Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

gömörexpo

#1501 Re:

2011-09-15 14:35

#1498: -  

 Vigyen minden demokrata képviselő egy-egy embert magával 29-én! Mint Orbán, a villáskulcsos...


Vendég

#1502

2011-09-15 14:35

Szerintem ez a diktatúra már túl megy a dilettantizmus határán, élet és jövő veszélyesek. Mi lesz az unokámmal???

Vendég

#1503

2011-09-15 14:37

Ha kell erővel is.Még csak kérünk!

Vendég

#1504

2011-09-15 14:41

Először is nem vagyok egyetlen pártnak sem a tagja.De figyelemmel kisérem az életemben játszó ,kormányzó pártokat.még soha sem írtam véleményt az ország vezetőiről.De most ugy érzem,hogy kell hogy a véleményem megírjam.Ezt az Országot először is Antal József által vezetett kormányzás kezdte el a szakadékba dönteni.Tönkre tették a jól müködő mezőgazdaságot,amaly ellátta élelemmel az országban élőket.Tönkre tette a feldozó iparágakat.De amikor bevezették a Bokros csomagot nehéz volt de az utánna következő.Orbán kormánynak volt miből gazdálkodni.De mikor a megspórolt pénz elfogyott akkor a gyesen-gyeden levő kismamák pénzéhez nyult.Ezt a hibás döntést a Meggyesi kormány vezetése több millió forint kártéritést fizetett ki a károsult kismamáknak. Én nem tudom hol vannak azzok az emberek akik ebben részesültek és a hazudozó Orbán kormányt ultette most a nyakunkra.Nem emlékeztek már arra mikor számon kértek az előző kormányzásnál hogy nem azt teszi amit ígért mi volt a válasza??? Az hogy más a választás és más a kormányzás.Akkor ezek szereint megin bedőltek az emberek a hazugnak mert azt hitték hogy kolbászból lesz a sövény fonva.Az egy kulcsos adórendszerrel megint a kiskeresüteket tette padlóra.De miért?Mert mig ő nyolc éven át a füalat volt a gazdagok pénzelték a pártját hogy felszinen maradjanak.Most ezek az intézkedéseka gazdagokat még gazdagabbá teszi a kiskeresüteek zsebéből kivett adókulccsal.A kórházak pedig azokat a betegeket nem tudja tisztességgel ellátni akik itt fizetik a TB már sok évtizedeken keresztül,mert a kettős állampolgárságuak ide jönnek gyógykezeltetni magukat és ránk már nem jut elég pénz a betegségünk kezelésére vagy műtétjére.Nagyon szomorú hogy az égész ország szenved a meggondolatlnul szavazók többségének cselekedete miatt.GONDOLKOZZATOK EL NEM ENGEDHETJÜK AZ ORSZÁGUNK EGY "CSAUCSESZKU"VAGY EGY HITLER GONDOLKODÁSU KORMÁNY ÉS BÓLOGATÓ JÁNOSAIK KEZÉRE.ÜZZÜL EL ORBÁN VIKTORT ODA AHOVA VALÓ tudjátok őneki hol a helye????? Mert a jó érzésü emberek igen.Csak a szemellenzős lovak nem tudják hova tart hiszsen nen lát oldalra csak amit a zablával való irányitás megenged neki.Remélem elolvassátok és gondolkodtok ha még van amivel gondolkodni tudtok az agymosás után.Nekünk olyan Országra van szükségünk ahol nincsenek ilyen szakadékok Ember és Ember közööt mert mi itt élünk Magyarországon Gyönyörü Hazánkban. Remélem Gyurcsány Ferenc pedig védje meg magát és seperje le ezeket a nem embereknek nevezetteket én tiszta szívből drukkolok neki és az igazság győzni fog.Megint a Gazdagok járnak jól .A Valuta kiváltás is csak a gazdagoknak jó.Mer aki ahavi részletet nem tudja teljesíteni akkor hogyan váltsa meg a deviza hitelét.??? Kérdezem az olyan okosoktók akik ezt ki találták.

Vendég

#1505

2011-09-15 14:42

Álljunk talpra végre, legyünk önmagunk,Álljunk ellen a zsarnokságnak. " Rabok legyünk, vagy szabadok, ............."
Mundr

#1506 Cím

2011-09-15 14:44

Én remélem mindkét vezér a bitófán végzi.

Vendég

#1507

2011-09-15 14:48

Mindig a negyven álértelmiségi és áljogvédő.
Magyarok jogaiért még soha nem szólaltak meg....
promarkp1

#1508 promarkp1@gmail.com

2011-09-15 14:53

Orbán egy despota, ez nem kétséges, már régóta tudjuk. Ő segít rajtunk, ha bele döglünk is. Számára más vélemény nem létezik. Csak a saját gondolatait, tetteit értelmezi demokratikusnak és nem felejt,nem felejti el soha választási vereségeit, Gyurcsány általi megaláztatását. Mindenki tudja, Gyurcsány meghurcoltatása ennek a következménye, színtiszta bosszú. Csatlakozom a tiltakozókhoz, ne várjunk addig csöndben, amíg ez a pszichopata zárt intézetbe kerül.


Vendég

#1509

2011-09-15 15:00

Nem hagyhatjuk szó nélkül. Tiltakozásul tele kell szórni az utcákat tacepaókkal: "Igazságot Gyurcsány Ferencnek", " Le az önkényuralommal" "Demokráciát"stb.


Vendég

#1510

2011-09-15 15:00

Ez az egesz, ami ebben orszagban most megengedett egyesek reszerol, felhaborito. kerdezem en hogy is volt, az elozo Orban kormany idejen, hany gyerek, hany lakas, hany kerek? stb. Abban a boseges idoszakban amit akkor is biztositottak a nepnek ki tudott, epitkezni a "csodalatos Hargitan" meg itt-ott. ezekrol nem szol a fama? csend van minden disznosagrol. Orban papi most merre aszfaltozik, vagy mar nem kell dolgoznia? ugyan hagyjuk mar ameset. Abban az idoben is a penzbol szart csinaltak, mirol beszelunk? meglehet nezni, hogy ellenoriztek a vallalkozok adocsalasait. en ateltem: jelszo: mi kell munka, vagy bejelnetes, mert az nincs. bizony akinek szuksege volt a penzre, mert egyedul iskolaztatta a gyereket, es micsoda luxus meg enni is akartak, a munakt valasztotta. tessek mar kiszmolni hany ev esik ki a nyugdij idejebol - e miatt. Ezert ki karpotolja, azt a sok szerencsetlent? ezeket a penzeket kik nyeltek el? ne most keressunk mumust, menjunk vissza a regi szep idokbe, Tokajhegyalja, kastely, stb egy "csaladi" tulajdonban regnyt lehetne irni. Szolnokon miert nem volt peldaul hatalmas birtok anno, talan meg a "Gyerekek kicsik voltak"? nem voltak hatalmon. hat kedves magyarok, ha egyszer nem tanultunk, igy jartunk. nem a baj, ha valaki hulyen szuletik, a problema ha ugyis hal meg.
lopcsany fegyenc

#1511

2011-09-15 15:01

idiotak...
:)
oda kerul,ahova valo...
ennyi...
Inquisitor

#1512

2011-09-15 15:11

Úgy értitek, hogy az a jogállam, amikor egy top politikus bármit megtehet, mert a mentelmi joga megvédi attól is, hogy egyáltalán kivizsgálhassák az ügyét? Nem azt mondom, hogy az ex-miniszterelnök bűnözött, de azt nagyon nem látom, hogy jogellenes lenne, hogy egyáltalán lehetőség legyen mindennek kivizsgálására.

Vendég

#1513

2011-09-15 15:17

Gyalázat, amit orbánék művelnek,egyetlen céljuk, hogy politikai ellenfeleiket megsemmisítsék.Ezt pedig a legaljasabb kommunista módszerekkel teszik, miközben egy ország esik áldozatul a diletteáns kormányzásuknak!

Vendég

#1514

2011-09-15 15:19

Mélységesen elítélem, az "orbánizmust", annak minden megjelenési formáját, és sajnálom azokat a megvezetett zembereket akik rá szavaztak, remélem 2014-re elfogynak.
Tartson ki mindenki akit jogtalanul megvádoltak, a szociknak azt üzenem amit régen a Fradi meccseken kiabáltak be a Dalnoki Jenőnek......
Tiltakozzun hangosabban, többen és hatékonyabban.
Hajrá Feri !

Vendég

#1515

2011-09-15 15:20

Rmelem igy lesz, bar ha a media es a donteshozok kiszolgaljak a rendszert akkor ketlem, en igyekszem sok emberrel ismertetni

Vendég

#1516

2011-09-15 15:22

Oly korban éltem én e földön,
mikor ki szót emelt, az bujhatott,
egy ember

#1517 Re: Tényleg féltek?

2011-09-15 15:26

#1443: - Tényleg féltek? 

 Egyszer szeretném már látni, - felsorolva, tételesen - hogy mit "lopott Gyurcsány"!

Folyton csak  hangoztatják...., szájról szájra terjed... de hogy mit, mikor stb.stb. még nem láttam leírva. Ez a mostani, ellene felhozott "téma" sem erről szól. Folyik a rágalmazás, a sunnyogás, a kárörvendő vigyorgás. /Persze,  - szerencsére -nem mindenki vesz részt ebben az aljas játékban./

Én a következőket tudom /bizonyítékokkal alátámaszthatóan/: A fizetését SEM vette fel, a rászorulók támogatására ajánlotta fel.

Megpróbálta - a nem általa okozott - adósságcsapdából kivezetni az országot. Reformokat /jajj, de iszonyatos szó ez egy zember fülének!- én is megmásítom./ Tehát újításokkal próbálkozott. Több területen. Mi lett az eredmény? A zemberek tiltakozásuk jeléül tábort vertek itt- ott. Zengett a "Gyurcsány takarodj"!

Most? Az ország "átszervezése" címen ezerszer keményebb dolgokra bólogatnak, ugyanazok a személyek. Kivéve, akinek időközben "leesett a tantusz".

Olcsó benzint, potom áron beszerezhető energiát, virágzó országot, munkahelyet, magasabb jövedelmet, erős forintot, tuti közbiztonságot, biztos és magas nyugdíjat és jövőt látnak maguk körül.

Lehet, hogy nem ugyanabban az országban élünk?


Vendég

#1518

2011-09-15 15:28

Meddig lehet eltűrni Orbán lubickolását hazánk szégyenére ? Az aljasság a jelenlegi hatalmi őrületben nemzeti tobzódássá vált. Elég legyen , ez már már elviselhetetlen!

Vendég

#1519

2011-09-15 15:31

Az év század leg mocskosabb pere.


Vendég

#1520

2011-09-15 15:31

Az önkényuralmi hatalomhoz hasonló rendszer sokáig nem tarthat (csak nézzük meg mi történt az arab országokban tavasszal), előbb utóbb az emberek szeme kinyílik és látják hova juttatta az országot a tévképzetektől és a néha képzelt ellenségekkel harcoló Orbán Viktor, aki rosszabb mint Don Quijote mivel az csak egy könyv szereplője,ha elegünk van belőle akkor be lehet csukni és eltenni a polcra majd továbbálni.

Gyurcsány Ferencnek meg kitartást az igazság előbb utóbb kiderül,és győzedelmeskedik...reméljük.

egy tönkrement kistermelő


Vendég

#1521

2011-09-15 15:32

Hallom betiltották a D-DAY t 29. én. Nemrég még viccelődtek a fideszes fajankók hogy csak párezer ember jön össze mint a "bohóctüntetésen" de úgy látszik most mégis megrettentek valamitől a fideszes elvtársak hogy betiltották. Talán kezdenek fosni a nép haragjától.

Vendég

#1522

2011-09-15 15:36

Elképesztő amit művelnek fel kell jelenteni
amit 2007-ben kijelentett a baráti körébe
lenül hagyni ez egy nagyon súlyos szó ez
nem tréfa tessék felelöségre vonni

Vendég

#1523 Re:

2011-09-15 15:37


Vendég

#1524 Re:

2011-09-15 15:38

#1500: - kik ezt a rémes kormányzatot a politikai palettárol likvidálni szeretnék

Éppenséggel ti, MSZP-sek lesztek likvidálva arról a  politikai palettáról. Ha esetleg nem tűnt volna fel eddig.


Vendég

#1525

2011-09-15 15:40

MEGERŐSÍTEM TILTAKOZÁSOMAT!!!!! TILTAKOZOM GYURCSÁNY FERENC mentelmi jogának felfüggesztése miatt. TILTAKOZOM a demokrácia sárba tiprása miatt. TILTAKOZOM az ország kisérleti telepkénti müköködtetése miatt. Magyar ország nem lett ovi tulajdona nem tehet azt amit akar. ÉBRESZTŐ demokraták. Törüljétek már ki a csipát a szemetekből. Merjetek már megszólalni. Hól vagytok fiatalok? Újra szolgák akartok lenni a méltóság,vagy kegyelmes úréknál. Levett kalappal akartok hajlongani a fenséges ovi úr előtt. Ember előtt soha ne hajolj meg csak Isten előtt de földig. Amen(úgy legyen).