Vissza a Népszabadságot! Vissza a sajtószabadságot!


Vendég

#501

2016-10-13 18:27

Mert dühít a hatalom ocsmány hazug, tolvaj tempója.

Vendég

#502

2016-10-14 03:25

1. Mióta élek, ez az újság jár nekünk 2. Édesanyám kedvenc újságja 3. ijesztő mennyire durván intézték el 4. a mediaworks napokkal a beszüntetés után, október 12-én, lehívta a számlámról a következő havi -novemberi-előfizetés díját.

Vendég

#503

2016-10-14 03:58

Erkölcsi kötelességemnek éreztem.

Vendég

#504

2016-10-14 04:48

Forradalom kell ennek a gonosz bandãnak az eltakarításához! Demokratikus eszközókkel nem lehet! A Kãdár-rendszert könnyebb volt megbuktatni, mint ezeket a szörnyeket! Fel a barrikádokra!


Vendég

#505

2016-10-14 07:13

Mert ma is kíváncsi voltam a Népszabadság pénteki Magazinjára, az adja olvasási ritmusomat évek óta, mióta Szabi előfizető lettem (2010). Pipa vagyok, a haragot ki kell fejezni, levezetni valahogyan. Én kiolvasom Victor Hugo Hernaniját, mert 1830 körülről származik, és forradalom-előkészítő szerepe van. Ezért írtam alá.

Vendég

#506

2016-10-14 07:22

Alá kell írni, mert szükség van a Népszabadságra, nélküle nagyobb a sötétség. Fontos szerepe van a kultúraközvetítésben, ne felejtsük, nem csak politikáról szól (a múlt idő t-jét nincs szívem ideírni)

Vendég

#507

2016-10-14 08:07

Azért, mert 6l éve járatom a lapot és az egyik legokosabb ujságírói gárdával rendelkező ujság. Mindenről szól, amit egy értelmes ember naponta el kell, hogy olvasson. nekem a társam, a szórakozásom és mindenem.

Vendég

#508

2016-10-14 08:22

Mert aljas, diktatórikus módszernek, a sajtószabadság elleni támadásnak ítélem a kormány eme aljas lépését.

Vendég

#509

2016-10-14 15:24

Aláírtam, mert gusztustalanul, visszataszítóan undorító, amit a Népszabadsággal művelni igyekeznek. Ez így nem szólásszabadság és nem demokrácia. Fáj az igazság mindenkinek, annak is akiről írják és annak is aki nem írhatja le.

Vendég

#510

2016-10-14 16:03

perchè amo l'Ungheria e mi dispiace vedere questa situazione.

Vendég

#511

2016-10-14 18:53

Felháborító az újabb támadás a már eddig is sokszor és durván megsértett sajtószabadság ellen!

Vendég

#512

2016-10-14 21:40

Vegyünk példát az MTK szurkolókról!

Okt.23-án össznépi füttykoncert és fújolás Orbán nyilvános beszédén!

Nincs hová hátrálni! A hangunkat és a két kezünket nem tudják elvenni! 

Legalább 100 ezer embert a Kossuth térre!

Orbán! Készülj! Repülni fogsz! Az 56-os lángot is elloptad a térről, mert félsz, hogy a szívünkben lobban lángra!

Érzed már a veszted tudjuk!

A Népszabadságot is azért tiltottad be, mert az okt. 7-i számában le mert hozni egy cikket Büki László forradalmi felhívásáról, a Parlament elfoglalásáról, ill. az online újság olvasói véleményei között is több hasonlóan radikális írás jelent meg!

Ki kényszerítesz minket az utcára, de merj szembenézni velünk, mert eddig egy gyáva magyar voltál!

Most színvallásra késztetünk!


Vendég

#513

2016-10-15 14:27

Teljesen felháborít, amit pofátlanul képesek csinálni kormányunk dicső emberei, mert meggyőződésem, hogy bármennyire is tagadják, de ők állnak a Népszabi körüli botrány mögött. Gusztustalan, hogy 1 hete senki nem vállalja a nevét - az arcáról nem is beszélve - a történtekért.

Vendég

#514

2016-10-15 17:36

Biztos, hogy ez már a legalja?

Vendég

#515

2016-10-15 21:53

Mert nagyon nagy szükség van tényszerű tájékoztatásra. Mert a Népszabadság és a Népszava is az én lapom. Mert olyan témákat dolgoznak fel, amelyek engem érdekelnek. Mert segítenek eligazodni az itthoni és a külvilág dolgaiban, történéseiben. Mert.... mert....mert....mert....a felkészült újságíróknak is munka kell!

Vendég

#516

2016-10-16 04:40

Az önkény ellen, így is szeretnék fellépni!

Vendég

#517

2016-10-16 06:06

Az aljasság magasiskolája amit ez a gátlástalan, cinikus és farizeus banda megenged magának, élükön a kedves vezetővel.
Miért hagytuk, hogy így legyen?


Vendég

#518

2016-10-16 14:22

A Népszabadsággal egy fontos hírforrás és egy fontos szellemi műhely veszhet el. Kell az oknyomozó és leleplező újságírás. Az egyre pofátlanabb kormányzati nyomulás és állami szintre emelt korrupció máris hatalmas károkat okozott..
Oktatás helyett drónképzés folyik( jó esetben). Az egészségügy halottgyártással foglalkozik. Utóbbinak én is elszenvedője vagyok, mert nem nyúltam időben a zsebembe, ezért sztrókomnak maradandó károsodása van.
A szociális ellátások is halottak. Esetem ezt is illusztrálja. Sztrókom utáni első hónapban a jövedelmem kevesebb, mint 50%-a lett a korábbinak, mert nem tudtam dolgozni. Nyilván.

Vendég

#519

2016-10-16 14:41

Tele van a hócipőm az örökös hazudozással.Alkotmány,senki sem
jár rosszul az egykulcsos adóval,rezsihazugság, megmentjük a devizahiteleseket.Az egész gyűlölet kampánnyal amit a szegény külföldiek és a más véleményen levők ellen folytatnak.Ez volt az első népszavazás ami feltételezésről szólt "előírhassa",Sajnálatos módon a fideszesek bármit megtehetnek ebben az országban.Ők azt hiszik a fidesz uralom azonos a demokráciával.Rájuk a törvények nem vonatkoznak,mert vagy mentelmi jog mögé bújnak vagy törvényt módosítanak.Ha valaki megvásárol egy veszteséges céget az miért hivatkozik a veszteségességre?Törvényes az mikor az érdekképviseletet nem értesítik?Bezárják a személyes dolgokat?Dolgozni nem lehet de még fel sem mondtak nekik.Mindezt mert megmerték írni arrogáns elvtárs újabb hazugságát

Vendég

#520

2016-10-16 17:01

Mert elegem van a kormány szócsöveiből, ahonnan csak a hozsanna hallatszik akkor, a mikor nyomor van és óriási korrupció, de ezt a kormány és az "újgazdag" talpnyalói meg sem hallják. Szerintük az hazugság! Persze a Rózsadombról és a Pasa parkból, meg a mi pénzünkből vásárolt luxus autókból ez nem látszik

Vendég

#521

2016-10-16 17:05

48 éve járattam a Népszabadságot, és most aljas módon elvették tőlem. 76 éves nyugdíjas vagyok, fő szórakozásom az olvasás, A Népszabadság az életem része volt.

Vendég

#522

2016-10-16 18:12

Örülök, hogy 512-es bejegyzésem értő fülekre talált és Juhász Péter nyilvánosan is meghírdette Orbán okt. 23-i kifütyülését, kifújolását!

Pontosítanunk is kellene: minél korábban legyetek ott a téren, hogy a bértapsoncokat az első sorból-, kamera-és mikrofonközelből ki lehessen szorítani, ill. 20-30 as csoportokban szigetszerűen is helyezkedjetek el a tömegben!

Mivel az 1956-os okt.23-i forradalom is előző este a Rádiónál kezdődött, mi is a forradalom szelleméhez hűen ugyanitt tarthatnánk főpróbát másnapra: okt.22-én pénteken a reggeli órákban, szokásához híven Orbán a magyar Rádióba látogat. Várjuk őt a Bródy Sándor utcában közösen, és együtt menjünk be vele, és  hallassuk a magyar nép, a szabadságra vágyó magyar nép hangját az éteren keresztül is. Ott levizsgázhatna Orbán,  van-e sajtó és szólásszabadság!

Okt.23-án délután pedig az összes ellenzéki párt egy közös helyen tüntessena Köztársaságért, tiltakozzon, majd váljon szét, akár pártonként, hogy több helyszínen is kifejezze tiltakozását, így a Nemzeti Bank, a Fidesz székház, a Cinege utca, Felcsút, az Alkotmánybíróság, a Magyar Televízió, a Magyar  Rádió és a Sándor palota épülete előtt!

Együttes erővel, felosztva egymás között a feladatokat!

 


Vendég

#523

2016-10-17 04:48

Mert utalom a baloldalt, velek egyut
németh péter

#524

2016-10-17 05:51

remélem , hogy az atv és a népszava is megy a levesbe ! hazaáruló fórumokra nincs szükség !


Vendég

#525

2016-10-17 08:09

Azért írtam alá, mert nekem a szabadság nagyon fontos dolog, és érdekel a közélet, tájékozódni szeretek minden pártatlan médiából. Sajnos ilyen már alig van. Minden tiszteletem a tényfeltáró demokrata újságíróknak. Ezt már nem szabad hagyni.