Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

hm

#6201 semmi sem…

2011-12-21 12:23

Semmi sem nehezebb, mint belátni: "én tévedtem". Pedig itt 2/3-ad tévedett és ennek súlyos ára van. Megfizetünk érte mind.

Kár, hogy azok is, akik hiába figyelmeztettek. Nem hallgatott rájuk senki. Lejtőn száguldunk lefelé, útközben lefejelünk néhány akadályt, amiknek a neveit az ütközés után megjegyezzük egy rövid időre. Már találkoztunk Bűnbakkal, Acsarkodással, Nyomorral, Széthúzással, Szerencselovaggal (vele még összefutunk néhányszor út közben) és talán már el is felejtettük, melyik társukkal még. Vajon melyik van még vissza, és a lejtő alján emelkedő helyett vajon nem sziklafalat találunk-e, amin mint egy platóról az aszfaltra guruló görögdinnye, szétfröccsen a fejünk?

Meg kellene állni, de a rossz szellem kiszabadult a palackból és dakota közmondásokkal megfertőzte a megfertőzhetőt. Könnyű dolga volt, csak azt kellett szajkóznia, hogy ostoba, aki nem neki hisz. Senki nem akar ostoba lenni, főleg nem az, aki ostoba, hát engedelmeskedik.

"Az ítélet" (amit persze igyekeznek előre levajazni a hatalom mámorának "jótékony" kezei segítségével) már megvan, csak ez a rohadt kerékkötje ne lenne a "népi kormánynak": az igazság.

Békés lesz a karácsony… talán valahol máshol.

megy a zorbán szamárháton...

#6202 Re: Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( eddig tartott)

2011-12-21 13:50

#6199:   - Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( eddig tartott)

DEUTSCH THOMI INKÁBB FIZESSE VISSZA AZ ÁLTALA ELQURT KAPUBELÉPTETŐK ÁRÁT, AMI 8 MILLIÁRD FT + UGYANENNYI KAMAT A 10 ÉV ALATT.  EGYÉBKÉNT  PEDIG TŰNJÖN EL A FŐNÖKÉVEL EGYÜTT AZON A BIZONYOS BALFÉKEN.


Vendég

#6203 Re: semmi sem…

2011-12-21 15:53

#6201: hm - semmi sem… 

 Lesz mit válaszolnom, de nem most, most karácsonyi őrületben vagyok, csak pár percet engedélyeztem magamnak pihenés címén.


Vendég

#6204 Re: Re: Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( eddig tartott)

2011-12-21 15:55

hm

#6205 Re: Re: semmi sem…

2011-12-22 08:12

#6203: - Re: semmi sem…

Bármivel készüljön is kérem, hogy ne felejtse el valahogy azonosítani magát!


Vendég

#6206 Re: Re: Re: semmi sem…

2011-12-22 08:32

#6205: hm - Re: Re: semmi sem… 

 Sajnos semmi okosságot nem tudok írni, bármit is írnék, közhely lenne. Hallgatom a különféle TV adásokban a híreket és nem leszek tőle így Karácsony előtt 5 perccel. Egyik csatornán istenítik a kormányt és ténykedését, másik csatornán hallom, hogy ismét leminősítették hazánkat. Gazdaságilag a béka hátsója alá csúsztunk vissza és még mindig azt halljuk, hogy jól dolgozik ez a dilettáns kormány. Úgy megyünk neki a következő évnek, hogy nem tudjuk, mi vár még ránk.

Hát  most bármennyire is szeretnék, nem tudok az ünnepek előtt semmi jót írni. Talán annyit, hogy alig várom, hogy a tőlem 130 km-re elő unokáimat végre 3 napig egyfolytában élvezhetem.

MINDENKINEK:

#6207 BOLDOG KARÁCSONYT !!!

2011-12-22 12:56

#6206: -

Hello !!  Kellemes Karácsonyi Ünnepet és boldog unokozást kívánok Neked !!    Ezúton kívánok minden kedves fórum-társamnak is békés, boldog Karácsonyi Ünnepet !!

SZERETTEL: egy budapesti család

#6208 KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-22 17:28

CSALÁDOM ÉS MAGAM NEVÉBEN KÍVÁNOK ÖNNEK, A TÜNDÉRI KLÁRA ASSZONYNAK, A NÉGY GYÖNYÖRŰ SZÉP GYERMEKÉNEK ÉS A DRÁGA ÉDESANYJÁNAK, KATUS MAMÁNAK NAGYON SZÉP KARÁCSONYI ÜNNEPET, MINDEN JÓVAL, ÖRÖMMEL, BOLDOGSÁGGAL TELI NAPOKAT ÉS,  HA LEHET: SOK-SOK HASONLÓ ÉVET !!!   SZERETJÜK ÖNÖKET !!!


Vendég

#6209 Re: BOLDOG KARÁCSONYT !!!

2011-12-22 19:27

#6207: MINDENKINEK: - BOLDOG KARÁCSONYT !!! 

 Helló!

Én is minden jót, Kellemes Ünnepeket és jó egézséget kívánok Neked, családodnak és minden jóérzésű fórumtársamnak.

 


Vendég

#6210

2011-12-23 14:45

Bizonyára ti is tudtok a mai parlament előtti és benti történésekről.
Nagyon elszomorít egy dolog, amit a híradásokból lehet leszűrni.
Mégpedig az, hogy sajnos nem látom az eséjét a közel és távoli jövőben a demokratikus ellenzék
összefogásának. Most már az LMP-t végképp nem tudom hova tenni. Lassan úgy tűnik nekem mintha
a színfalak mögött összejátszana a ..., de reméljük, hogy nem így van, és ezt a mai suta rendezvényüket sem azért csinálták, hogy az a bizonyos szelep túlnyomása időnként le legyen engedve.
Egyébként meg rohanunk a dilettáns kormányfővel az élen az államcsőd felé.
Mit mondjak! Volt már az országnak szebb karácsonya is.
Bízzunk abban, hogy semmi sem tart örökké, Boldog, Békés Karácsonyt minden fórumozónak.
Annak is legyen szép karácsonya aki rendszeresen "lebüdöskomcsizott" bennünket baloldaliakat.
2012- vajon mit hoz ennek a jobb sorsra érdemes országnak?


Vendég

#6211 Re:

2011-12-23 16:03

#6210: -  

 Hát az egyáltalán nem biztos, hogy szebb jövőnk lesz a közeli jövőben, csak meg kell nézni, mi történt ma demokrácia címén a Parlament előtt. Amikor Viktátor diktátor kordont bontott 2007-ben, hogy majd jönnek a jogászok, elrendezik, oszt jó napot, akkor nem gondolt arra, hogy az ő diktátorkodása alatt lesznek tüntetések? Én biztos voltam benne, hogy az első adandó alkalommal erőt fitogtat és begyűjtteti a tüntetőket. Ma még csak megmutatta, hogy ki az úr a trágyadombon, sajnos lesz ettől sokkal rosszabb. Ne legyen igazam.

Mindenkinek, aki szereti a békét, nyugalmat, családját, nagyon Kellemes Ünnepeket kívánok


Anonymous

#6212 Gyurcsány 600Mrd-ot adott a bankoknak

2011-12-23 18:44

filiszteus

#6213 Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-23 18:57

#6208: SZERETTEL: egy budapesti család - KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

Elfeledkeztek a tündéri Apró antalról és a gyönyörű szép Apró Piroskáról. Meg aztán ott van a cuki kis Petar Dobrev és az egész bulgár titkosszolgálat. És kívánjunk Boldog, Karácsonyt Mehnmet Ali Agca-nak is. Úgy hírlik ő is kapcsolatban állt Petar Dobrev-vel. II. János Pál csúf kirekesztő módon ezért nem fogadta a tündéri Dobrev Klárát.

Azonkívül nem adták meg a címüket sem, így a nagy államférfi nem tudja majd kifejezni háláját ennek a tündibündi budapesti családnak.

 

"Nyelvcsapás jeligére"


Vendég

#6214 Re: Gyurcsány 600Mrd-ot adott a bankoknak

2011-12-23 19:22

#6212: - Gyurcsány 600Mrd-ot adott a bankoknak 

 Mit ugrálsz minden petíció fórumán, te Keljfeljancsi? Attól, hogy te nem adsz meg tartozást, monhatni tolvaj vagy. Ha mást próbálsz erre kapacitálni, akkor felbújtó.  


Vendég

#6215 Re: Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-23 19:27

#6213: filiszteus - Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!! 

 Az én ükük-ük-ük-.....szüleim pedig Ádám és Éva. Erről szól ez a fórum? Már megint a mocskolódás érdemtelenül. Dobrev Klára nem tehet arról, hogy hová született. Ő ritka rendes ember, az őseit pedig nem ismertem. Klára asszonyt bántani olyanért, amirtől nem tehet - gazemberség. Ergo az én olvasatomban Te gazember vagy.

KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#6216 Re: Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-23 23:34

#6213: filiszteus - Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!! ("nyelvcsapás jelige")

Nyelvcsapás jeligéből a nyelvcsapás a tiéd  -percenként ezerrel-  bárki hátsóját, akár elsőjét -ha engedik- ajánlkozzál bátran...

Azért is GYURCSÁNY FERENC !!!

#6217 ÉLJEN GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-23 23:41

OLYAN KLASSZUL VISELKEDETT MA AZ LMP-S TÜNTETÉSEN FERENCÜNK, HOGY JOGGAL LEHETÜNK BÜSZKÉK REÁ ÉS AZ ELLENFELEK PEDIG IRIGYEK.
filiszteus

#6218 Re: Re: Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-24 00:38

#6216: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA... - Re: Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

Kedves prof. dr. phd Szanyi Tibor elvtárs!

 

Öröm olvasni a tősgyökeres baloldali értelmiségi megnyilvánulásokat. Nem gondoltál rá, hogy egy doktori disszertációt írjál ebből a hozzászólásodból? Egy ilyen embernek a Tudományos Akadémián a helye.

filiszteus

#6219 Re: ÉLJEN GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-24 00:41

#6217: Azért is GYURCSÁNY FERENC !!! - ÉLJEN GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

Annyira irigyeljük! Akkor fogjuk igazán irigyelni, ha majd ráadja 4 markos ápoló azt a divatos ruhadarabot, hosszú, derék körül megköthető ujjal. Az nagyon jól fog állni Ferencünknek. Kiemeli a római arcélét.

KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#6220 Re: Re: ütött Orbánék órája, lejárt a türelmi idő...

2011-12-24 01:50

#6218: filiszteus - Re: Re:   karácsonyi "ajándék-öröm"...

Örülünk,  hogy örömet okozhatunk egy baloldali fórumon  -magát "nyelvcsapás jeligével" hirdető-,  tagadhatatlanul jobboldali,  intellektuelnek éppen nem nevezhető egyénnek.   Hiába, mindenki olyan, mint a gazdája: ezért javasoljuk a hupikék törpikék jeligét !!!

Boldog Karácsony helyett:

#6221 egy gonosz kis törpe vergődése !!!

2011-12-24 02:04

Zorbán ismét haragban a világgal !!! De ez már nem hat a meglepetés erejével, csak egy gonosz kis törpe utolsó, ócska kis kínlódása, hogy nagyobbnak látsszon.

Azért is GYURCSÁNY FERENC !!!

#6222 Re: egy gonosz kis törpe vergődése !!!

2011-12-24 02:20

#6221: Boldog Karácsony helyett: - egy gonosz kis törpe vergődése !!!

A VÉGÉT RÚGJA MÁR,  LEGYEN NYUGODT ÉS BOLDOG A KARÁCSONYOD !!!  ÜDV.:  JÉZUSKA

JÉZUSKA

#6223 MINDENKINEK !!!

2011-12-24 02:27

BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPET !!!

Vendég

#6224 Re: Re: Re: Re:

2011-12-24 11:07

#6191: - Re: Re: Re:

Édes komám!

én zorbánt se szeretem, már nem és ennek jó néhány éve! de mit fejlődtettek ti? SEMMIT!

Nyiltan hazaáruló, kollaboráns mszp és az egyre őszíntébb zsidó szdsz az elmúlt 20 évben 12 évet volt kormányon, akkor ki kúrta el jobban?

 


Vendég

#6225

2011-12-24 11:17

ja, és mi is műveltetek? hát íme egy a sok közül!

Rendori Brutalitas a Vaci utcaban
http://www.youtube.com/watch?v=TNsib28r43g