőre még nem verte szét teljesen orbán (ez se véletlenül kicsi o) bandája ezt az intézményt, de már erősen dolgozik rajta. Az se tűnt fel neki, hogy az EP képviselői nyomás gyakorlására kérték az erre alkalmas intézményeket. Nem tűnt fel a folyamatos leépülés, a csődök, az ígéretek ködbe veszése, egyáltlán semmi. Csak azt érti, hogy a "gyurcsányi" eeeelopta. Fogalma sincs, hogy mit, honnan, mikor - na, ezzel nincs egyedül, de a lényeg, hogy eeeelopta.

Anti-Viktor hívő

#8145 Re: Re: Re:

2012-02-18 18:30

#8144: - Re: Re:

Erre próbáltam felhívni a figyelmét, de böffentett egyet és eltűnt.

schmitt doki

#8146 Re: Re: Re: nincs g y ó g y í r . . .

2012-02-18 23:22

#8145: Anti-Viktor hívő - Re: Re:" böffentett egyet és eltűnt"

Valószínűleg gond van az emésztésével meg a jellemével,  az előbbi még gyógyítható, az utóbbi sajnos nem. (Kicsit hasonló gondokkal küzdök én is.)

egy baloldali kíváncsiskodó

#8147 Re: fideszes szimpatizánsnak!

2012-02-18 23:53

#8142: Egy látó ember,  alias "vakvarjú"

És mit "lától" zember?  Soroljad, ha télleg "látód" (vagy tudod)!


Vendég

#8148

2012-02-19 18:40

Aláírok, mert a jelenlegi kormány csődbe teszi a hazámat, amilyen úton haladnak. Nőtt a szegénység, hazug gazdaságpolitikájuk a gazdagokat és saját magukat támogatja. Orbán többet hazudott, mint az összes miniszterelnök együtt véve és még hülye is a kormányzáshoz. Gyurcsányt ellehetetlenítették, de reméljük, rájön erre a nagyon sok eltávolodott szavazó és visszatérnek. Láthatják, hogy ez a csőcselék sajnos nem csak gazdasági csapás az országra nézve, hanem erkölcsi is, a demokrácia és a köztársaság megcsúfolása. Szégyellje magát OV, hogy ilyen mélyre tudott süllyedni és, hogy a vezetése alatt lett a legrohadtabb az élet az országban. Dögöljenek éhen ők a havi 47 ezer forintból, piszkos söpredék, még kimerik mondani, addig amíg a saját zsebükbe tömik a 16 %-os adókulcs által létrehozott milliárdokat, mondhatjuk, hogy  saját törvényük által legalizált tolvajbanda. Soha többé fidesz!!!!!!!


Vendég

#8149 Re: Re: ketyeg Orbánék órája....

2012-02-19 19:44

#8148: -

Na végre valaki azzal is foglalkozik, amire alakult ez a fórum. Ahányszor benézek ide mindig valami ide nem tartozó dolgokról folyik a vita.  Én egyetértek az általad leírtakkal, de én ezt már oly sokszor papírra vetettem, hogy Te azt el sem hiszed. Örülök, hogy legalább eggyel több véleményező van, mert sokan kiléptek végleg innen, én is csak nagy ritkán nézek be, de írni már nem szoktam, mert nincs már olyan amit ne írtam volna le hónapokkal ezelőtt. Remélem Neked lesz hozzá több kedved és erőd. Üdv.

filiszteus

#8150 Több pénzt az embereknek!

2012-02-19 21:35

Szavazzunk az MSZ(M)P-re! A 2010-ig tartó 8 év maga volt a felhőtlen boldogság. Ingyen volt a sör és megszűnt az elhalálozás. A Zorbánék vezették be újból a halandóságot.
Szemlőhegyi szent Ferenc jöjjön el a Te országod!