Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#2251

2011-09-17 13:48

Most kel a FORRADALMAT gyorsan megcsinálni MINDEN MAGYAR JÖJJÖN PESTRE SZEPT 29 _TŐL ..és maradjon is itt OKT. 1 nagygyűlés .. HA UGRÁLNAK A FIDESZ BANDITÁK---akkor Kormányelzavarás is meglesz!!!!!!!!!!

Vendég

#2252

2011-09-17 13:50

EZ MÁR NEM PÁRTOK KÉRDÉSE az igazi jogállamot és Demokráciát védő Magyarok A Nemzeti Populista Szarok ellen!!!!

Vendég

#2253 Re: Kertész Ákos

2011-09-17 14:05

#2234: Mátyás - Kertész Ákos

Én már semmit nem hiszek nekik, még a választás tisztaságában sem, ő mondta a plénum előtt, hogy "NE HIGGYENEK NEKEM" orsos  SZAVAIVAL ÉLJEK

 


Vendég

#2254

2011-09-17 14:07

Ez egyértelművé tette orbán kijelentését,hogy Gyurcsányt meg kell ölni!!!! Senkitől nem fél úgy diktátor,mint Gyurcsány Ferenctől!!Neki egy szál hajában is több ész van,mint a kormány összes tagjának a fejében.Rettegj viktor Gyurcsánytól!!!

Vendég

#2255 Re:

2011-09-17 14:07

#2251: -  

 osztozom veled!!!!!!

magyar nép

#2256 Re: Kertész Ákos

2011-09-17 14:25

#2234: Mátyás - Kertész Ákos

Alaposan elolvastuk és megtudtuk belőle, hogy a magyar nép az genetikailag alattvaló. Meg azt is, hogy mi, magyarok, röfögő és moslékot  zabáló disznók vagyunk, akik ma már egyedül felelősek a holokausztért.

Ha nem tartozol a magyar néphez, akkor rád, Mátyás, természetesen ez nem vonatkozik.

 

És mit fog majd akkor írni rólunk Kertész Ákos, ha elvesszük tőle a Kossuth-díjat és az azzal járó évi 8 millió adómentes forintot?


Vendég

#2257

2011-09-17 14:42

rosszabbul élek,mint négy éve

Vendég

#2258 Órsós bosszúja!!!

2011-09-17 14:43

Az alcsutti törpe cigány orbán retteg a MINISZTER ELNÖK ÚRtól!!!! Gyurcsány Ferenc az egyetlen aki mindig megmondja az igazat! A MINISZTER ELNÖKÚR a mi vezérünk nem az a a mocskos cigány! Orbán dikatoriumot éppit!! éjjen a demokrácia és Gyurcsány úr! FEGEYVERBE!!!!!!!
misimókus

#2259 Vendég 2110

2011-09-17 15:04

Sajnálom,hogy a magyar önkormányzati tisztviselő viselkedését érintő részre nem válaszoltál.Most - engedelmeddel - mégis ezzel kezdem.Ő tehát szerinted tisztán áll az ügyben,hiszen - szerinted - a törvény nem ismerése nem ok a felmentésre,tehát csak és kizárólag a külföldi állampolgár lehet hibás.No,akkor kíváncsi lennék arra,hogy a különféle országokba kiránduló,túristáskodó magyar állampolgárokat ki látja el az illető ország(ok) magyarul olvasható,így megismerhető,mondjuk polgári törvénykönyvével?Hiszen feltételezésed szerint nekik is ismerniük kellene minden felkeresett ország törvényeit,nehogy olyasminek kérésére vetemedjenek ott,amit a hivatal megad,de utólag bíróság elé kell állniuk.

"Onnan állapítottam meg, hogy Blum jól tud magyarul, hogy láttam egy vele készült felvételt.",írod.Nos,ha tudod,és ezek szerint bizonyítékod is van arra,hogy az illető úr kiválóan beszél magyarul,ergo a bíróságot félrevezette,kötelességed ezt a bizonyítékot az illetékes bíróság tudomására hozni.Megtetted?
Demokrata, a Legigazabb

#2260 Litánia a demokráciáért

2011-09-17 15:20

Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr koncepciós per áldozata! (10x)
Félek! (3x)
Az unokáim is félnek az ötvenes évek visszatérése miatt! (2x)
Csak összefogással tudjuk megállítani a hatalom eszeveszett döntéseit! (3x)
Mi, demokraták, ezt nem tűrhetjük! (15x)
Gyurcsány Ferenc demokrata! (15x)
Orbán Viktor gyáva! (30x)
Az alcsúti cigány törpe focista gyáva, korrupt, abszolútikus hatalmat, diktatúrát épít! (10x)
MI, DEMOKRATÁK EZT NEM TŰRHETJÜK! (5x)
Egyetértek a kezdeményezőkkel. (3x)
Én is emlékszem a Rákosi időszakra. Nem szeretném, ha gyermekem és unokáim félelembe éljenek.(2x)
Remélem, hogy a józan ész és az igazság győzedelmeskedik az esztelen és igazságtalan orbáni diktatúra felett! (3x)
A demokrácia védelme érdekében legyen kergessük el azonnal ORBÁNT ÉS TALPNYALÓ CSAPATÁT! (2x)
Mi, demokraták, fogjunk össze a demokratikus jogállamért! (2x)
Gyurcsány Ferencet azonnal mentsék fel a gyalázatos koncepciós vád alól! (1x)
Remélem, hogy a józan ész és az igazság győzedelmeskedik az esztelen, totalitárius és igazságtalan orbáni diktatúra felett! (3x)
Mi, demokraták fogjunk össze! (15x)
Orbán Viktor gyáva! (20x)
Gyurcsány Ferenc igazat mond! (25x)
Döntsük meg a zsarnoki Orbán-diktatúrát! Fegyverbe! (10x)
Csakis összefogással tudjuk megállítani a perverz hatalom eszeveszett tombolását, mely romba dönti az eddig elért eredményeinket! (5x)
Orbán Viktor gyáva! (5x)
Gyurcsány Ferenc igaz demokrata! (10x)
Mi, demokraták fogjunk össze a demokrácia védelmében! (3x)
Egyetértek, hogy visszatértünk az 50-es évekbe! Ez egy sztálini koncepciós per! (3x)
Miért nem cselekszünk? (5x)
Gyurcsány Ferenc igazat mond és demokrata! (10x)
Orbán Viktor hazudik és diktátor! (15x)
Jajjaj! (12x)

gondolat

#2261

2011-09-17 15:32

Húúú, de messzire megyünk a lényegtől már.. Mi is a vád a volt miniszterelnök ellen? A következő mondatai:
"- És ezt meg lehet törvényes úton csinálni?
-Igen, persze!-így a válasz.
-Akkor rendben, csináljátok !"
Szóval lefordítva, hogy a kormánypártiak is értsék: Azért perelik most a miniszterelnököt, mert egy törvényes eljárásra igent mondott.
Hát ettől koncepciós ez a per!
Ami pedig a mentelmi jog felfüggesztését illeti, értem én , hogy jó dolog lenne, hisz Gyurcsány bizonyíthatja így egyszer és mindenkorra, hogy nem vétett, csak attól tartok, addig kutakodnak, addig keresgélnek, addig kötekednek a kormány tagjai, amig így vagy úgy, de megbüntetik, elitélik valami mondvacsinált indokkal.
Remélem, erre sosem kerülhet sor.
Ezért állok én most a miniszterelnök mellé, teljes támogatásomról biztosítva, bár hangsúlyozom, nem vagyok MSZP-s.

Vendég

#2262

2011-09-17 15:38

Reménykedtem, mire megvénülök... nem lesz Ratkó,stb. koncepcíós per. Annál intelligensebbek leszünk. De nem sikerült.

Vendég

#2263 Re:

2011-09-17 15:38

#2261: gondolat -

Persze, a Gyurcsány-fanok mostanában már nem feltétlenül MSZP-sek.

Amúgy Gyurcsány maga kérte többször is, hogy függesszék fel a mentelmi jogát és azzal hencegett, hogy "lemond a mentelmi jogáról" (ezt jogilag NEM teheti meg).  Ennek ellenére frakciótársai nemmel szavaztak a kiadatására.  De szerencsére minden más képviselő, kivétel és tartózkodás nélkül, igennel.  ( Szili Katalin is, akit most emiatt árulóként köpködtök. :D )

Mátyás

#2264 Re: Re: Kertész Ákos

2011-09-17 15:49

#2256: magyar nép - Re: Kertész Ákos

Pont erről beszéltem. Te is azt olvasod ki belőle, ami sértő számodra. Mond, mit csinál most a Magyar nép? Behúzza fülét-farkát  és reszket a félelemtől, hogy nehogy rákerüljön a sor. Reménykedik, hátha leesik valami konc. Az hogy a többiekkel mi van nem is érdekli. Sőt talán még örül is a más kárának. Egymásnak ugrasszák az embereket, és valaki meg jót röhög rajta. A Gyurcsány kormányt töredék hibáért is lemondásra szólították folyamatosan. Az utcán hergelték az embereket. Leköpdösték, megdobálták a politikusokat. Minden rendezvényen botrányt szerveztek. Akkor miért? Most mért tűrnek? Ezt kérdem tőled MAGYAR NÉP.


Vendég

#2265 Re: Re: Re: Kertész Ákos

2011-09-17 15:56

#2264: Mátyás - Re: Re: Kertész Ákos

A  te számodra nyilván azért nem sértő ez a szöveg, mert  nem számítod magad  a magyar néphez, akiről ezeket a sorokat Kertész Ákos , egyelőre még Kossuth-díjas  írta.

Felmerülhet persze még az a logikai lehetőség is, hogy te ugyan a magyar néphez tartozónak gondolod magad, de azt mégsem gondolod sértőnek, ha azt mondják rólad, hogy genetikailag alattvaló vagy, egy röfögő, moslékot zabáló disznócsorda egyede, akik ma már egyedül felelősek a holokausztért. Elvégre egy nagy baloldali író, a Gyurcsány-szeánszok aggastyán szónoka nevezett téged így.

gondolat

#2266 Re: Re:

2011-09-17 15:58

#2263: - Re:  

 

Én sosem voltam sem "Gyurcsány fan" sem MSZP-s, és hát nem nagyon értem én Önt...hisz ugyanezt írtam, hogy Ő maga is kérte a mentelmi jogának felfüggesztését, bár tény, nem ezeket a szavakat használtam, de azért remélem érthetően, szabatosan, magyarul fogalmaztam.Köpködni , fröcsögni pedig soha, senkire nem szoktam. Nem az én stílusom.

Vendég

#2267 Le style, c'est l'homme.

2011-09-17 16:03


Vendég

#2268 Re: Re: Re:

2011-09-17 16:07

#2266: gondolat - Re: Re: bár tény, nem ezeket a szavakat használtam,

Nem, de még csak a szavak értelme sem ez volt, megközelítőleg sem:  "Ami pedig a mentelmi jog felfüggesztését illeti, értem én , hogy jó dolog lenne, de.."

Mátyás

#2269 Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos

2011-09-17 16:08

#2265: - Re: Re: Re: Kertész Ákos

Szerinted ki a Magyar? Aki kokárdát hord? Vagy olyan pólót, hogy Magyar vagyok nem mszp-s? Vagy aki lehazudja a múltját? Ebben az országban egy bizonyos kör kisajátította a Magyarságot. Szerintük, ha nem tartozol közéjük, Magyar sem vagy. Ha így gondolod, valóban nem tartozom ezek közé. NEM is AKAROK.


Vendég

#2270 Re: Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos

2011-09-17 16:09

Mátyás

#2271 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos

2011-09-17 16:19

#2270: - Re: Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos

Szerintem kimerítettük a témát.


Vendég

#2272

2011-09-17 16:23

atól félek ,hogy nem figyel ránk ez aDIKTÁTOR BANDA.

Vendég

#2273 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos

2011-09-17 16:26

#2271: Mátyás - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kertész Ákos

Nem merítettük ki, mert nem tudtam meg, hogy

1/ a magyar nép tagjának tartod-e magad? (Igen vagy nem)

Ha a fenti kérdésre igen lenne a válaszod, akkor


2/ genetikailag alattvaló vagy-e?

3/  Vajon röfögő, moslékot zabáló disznó vagy-e?

4/ Felelős vagy-e a holokausztért?

Ha a fenti három kérdésre nem lenne a válaszod, akkor

5/  Sértésnek gondolod-e, hogy Kertész Ákos így nevezett téged, mint a magyar nép egyik tagját?

Ha ezekre  a Kertész írásából adódó kérdésekre tudnál mellébeszélés nélkül (igenekkel vagy nemekkel) válaszolni, csak akkor merítenénk ki a témát. De természetesen nem tudsz mellébeszélés nélkül válaszolni, eddig sem tudtál, ezután sem fogsz.


Vendég

#2274

2011-09-17 16:56

Borzalmas ami itt történik.Fogjunk össze!!

Vendég

#2275 Re:

2011-09-17 17:06

#2274: -

Juj, de borzalmas ami itt történik!  Nagyon rettegek!  Még az unokáim is félnek, mert visszajött a Ratkó-per időszaka. Vagy a Rajk-peré? Kicsit kihagy az emlékezetem...  Na, mindegy,  fogjunk össze, mert csakis összefogással tudjuk megállítani a perverz hatalom eszeveszett tombolását, mely romba dönti eddig elért eredményeinket!