Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata, a Legigazabb

#2326 Re: Re: Litánia a demokráciáért

2011-09-17 21:11

#2320: Demokratata - Re: Litánia a demokráciáért

Én egy teljesen igazi demokrata vagyok és biztos vagyok benne, hogy te is nagyon demokrata vagy.

Nagyon, nagyon aggódom a Miniszterelnök Úrért! (Természetesen nem a felcsúti cigány focistára gondolok, hanem az igazira.)   És nagyon rettegek is, ez most már tiszta 50-es évek!  Mi, igazi demokraták, fogjunk össze és állítsunk helyre a jogállamot , űzzük el a pusztai Putyint!  Ez a rengeteg aláírás is bizonyítja, hogy igazunk van és a nép velünk van! Jogállamot, Gyurcsány Ferencet miniszterelnöknek!  Vagy államfőnek! Tűrhetetlen, hogy egy volt miniszterelnököt bíróság elé merjen állítani a pöffeszkedő hatalom!  Féljünk együtt a demokráciáért!

Forduljunk az ENSZ-hez! Ki az utcára, demokraták!  Ne engedjük Gyurcsány Ferencet bíróság elé állítani!  Gyurcsány = jogállam és demokrácia!!


Vendég

#2327

2011-09-17 21:14

"Vigyázz hova lépsz!
Szentjánosbogár fénylett
tegnap este ott.
(KOBAYASHI ISSA)
/1763-1827/
Barátsággal:
Fazakas Tamás

Vendég

#2328

2011-09-17 21:15

Örülök, hogy egyre több az aláírók száma.

Vendég

#2329

2011-09-17 21:16

Egyetértünk a tiltakozással.Felháborító ez a koncepciós
ügyészségi ármánykodás !
icu

#2330 Balassagyarmat, Hunyadi u 8

2011-09-17 21:17

Húzzunk bele!

Vendég

#2331

2011-09-17 21:18

Mindig mindenbe Őnnel vagyumk. Mert Őn egy IGAZEMBER!!!!

Vendég

#2332

2011-09-17 21:21

Csak az utolsó oldal kommentjeit olvastam most el, de egésszen elképesztő. Annyira átlátszóak azok a kommentek, amiket szörnyen primitív baloldaliként, szándékos helyesírási hibák tömkelegével, más bőrébe, a névtelenség, ill. hamis név alatt néhányan beírogatnak. Egyre erősebben hiszem, hogy az alapvető különbség az általam elfogadhatónak tartott gondolkodás, ill. a most hatalmon lévők, és Őket támogatók között az, hogy én nem feltételezem róluk, hogy szándékosan rosszat akarnának közös hazánknak. Sajnos azonban azt tapasztalom, hogy ha feltétel (és gondolkodás)nélkül, nem fogadok el mindent, azonnal ELLENSÉG leszek. Ha a mostani kormány több tagja szembe találkozna a 20 évvel ezelötti önmagával, egésszen biztosan különböző oldalakon állnának....
Pityu - Hajdúhadház, Petőfi u. 14.

#2333 Re: Balassagyarmat, Hunyadi u 8

2011-09-17 21:28

#2330: icu - Balassagyarmat, Hunyadi u 8

Nagyon bele fogunk húzni!   Csak ne rettegnék annyira ettől az elnyomó, totalitárius diktatúrától!


Vendég

#2334 Re:

2011-09-17 21:30

#2332: -

Szerintem is teljesen elképesztő az, ami itt folyik!  Totális diktatúra van! Védjük meg a jogállamot!  Fogjunk össze, demokraták!  Hajrá, baloldal!  Mi vagyunk a jobbak!


Vendég

#2335

2011-09-17 21:33

Jussunk el minél több emberhez!
gondolat

#2336 Re: Re:

2011-09-17 21:37

#2334: - Re:

Sajnos, épp azért ,mert a baloldalon jobbak, higgadtabbak az emberek és főleg toleránsabbak másokkal , nehezebben tudnak győzni. A tisztesség kevés a győzelemhez.

Van egy mondás.. nagyon igaz :

 

Szemesnek áll a világ !--- de szemtelennek forog is ! :)))


Vendég

#2337 Re:

2011-09-17 21:39

#2335: -

Igen, mindenkinek meg kell mondani, hogy Gyurcsány Ferenc ártatlan és ez csak a gyáva hatalom aljas koncepciós pere!


Vendég

#2338 Re: Re: Re:

2011-09-17 21:42

#2336: gondolat - Re: Re: A tisztesség kevés a győzelemhez.

Így van! 2006-ban mi is csak azért tudtunk nyerni, mert nem voltunk tisztességesek. Orbán se volt tisztességes, mert különben nem kapott volna 2/3-os hatalmat a becsapott néptől! A sok buta nép most is meg van tévesztve, mert a Fidesz sokkal népszerűbb, mint az MSZP!


Vendég

#2339 Re: Re: Re:

2011-09-17 21:45

#2336: gondolat - Re: Re:

Igen, mi baloldaliak sokkal toleránsabbak vagyunk! Mi már egy éve eltűrjük ezt a zsarnok Orbán-kormányt! De most már, elég! Védjük meg a demokráciát, buktassuk meg a diktatúrát!

60 éves nyugdijas nő

#2340

2011-09-17 21:46

Mit várunk ettől a "lagymatag" néptől?? Jár a szájuk de ha tenni kellene valamit a saját érdekükben, egyből hátraarcot csinálnak.Sokuk elhiszi, amit hall a mai vezetéstől, fel sem fogja vagy nem akarja felfogni, hogy mi minden rossz fog még velük történni. Jövőre a nyugdijas társadalmat is egymásnak fogják ugrasztani.Nagyon jó lenne, ha az emberek egy kicsit elgondolkodnának a várható jövőjükön, ami rettenetes lesz. Csak a gazdagok járnak jól a kisembert megint megszívatják.Ha valakit megbántottam volna, elnézést, de: akinek nem inge,ne vegye magára,a többi pedig jól öltözzön fel!!

Vendég

#2341

2011-09-17 21:46

Az ország jelenlegi miniszterelnöke állandó harcban áll,láthatólag elfáradt-hosszabb pihenőre kellene Őt küldenünk(pro memória:fülke forradalommal indított,majd folytatta az államadósság elleni harccal,közben "lenyúlta" a magánnyugdíjpénztári tagok pénzét,-közben minket csodált (Őt és "felejthetetlen" Matolcsy nevű miniszterét) mindenki, egyenlőre koronát tettek minden képzeletet felülmúló"művükre" az állampolgárok zömét megnyomorító sdótörvénnyel és a költségvetéssel-röviden a peticióhoz -ebből még Polt úr sem tud életképes vádat emelni, ugyanis "csak" a jogalap hiányzik, az orbáni akarat megvan, de ez még a hatályos büntető jogban is kevés.
marpe

#2342 Re:Maróti Péter jogász

2011-09-17 21:48


Vendég

#2343

2011-09-17 21:53

gyalázat, amit Gyurcsány miniszte úrral művelnek!
70 éves nyugdíjas férfi

#2344 Re:

2011-09-17 21:57

#2340: 60 éves nyugdijas nő -

Úgy van, mit várunk ettől a "lagymatagoktól"?  Menjünk az utcára és tegyünk már valamit! Fogjunk össze, gondolkodjunk, szervezkedjünk,  rettegjünk és védjük a demokráciát, ne csak a szánk járjon!  Gyurcsány a kisember pártján van, pedig 7 milliárdos vagyona van!  A pöffeteg Orbánnak meg csak 200 millió, de mégis a gazdagokat védi! Itt van ez a frankhitel, micsoda dolog ez is, kérem? Tönkreteszik a bankokat, ha a sok devizahiteles 250 forint helyett csak 180-at fizet a frankért!


Vendég

#2345 Re: Re: Re: Re:

2011-09-17 21:59

#2338: - Re: Re: Re:  

 Sajnos csak ismételni tudom magam...

Csak az utolsó oldal kommentjeit olvastam most el, de egésszen elképesztő. Annyira átlátszóak azok a kommentek, amiket szörnyen primitív baloldaliként, szándékos helyesírási hibák tömkelegével, más bőrébe, a névtelenség, ill. hamis név alatt néhányan beírogatnak. Egyre erősebben hiszem, hogy az alapvető különbség az általam elfogadhatónak tartott gondolkodás, ill. a most hatalmon lévők, és Őket támogatók között az, hogy én nem feltételezem róluk, hogy szándékosan rosszat akarnának közös hazánknak. Sajnos azonban azt tapasztalom, hogy ha feltétel (és gondolkodás)nélkül, nem fogadok el mindent, azonnal ELLENSÉG leszek. Ha a mostani kormány több tagja szembe találkozna a 20 évvel ezelötti önmagával, egésszen biztosan különböző oldalakon állnának....

Vendég

#2346 Re: Re:

2011-09-17 22:00

#2344: 70 éves nyugdíjas férfi - Re:  

 

 Sajnos csak ismételni tudom magam...

Csak az utolsó oldal kommentjeit olvastam most el, de egésszen elképesztő. Annyira átlátszóak azok a kommentek, amiket szörnyen primitív baloldaliként, szándékos helyesírási hibák tömkelegével, más bőrébe, a névtelenség, ill. hamis név alatt néhányan beírogatnak. Egyre erősebben hiszem, hogy az alapvető különbség az általam elfogadhatónak tartott gondolkodás, ill. a most hatalmon lévők, és Őket támogatók között az, hogy én nem feltételezem róluk, hogy szándékosan rosszat akarnának közös hazánknak. Sajnos azonban azt tapasztalom, hogy ha feltétel (és gondolkodás)nélkül, nem fogadok el mindent, azonnal ELLENSÉG leszek. Ha a mostani kormány több tagja szembe találkozna a 20 évvel ezelötti önmagával, egésszen biztosan különböző oldalakon állnának....

Vendég

#2347

2011-09-17 22:02

Hát igen,tiszta Rákosi korszak,amiben most élünk.Az embereket megfélemlítik,a törvényeket saját képükre alkossák,hogy nekik jó legyen.Az embereket sanyargatják a rossz gazdaságpolitikájukkal,csalnak,lopnak hazudoznak.Szerintem már tiszta diktaturában élünk!

Vendég

#2348 Védjük meg a demográciát!

2011-09-17 22:07

Aljas kocepciós per ez, kérem. Gyurcsán úr az ártatlan!!
Demokrata!

#2349 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos

2011-09-17 22:08

#2273: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos 

 1, IGEN, Magyar vagyok és büszke vagyok a magyarságomra! Semmivel sem vagyok roszabb, mint bár mely más nép állampolgára.

2, Én már kinőttem belőle, hála szüleimnek- és annak, még Én is láttam Rákosi pajtás diktatúráját

3, Ha nem lennék demokrata- és nem emelném fel a szavam, Magamat is annak tekinteném

4, Korom miatt még nem lehettem felelős, de felelős voltak  mindazok, akik kiszolgálták a nácikat (pld. Horty, Szállasi és keretlegényeik

5, Nem, mert már bizonyítottam, állítása rám nem vonatkozik.

... és Önre? Kérem válaszolja meg a kérdéseket szigorúan csak saját Magára vonatkoztatva? Ön demokrata, vagy Orbán bérenc?


Vendég

#2350

2011-09-17 22:10

Azt azért jól tennék a tisztelt Jobbikos és LMP-és képviselők, ha mélyen eszükbe vésnék az alábbiakat.
Bármikor az Orbán által működtetett gépezet áldozataivá válhatnak Ők is, ha egyszer valahol rosszkor és rosszat szólnak és ez igaz azokra a fütyeszes képviselőkre is akiknek netán feltámad a lelkiismeretük és a Vezír ellen fordulnak.

Nem az a baj, hogy a két ellenzéki párt kiadta Fletó mentelmi jogát, hanem az, hogy nagyon jól tudták, hogy egy a kormány által befolyásolt ügyészségnek és bíróságnak tették.
Az ügyészség és a bíróság befolyásolása ellen ezen pártok is többször felemelték a hangjukat az utóbbi másfél évben, ennek ellenére megtették ezt a hányadék dolgot és ezzel csak Orbán demokrácia leépítésében vettek részt.
Egyszer majd nekik is el kell számolni.