Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#1626

2011-09-15 18:00

felháboritó,remélem a bumeráng visszatér és eltalálja őket.BOROVSZKI TIMEÁT is meghurcolták.és becsületességéhez nemfért kétség. Sok hátrányos helyzetű gyermeknek és pedagógusnak segitett. KÖSZÖNJÜK . MOST GYurcsany Ferenc következik,azt hiszik minden baloldali becstelen?????
gondolat

#1627

2011-09-15 18:01

Milyen szomorú, hogy egy kulturált vitából észrevétlenül milyen gonosz és gyilkos indulatok törnek felszínre. Sosem jutna eszembe senkivel kapcsolatban, hogy a halálát kívánjam.Kár értünk, magyarokért, hogy ilyenek (is) vagyunk...:(
Olyan jót lehet vitázni, balról és jobbról érvelve, ha normális mederben folyik a vita...
Gondolkodjanak el ezen az akasztást kiáltók. :(

Vendég

#1628

2011-09-15 18:05

Mindekinek alákellene irni!Szerintem az ilyen kormány tünjön el!!!!!!!!!!!

Vendég

#1629 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-15 18:08

#1281: - Re: Re: Re: Re:

Ez igaz! Megdöbbentő,hogy valaki más nevében nyilatkozik,kiforgatva annak szavait.Valószínűleg egy "bátor,kapucnis,zászlóba bugyolált" igazságosztóról lehet szó.


Vendég

#1630 Re:

2011-09-15 18:09

#1625: -

Inkább az MSZP frakciónak kellene szégyellnie magát, hogy nem tettek eleget Gyurcsány Ferenc kifejezett kérésének és nem szavazták meg a mentelmi jogának felfüggesztését.

 

 


Vendég

#1631

2011-09-15 18:10

Felháborító!

Vendég

#1632 Re:

2011-09-15 18:10

#1627: gondolat -

Meg az Orbán megöléséről ábrándozó "baloldaliak".  Ld. pár lappal korábban #1566-ot:

"

Tegnap éjszaka egyik csatornán, Hitler gigantikus terveiről készült, animációs filmet láttam. Mi lett volna, ha..., de nem lett, csak romok és halál. Minden mondat után, eszembe jutott valaki!
John F Kenedi egy magányos gyilkos áldozata lett, DE nem folytathatta... Mi lenne HA MI?...megúszhatnánk az új "bebetonozott 40 évet"!"

 

 


Vendég

#1633

2011-09-15 18:11

Elég volt!
Tóth Andor

#1634

2011-09-15 18:13

Hajrá Fleto!!!!!!! Mi meg húzzunk bele!!!!!!!!!
Vén diófa

#1635

2011-09-15 18:14

Orbán beteges alkat.A gyűlölet irányítja a tetteit.

Vendég

#1636 Re:

2011-09-15 18:14

#1589: -  

 fejléc, aláírások. De az ott megjelentnél mindíg több a tényleges. Érdemes a statisztikát is megnézni.


Vendég

#1637

2011-09-15 18:16

Cirkusz már van,de hol a kenyér? Remélem az oroszlánok a "császárt" eszik meg nem a gladiátort!!!!!

Vendég

#1638

2011-09-15 18:16

Köszönöm.

Vendég

#1639 Re: Re:

2011-09-15 18:16

#1617: - Re:

Úgy látszik,téged jobban érdekel ez az ügy,mint néhány MSZP-st.De ha már így van,akkor alaposabban beleáshatnád magadat,és megvilágosodhatnál végre,hogy a Gyurcsány Ferenc ellen folyó eljárásban szó sincs korrupcióról!!!

Hivatali visszaéléssel vádolják,az is olyan mondvacsinált bizonyítékra épül,amelyik O.V. mindennapi szóhasználatában sokkal durvábban szerepel.Ez utóbbi tényleg olyan nyomást fejt ki mindenkire,ami intézményesíti a HIVATALI VISSZAÉLÉS megvalósítását.


Vendég

#1640

2011-09-15 18:17

Gyurcsány Ferenc fogja megdönteni a hatalommániás zsarnok politikai ámokfutását! Amennyiben nincs igaza Kertész Ákosnak, akkor 2014-ben. Hogyha igaza van~akkor Bartus László víziója,fog megvalósulni. Magyarország lesz az Európai Unió első fasiszta állama és népünk keservesen bűnhődni fog opportunizmusáért. Akkor egy forradalom fogja elsöpörni a paranoiás parasztvezér bandáját! Remélem, Kertész Ákos publicisztikája nem adekvát tükre a magyar nép lelkének, talán tökösebbek vagyunk~leszünk!

Vendég

#1641

2011-09-15 18:20

mindig tiszteltem és hittem benne és most is hiszek benne,tisztelem erős jellemét,kitartását,és igazság mondását.Szurkolok neki,és egyszer szeretném meglátogatni Kötcsén,hátha tudna nekem egy kis erőt adni mielőtt itt kikészülök.

Vendég

#1642

2011-09-15 18:24

Édesanyám is nagy demokrata,86 évesen minden nap feldűhíti magát a Népszabadságban megjelent cikkek miatt,hála égnek a vérnyomása rendben van olykor-olykor

Vendég

#1643

2011-09-15 18:26

Felháborító és egyben elkeserítő ami Magyarországon folyik.Lassan egész Európa megutál minket.Ja és Orbán engem ne védjen meg.Inkább nézzen tükörbe.Lehet hogy megijed attól amit lát.

Vendég

#1644

2011-09-15 18:26

Ugy tünik Orbán Viktor Miniszterelnök úrnak nagyobb a
vágya a politikai ellenfelének személyes likvidálása , mint az ország gazdasági helyzetének javítása. Ezt tükrözi az eddigi teljesítménye.Államférfiúhoz nem méltó viselkedés. Ilyen politikai magatartást megbéllyegeznek.Kérdezem ! Lesz Önnek Bátorsága sszemélyes találkozkon a miniszterelnök-kollégák szemébe nézni ?? Attól tartok Lesz !!

Vendég

#1645

2011-09-15 18:29

Szégyen, hogy Mo.on ilyen megtörténhet!!! Orbán addig nem alszik nyugodtan, mig az igazi ellenfelét szabadon tudja!!!????

Vendég

#1646

2011-09-15 18:29

Az a sok kormánypárti jogász parlamenti képviselő nem tanulta meg az egyetemen a mentelmi jog célját és feladatát? Már a mentelmi jog felfüggesztésével indult ez az egész koncepciós eljárás. Szomorú,hogy mindez megtörténhet.
Demokratata

#1647 Re: Re: Mi az álhír?

2011-09-15 18:31

#1605: - Re: Mi az álhír?

Gyurcsány azt mondta, hogy kész bíróság elé állni, ha vádat emelnek, nem fél tőle.. DE nem szólította fel.. ez nem igaz.. és a mentelmi jog éppen arra való, hogy politikai ellenfeleket ne lehessen bírósági-jogi eszközökkel ellehetetleníteni, meghurconi, elítélni.. a tegnapi TÉT-ben az ATVn éppen erről volt szó, és nagyon világos indokok hangzottak el.. hallgasd/nézd meg, mert addig én sem Gyurcsány, hanem az általános jogsértés miatt írtam alá.. a koncepciós perek ellen.. és itt a vita során is kiderült, hogy nem ez az első.. és attól tartok, hogy nem is az utolsó.. ami szégyen az országra.. mondvacsináltak az indokok/vádak.. jogi nonszensz.. és ebben amúgy a jelenlegi kormány és személyesen OV sokkal többet veszíthet, mint GyF.. és többet is fog.. ebbe bele tud bukni a jelenlegi kormány.. ami hitele még maradt, az is elvész.. a hatalommal való visszélésnek van határa.. kell(ene) hogy legyen.. Az egész csak egy színjáték.. a lényeg a meghurcolás.. hogy lehessen lobogtatni a vádemelést vagy a mentelmi jog megvonását.. sőt, azt a megtévesztő indokot is, hogy ez korrupciós ügy (az ügyészségi iratban korrupcióról szó sincs.. ami esetén kötelező lenne a mentelmi jog felfüggesztése.. )

Aljas színjáték, alapok nélkül.. és félrevezető magyarázkodások, mint nálad is.. mint a papagáj.. vagy pereces..


Vendég

#1648

2011-09-15 18:31

Szégyen gyalázat ami ebben az országban folyik !!
gondolat

#1649 Re: Re:

2011-09-15 18:31

#1632: - Re:  

 

Nem tudom, hol olvastad, hogy én jobb vagy baloldali emberekről beszéltem illetve írtam volna. Akinek nem inge, nem veszi magára, akinek inge, az meg viselje egészséggel ! :) Azért.... most, hogy mondod... jobboldalról tényleg lényegesen több gyűlölködő megjegyzést hallani...

Vendég

#1650 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-09-15 18:31

#1629: - Re: Re: Re: Re: Re:

Kertész Ákos  ezt írta szó szerint:

„A magyar genetikusan alattvaló. József Attila talált mentséget: „ezer éve magával kötve, mint a kéve sunyít, vagy parancsot követ.” De ez nem mentség arra, hogy a magyar a legsúlyosabb történelmi bűnökért sem érez egy szikrányi lelkiismeret furdalást, hogy mindent másra hárít, hogy mindig másra mutogat, hogy boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire.

Ma már a második világháború borzalmaiért, a Holocaustért egyedül a magyar a felelős, mert a magyar nép az (a német néppel ellentétben), amelyik se be nem vallotta, meg nem gyónta a bűneit, se töredelmes bűnbánatot nem tanúsított, se meg nem fogadta, hogy soha többé, se bűnbocsánatért nem esdekelt."

 

Teljesen világosan írja le, hogy a "a magyar genetikusan alattvaló" és hogy röfögő, moslékzabáló disznó, aki a holokausztért ma már egyedül felelős.