Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

50 feletti

/ #7809 Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

2012-02-13 11:43

#7806: distomat - Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

Kedves distomat !   - Mint írod: tegyük helyükre a dolgokat!  Kösz, nálam helyén vannak.   - Nem szereted a félreértéseket, azt én sem, ezért igyekszem kerülni.    - Gyurcsány öszödi beszédét Te elítéled,  én nem, sőt, nekem tetszik, mert  értem. (Itt megjegyzem, hogy senki nem foglalkozik azzal, hogy Orbánt, mikor hazugságon kapták, azt mondta, hogy: "ne azt figyeljék,  amit mondok, hanem amit teszek.") Valószínűleg őt sem érdekelte különösebben, mert azt azért tudja, hogy a hazugság nem bűncselekmény. Szép is lenne, egy egész ország börtönben és ki lenne a foglár?!   - Annak viszont örülök, hogy Te sem kedveled való világot, mert én sem, legalább még két esztendeig.   - A futballhuligán csőcselék pedig úgy keveredhetett ide, hogy létezik és valahogy mindig a Fidesz oldalán bukkannak fel.   - A bűnözöknek valóban rács mögött a helyük,  ha azokat független rendőrség gyanúsítja meg és szintén a független ügyészség emel vádat, - nem beszélve a a független magyar bíróságról.      Ui.: olvastam  hozzászólásodat egy közelmúltban indult fórumon, amiben azért nem kicsit ragadtattad el magad.  Üdv.