Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#6176 Re:

2011-12-19 15:35

#6173: nyugger -

Ne aggódj, büdöskomcsi szoci nyugger  féreg... Gyurcsány ülni fog.


Vendég

#6177 Re: Re: Re: Re: Székelyföldön magyar emberek élnek...

2011-12-19 17:52

#6175: - Re: Re: Re: Székelyföldön magyar emberek élnek... 

 Mi van Superman, igy ünnepek előtt kitört belőled a szeretet? Gyakorold,míg tudod, mert felébred a baloldal és elsöpör az összes patkány fórumtársaddal együtt. Bár te nem vagy fórumtárs, hisz senki nem hívott. Te olyan vagy, mint a piaci légy, hiába hessegetnek el, mindig visszaszállsz, pedig senkinek nem kellessz.


Vendég

#6178 Re: Re:

2011-12-19 18:13

#6176: - Re:  

 imádlak, drága kultúrált barátom. Mi lesz velem az ünnepekben, nem leszek itthon, ezáltal nem leszek gépközelben. Már előre szenvedek a büdöskomcsizás hiányától. Hol talállak meg, hogy hiányodat enyhítsem?


Vendég

#6179

2011-12-19 19:02

6176 Nagyon sajnállak téged te szegény ember már mit aki ezen a számon irtbiztos rosz lehet az édesanyádnak
M.H,Gy.

#6180 Re:

2011-12-19 19:17

#6179: -  

 Üdvözöllek!

Új vagy itt a förumon? Ez a jóember idetalált a fórumra, minket szokott megbotránkoztatni a gusztustalanabbnálgusztustalanabb hozzászólásaival. Kedvenc szófordulata a büdöskomcsi, tud ő még rondábbat is szólni. Arra kell ügyelni, hogy egy Gyurcsány védelmére indított petíció fórumára csak Orbánt istenítő hozzászólásokat írjál, mert különben jaj neked és Gyurcsány Ferencnek, aki ettől azonnal bűnözővé válik. Én viszont a legnagyobb bánatára és a szeretet közelgő ünnepére való tekintettel egy rossz szót sem szólok hozzá, ez neki biztos nagyon fájni fog.

Azt viszont nem teszem meg, hogy Gyurcsány Ferenc úrnak és családjának ne kívánjak ezúton is nagyon Kellemes Ünnepeket.

Kívánom természetesen Neked és családodnak is.

 

ÉG VELETEK !!!

#6181 Re: Re: Re: Székelyföldön ÉS HAZÁNKBAN is magyar emberek élnek...

2011-12-19 20:10

#6175: - Re: Re:   ..... DE TE ÉS ZORBÁN HOGY KERÜLTETEK IDE ÉS MINEK ???

TÉGED VISZONT A SZÉKELYEK  -VELEM AZ ÉLEN-  CSAK LEKÖPNÉNEK, MERT EGY KÖPNIVALÓ  HÁZISZAMÁR  VAGY,  AKIN SZAMAROGOL MAJD ZORBÁN ZIKTOR A SVÁJCI BANK FELÉ, MAJD AZ ALPOK BARLANGJAIBA, MINT EGY EBRUDALT BUJDOSÓ.


Vendég

#6182 Re: Re: Re:

2011-12-19 22:11

#6178: - Re: Re:

Itt mindig számíthatsz rám, te alávaló és rendkívül undorító büdöskomcsi féreg.


Vendég

#6183 Re: Re: Re: Re: Re: Székelyföldön magyar emberek élnek...

2011-12-19 22:17

#6177: - Re: Re: Re: Re: Székelyföldön magyar emberek élnek... felébred a baloldal

Tényleg? Felébredtek, trottyos szoci nyugger büdöskomcsi férgek? :D   Mindig mondtam, hogy álmodozol... most éppen arról, hogy az ótvaros büdöskomcsi csürhéd "elsöpri" a nemzeti kormányt. :D :)))


Vendég

#6184 Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 00:14

#6182: - Re: Re: Re:  

 

Fő a szeretet. Nemsokára a pofádra fagy a büdöskomcsi őrület.


Vendég

#6185 Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 02:57

#6182: - Re: Re: Re:  

 Pistike, késő van már aludnod kellene, apukádra pedig ne haragudj, hogy párttitkár volt, nagyon nehéz idők voltak azok. Ha nem lép be te most nem tudnál itt fröcsögni-gyűlölködni nap mint nap, tiszta unalom lenne az életed és a mienk is. És ne félj eggyet sem azok a csúnya emberek már nem térnek vissza, Viktor a Mi hősünk nem engedi, féltve őrzi kicsi álmod, hogy az is maradjon. Na sicc aludni, mert anyu észreveszi hogy még fentvagy holnap dupla adag nyugtatót kapsz, és akkor mi lesz velünk?


Vendég

#6186 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 03:22

#6184: - Re: Re: Re: Re:

Igen, a szeretet az szép dolog.  Az emberek iránt. De a magadfajta undorító büdöskomcsi férgekkel kapcsolatban nyilván csak az utálat jöhet szóba.


Vendég

#6187 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 09:42

#6186: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nem tagadod meg magad.

Csak így tovább, ezzel teszed a legjobbat nekünk.


Vendég

#6188

2011-12-20 11:16

vicc ez a petíció!

Kötelet mindnek, főként a magyart folyamatosan gyalázó, nácizó fő aláíróknak!

Vendég

#6189 Re: Re:

2011-12-20 11:20

#6180: M.H,Gy. - Re:

én meg azt kívánom, hogy minnél előbb húzzon el Magyarországról, mert a véres haditornáját (2006) nem felejtettük el. Jól fogalmaztál mikor nem Karácsonyi ünnepeket kívántál, hogy az áldott  szóról mer ne is beszéljek, csak szinplán Kellemes Ünnepeket írtál! :) na igen, az apró klán max hanukát ünnepelhet.


Vendég

#6190 Re:

2011-12-20 11:25

#6188: -  

 Talált, süllyedt. Érzékeny vagy a nácizásra, tehát magad is náci vagy.


Vendég

#6191 Re: Re: Re:

2011-12-20 11:31

#6189: - Re: Re:  

 És akkor mi van, ha valaki hanukát ünnepel? Menj ki a Marx térre, bocs. Nyugati térre és ünnepelj velük, ha idén is megtartják ott. A véres haditornát a FIDESZ és a futballhuligánok csinálták, akik bármikor hadra foghatók, ha egy kis balhéra van szükség. Volt szerencsém akaratom ellenére látni egyszer a 6-os villamoson a szervezkedést, volt szerencsém látni, ahogy a jó hecc kedvéért a magadfajta talán keresztények tették tönkre az ajtókat és közben mobilon szervezték a következő balhé helyszínét. Gyomorforgató volt és minden jóérzésű ember félt. Ha te erre büszke vagy, légy büszke, de nagyon tisztességtelen dolog, hogy a másikra kenitek, holott minden tőletek indult ki. Azért, mert ma nincsenek balhék, az azért van, mert baloldalon mérsékeltebb emberek vannak, akik nem szeretnek balhézni.  Nagyon tisztességtelen játékot játszotok, nem gondolod? Dehogynem, csak jobb a balhé és a visszafelé mutogatás. Undorító dolognak tartom a sok zsidózást, senki nem tehet arról, ha esetleg annak született. Természetesen arról sem, ha másnak. Hogy milyen emberré válik, az más dolog. Te így sikerültél. Kicsit jellemhibásra, de azért vagy. Én kereszténynek születtem, egyáltalán nem vagyok rá büszke. Azok a keresztények, akik körülvettek, egytől egyig felejthetők, hogy szépen fogalmazzak, de inkább felejtendők. Van néhány - származását tekintve - zsidó barátom, ismerősöm is, őket jobban tisztelem. Azért ne irigykedj, ha egy zsidó viszi valamire, inkább tanulj, okosodj, hogy ugyanannyit érjél el, mint ő. A tudását irigyeld, ne az elért eredményeit, amiért megdolgozott. Hogy Gyurcsány zsidó? Ezt itt, ebben a fórumban hallottam először, de ha egyszer lesz lehetőségem, meg fogom tőle kérdezni. Apróékról már hallottam mástól is, de ez engem egyáltalán nem zavar. Téged se kéne, hogy zavarjon.

Vágj neki még egyszer a szeretet ünnepének, még van idő, hogy átrendezd a gondolataidat. Ahhoz, hogy áldott legyen a Karácsony, nekem az is kell, hogy elfelejsem Orbán kb. 20 évvel ezelőtti parlamenti bekiabálását, mikor valamelyik pap bement az ülésterembe, hogy  CSUHÁSOK, TÉRDRE, IMÁRA!!!! Azóta nekem a sok ájtatos manó a keresztény templomokban nem őszinte. Sosem felejtem el az első unokám keresztelőjét, amikor a pap az angyalföldi Karmelita templomban egy félórás dumát megeresztett arról, hogy gyűlöljük azt, aki nem karmelita! Érted? Nem keresztényt mondott, hanem karmelitát!!! Ha nem az unokám keresztelője lett volna és ráadásul Húsvét előtt nagypénteken, én kivonultam volna. Szóval nekem ne magyarázz a keresztényi szeretetről, mert kevés kivétellel nincs. Lennének még példáim, de megyek, mert vár a karácsonyi készülődés.

KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#6192 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Székelyföldön magyar emberek élnek...

2011-12-20 15:58

#6183: - Re: Re: Re:   ...ÉS ITT IS, AKIK SZERETIK A VEKKERT:   TIK TAK, TIK TAK......

TROTTYOS A MAMÁD ZRITYÓJA, NEKED A SZÜLEID, NEKEM A NAGYSZÜLEIM 70 ÉVESEK, TE FIDESZ SZAMARA !!!


Vendég

#6193 Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 16:41

filiszteus

#6194 Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 16:58

#6191: - Re: Re: Re:

Senki sem tagadja a futballhuligánok szerepét 2006 őszén. Viszont talán nem kellene letagadni a rendőrök oktalan brutalitását békés tüntetőkkel, sőt véletlenül arrajáró túristákkal szemben. Lehet, hogy te az RTL klubból másként értesültél, én ellenben szemtanúja voltam pl. annak is, ahogy a Magyar Hírlap (pedig még a Ti oldalatokon volt) minden ok nélkül úgy fejbevágta egy rendőr, hogy összeesett és dőlt a vér a fejéből. A bűne csak annyi volt, hogy fényképezett. És hát volt bőven mit fényképeznie.

Úgy tűnik te is megkülönbözteted embertársaidat, a zsidó ismerőseidet jobban tiszteled. Lehet, hogy Neked sem eszerint kellene osztályoznod az embereket. Ha pedig úgy gondolod, hogy neked jogod van jobban szeretni  a zsidó iosmerőseidet, mint a keresztényeket, akkor engedd meg másoknak, hogy ők meg kevésbé szeressék a zsidókat, mint a keresztéynyeket.

Azt meg engedelmeddel nem hiszem el, hogy egy karmelita pap félórán át gyűlöletre uszított a ferencesek, bencések, pálosok stb rendek ellen, mert ők nem karmeliták. Kissé talán túl, élénk a fantáziád.

Megpróbálkozhatsz a betéréssel, de nem bíztatlak túl sok jóval, soha nem fognak zsidónak elfogadni. Hogy jobban megértsd mire gondolok, olvasd el az alábbi linket:

http://vargabtamas.hu/lap/index.php?option=com_content&view=article&id=187:varga-b-tamas-arabok-izraelben&catid=36:hirek&Itemid=80

Kívánok szép Baloldali Fenyőünnepet, hozzon sok szép ajándékot Lenin elvtárs szelleme!

filiszteus

#6195

2011-12-20 16:59

*Magyar Hírlap fotósát

Vendég

#6196 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 18:18

#6194: filiszteus - Re: Re: Re: Re:  

 Elhatároztam, hogy egy témára válaszolok, arra válaszoltam is elég hosszan, de nem kis bosszúságomra üres lap jelent meg. Most megpróbálok újra válaszolni, most viszont minden bekezdésedre igyekszem.

1.) Én sem mondtam azt, hogy a rendőrség mindig helyesen járt el. Azonban, ha megnézel egy francia vagy egy angol tüntetést és ott látod, hogy lép fel az ottani rendőrség, akkor elmondhatod, hogy a magyar rendőrök csak simogatnak. A legnagyobb baj az volt, hogy nem volt rendezve a rendőrök hatásköre. A másik: sok rendőr a saját életét védte sok esetben, ezek is tények. Nem vagyok vérengző, de lehet, hogy egyes esetekben én nagyobb szigort vártam volna el tőlük. Ehhez még azt fűzöm hozzá, hogy soha, egyetlen helyszinen nem voltam ott, nincs helyi tapasztalatom. Az is biztos, hogy azt a néhány szétvert tüntetőt HÍR TV és egyéb jobboldali médium unásig mutogatta, de a szétvert rendőrökről mindenki mélyen hallgatott. Én a brutalitás minden formáját elítélem, bárki csinálja. Akár civil, akár rendőr.

2.) Zsidózás: hogy hozzájuk húzok nem zsidó létemre, annak talán az az oka, hogy én már kisgyerekként is mindig a gyengébbek, vagy a sokat bántottak oldalára álltam. Nem tudom elfogadni azt, hogy valakit csak azért utálunk, mert zsidó. Nem bírtam soha a rohadt zsidózást. az sosem hallottam, hogy rohadt katolikus. Soha nem akartam közéjük tartozni, soha nem tettem arra lépéseket, hogy befogadjanak. Én megelégszem azzal, hogy szeretem a klezmer zenét, olvasok zsidó témájú könyveket. Tavaly viszont elmentem a férjemmel a Kartago tours szervezésében egy izraeli körutazásra. Tanulságos volt, nem bántam meg. Szerintem aki teheti, megengedheti magának anyagilag, fajtól, nemtől, felekezettől függetlenül menjen el, lehet, hogy utána kicsit másképp fogja látni azt a világot.

3.) Karmelita misére visszatérve: nem volt üldözési mániám, nem egyedül az én véleményem volt, amit leírtam. A nászasszonyom mondta egyébként, hogy figyeltem-e a papot, olyan volt az akcentusa, mint aki nem Magyarországon élt korábban. Ma is a fülemben cseng: gyűlöljétek azt, aki nem karmelita. A fiúunokáim egyébként a bencéseknél tanulnak, igen jó eredménnyel, a kermelita templomba ők sem járnak. Hithű katolikusok, megtalálják a módját, hogy hol éljenek hitéletet. Soha nem tettem arra kísérletet, hogy a hitükben megingassam őket, ez mindenkinek a legteljesebb magánügye.

4.) Utolsó, Leninre vonatkozó mondatod mélyen sértett. Én kívánok neked Békés, boldog Karácsonyt Lenin emlékével, vagy nélküle

Nyugger mama

 


Vendég

#6197 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-12-20 18:52

#6196: - Re: Re: Re: Re: Re:

Erre már érdemes lesz válaszolni, ha gépközelben leszek újból, akkor írok.

 

Bocs a Leninért, de ez egy gyurcsányi-szimpatizáns oldal, itt elfér.

figyelj, Viktor !!!

#6198 KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( eddig tartott)

2011-12-21 02:39

Pancser kormány nem kormány !!!

Vendég

#6199 Re: KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( eddig tartott)

2011-12-21 09:07

#6198: figyelj, Viktor !!! - KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA !!! ( eddig tartott) 

 Most már oda jutottak, hogy hibát hibára halmoznak, míg a népharag el nem kergeti őket. Nem elég a saját bajuk, beszáll ebbe természetesen a "nagyon okos, nagyon kultúrált" Dajcstomi is és helyreteszi Barrosot. Nem tudom, mit esznek rajta a fityiszesek, ez a pasi a FIDESZ egyik legkártékonyabb alakja.

filiszteus

#6200 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-12-21 11:06

#6196: - Re: Re: Re: Re: Re:

Kedves Nyugger Mama!

1. Láttuk az angliai eseményeket, ahol égett fél London és a térfigyelő kamerákkal mit sem törődve raboltak ki és bántalmaztak fehéreket. Olyat viszont nem láttunk és nem is hallottunk, hogy a békés tüntetőket is válogatás nélkül verték és lőtték gumulövedékkel.Te magad állítod, hogy nem voltál ott egyetlen helyszínen sem. Én viszont ott voltam minden nap és a saját szememmel láttam, mit műveltek a rendőrök. Azt már nem is említem, hogy a bíróság is elmarasztalt több rendőrt, mert arra megvan a válaszotok, hogy a bíróság nem független szerintetek.

2. Az szép dolog, hogy a gyengébbek és sokat bántottak oldalára állsz. Éppen ezért ki kellene nyitnod a szemed és körülnézni a mai Magyarországon, hogy vajon tényleg a zsidók e a gyengék és a sokat bántottak? Nem inkább azt lehet e megállapítani, hogy többnyire igen jó anyagi körülmények között élnek és vezető beosztásokat töltenek be.

És ezt azért nagy részt nem annak köszönhetik, amit Konrád György állít magukról igen szerényen:

"A zsidók nem lesznek utcaseprők, mert a sok évezred alatt felhalmozódó intellektuális tőke tovább öröklődik az utódokra. Az érzékenységet, az alkatot és valószínűleg intelligenciánk természetét is összeadjuk abban a génkoktélban, amik a gyerekeink. Hordozható örökség ez, és bárhol működtethető."

Ez a helyzet meglátásom szerint főleg a híres összetartásuknak tudható be. Ahol megveti a lábát egy okos és rátermett zsidó, oda hozza magával a hükye zsidót is. Lásd Vitray tamás esetét, amikor felfuttatta a "Kapcsoltam" nevű telefonos játékát és utána átadta az igen hülye, tehetségtelen és idétlen Rózsa györgynek.

Figyelmedbe ajánlanám még a magyarországi zsidók "sanyarú helyzetéről" Gyurgyák János minden antiszemitizmustól mentes, igen tárgyszerű művét:

A zsidókérdés Magyarországon. Politikai eszmetörténet (Osiris, Budapest, 2001)

Vagy olvasd el Balczó András gondolatait erről:

http://jobbik.net/index.php?q=node/4430

Mint írod jártál Izraelben. Azt tapasztaltad, hogy a zsidók gyengék és elnyomottak ott?

 

3. A karmelita pap valószínűleg elmebeteg volt. Ez a fajta gyűlölködés ma egyáltalán nem jellemző a különböző keresztény felekezetek között sem, nemhogy a katolikus rendek között. Én a Ferences Gimnáziumba jártam és bár nem lettem hívő, látnom kell ma is, hogy a szeretet és egymás segítése vezérli mind a tanárok, mind a volt diákok életét.

4. Meglep, hogy értelmes ember létedre gyurcsánnyal szimpatizálsz. Minden politikai szempontot figyelmen kívül hagyva, elég megfigyelni ennek az embernek a beszédmodorát és a gesztusait. Nem kell hozzá még szakembernek sem lenni, hogy lássuk a mentális állapotát és minden őszinteséget mellőző, megjátszott viselkedését.

Ettől függetlenül, olvasd el a szakember véleményét is:

http://mno.hu/migr/pszichopatologias-jelek-a-kormanyfon-553387

 

Végül, engedd meg, hogy én is Békés, boldog Karácsonyt kívánjak, gyurcsány nélkül, aki mint tőle tudjuk rendszeresen bérmálkozik.