Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#6213 Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-23 18:57

#6208: SZERETTEL: egy budapesti család - KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

Elfeledkeztek a tündéri Apró antalról és a gyönyörű szép Apró Piroskáról. Meg aztán ott van a cuki kis Petar Dobrev és az egész bulgár titkosszolgálat. És kívánjunk Boldog, Karácsonyt Mehnmet Ali Agca-nak is. Úgy hírlik ő is kapcsolatban állt Petar Dobrev-vel. II. János Pál csúf kirekesztő módon ezért nem fogadta a tündéri Dobrev Klárát.

Azonkívül nem adták meg a címüket sem, így a nagy államférfi nem tudja majd kifejezni háláját ennek a tündibündi budapesti családnak.

 

"Nyelvcsapás jeligére"

Válaszok


Vendég

#6215 Re: Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-23 19:27:34

#6213: filiszteus - Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!! 

 Az én ükük-ük-ük-.....szüleim pedig Ádám és Éva. Erről szól ez a fórum? Már megint a mocskolódás érdemtelenül. Dobrev Klára nem tehet arról, hogy hová született. Ő ritka rendes ember, az őseit pedig nem ismertem. Klára asszonyt bántani olyanért, amirtől nem tehet - gazemberség. Ergo az én olvasatomban Te gazember vagy.

KETYEG ORBÁNÉK ÓRÁJA...

#6216 Re: Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!!

2011-12-23 23:34:31

#6213: filiszteus - Re: KEDVES GYURCSÁNY FERENC MINISZTERELNÖK ÚR !!! ("nyelvcsapás jelige")

Nyelvcsapás jeligéből a nyelvcsapás a tiéd  -percenként ezerrel-  bárki hátsóját, akár elsőjét -ha engedik- ajánlkozzál bátran...