Vissza a Népszabadságot! Vissza a sajtószabadságot!


Vendég

#451

2016-10-11 19:41

Azért írtam alá a petíciót mert egyetértek a céljával, nem tűrhetünk némán ennyi gyalázatot, valamit tenni kell ellene!

Vendég

#452

2016-10-11 19:49

Mert felháborít a nyilvánosság szűkítése, ráadásul ez csak a kezdete egy átfogó támadásnak

Vendég

#453

2016-10-11 20:03

Mert ez már a legsötétebb diktatúrára jellemző történés

Vendég

#454

2016-10-11 20:16

Okt.23-án tüntetés 15.00-kor az Astoriánál! Összefog az MSZP, a DK, a PM és a MOMA. Nagyon hiányoznak még az Együtt-esek és bizony az LMP is! Továbbá jöjjenek a híveik, a szavazóik, az ötmillió nem Orbánra szavazóból legalább a tizede, a bizonytalanok, a civilek, a Tanítanék Mozgalom, a szakszervezetek és mindenki akinek hányingere van és ökölbe szorul a keze a mafiiózóktól és úgy érzi kötelessége megvédeni tőlük a hazáját, kötelessége megtisztítani Magyarországot és bizony hazafias kötelessége megállítani hazánk kirablóit, a Köztársaságunk szétverőit!

Persze kevés, ha kiabálunk, ha dühöngünk! Főpróbát kell tartani ugyanaznap délelőtt Orbán nyilvános beszéde alatt. Minden embert, akit felháborít Orbán lopása, hazudozása és hazánk lerombolása adja a hangját és nyilvánítsa ki hangosan Orbán előtt.

Retteg amúgyis a nyilvánosságtól. A hangunkat, a két kezünket és a gondolatainkat nem tudják elvenni tőlünk!

Az Astoriánál már egy egységben álló, felkészült tömeg állna, szervezetten a további feladatokra. Már nem állhatunk meg, hogy csak meghallgatjuk a szónokokat, lépnünk kell, szó szerint! Mozdulnunk kell! Nem a Parlamenthez, mert az jelképes és nincs ott senki!

Mindenki kiválaszthatja melyik csoporttal tartana: a Magyar Rádió ill. Magyar Televízió elé azok, akik bemondatják a magyar nép ultimátumát a kormány felé: három nap, hogy lemondjon, ellenkező esetben általános sztrájk és polgári engedetlenség, amitől megbénul az ország. Mások a Magyar Nemzeti Bank elé, ahol az ellopott közpénzeinket fogjuk visszakövetelni!

A Magyar idők szerkesztősége elé, ahol szintén a hazugságokra elköltött millióinkat, a közpénzt fogjuk visszakövetelni!

Vajon írni fog -e róla a MI?

Mások választhatnak a Czinege utca vagy Felcsút között. Ezeken a helyszíneken a tömeg színvallásra kényszeríthetné Orbánt! Bátor kiállásra a nép elé. Adjunk neki lehetőséget! Addig nem mennénk el, amíg ki nem jönne!

Hajrá magyarok! Legyen előttetek 1956 szelleme. Akkor is az elnyomók ellen küzdöttek hőseink!

" ...Mert akkor születtek nagy dolgok, ha bátrak voltak, akik mertek, s százszor tudtak bátrak lenni, százszor bátrak, s viharvertek..."


Vendég

#455

2016-10-11 20:45

49 éve vagyok Népszabadság előfizető és a felháborodásom végtelen. Kinek volt joga megfosztani a lapomtól, az információtól ?

Vendég

#456

2016-10-11 20:49

A "térlátás" a politikában a 21.sz-ban legalább annyira fontos, mint életünk egyéb területein. A Népszabadság megszűnése a geocentrikus középkor világába löki vissza politikai látásunkat!Nem akarok oda menni!!!

Vendég

#457

2016-10-11 21:30

A legobjektívebb napilap a népszabadság. Nem engedhetjük meg, hogy megszüntessék. Nem hagyhatjuk!!!
Rigo

#458 Vissza a nepszabadsagot

2016-10-12 03:11

Amerikaban elek es minden nap olvastam a Nepszabadsagot. Nem talalok szavakat arra hogy kifejezzem a megdobbenesemet. Mindig azt hittem hogy az orszag jobban fog elni a jovoben, de mar nem hiszek benne.


Vendég

#459

2016-10-12 03:23

Demokrata vagyok. És az ország ? Hogyan lehetséges eltűrni Európában 2016-ban hogy egy kisgömböc MINDENT - még a lelkiismeretünket is - bekebelezzen , maga alá gyűrjön ?

Vendég

#460

2016-10-12 04:13

Mert ez egy szemét, tolvaj maffia, a főtolvajjal, Orbánnal az élen!
'89-ben nem ezért akartunk rendszert váltani, hanem azért, hogy egy szabad országban éljünk, ahol a különféle nézetek megférnek egymás mellett, és ahol a választott képviselők a választók érdekeit képviselik, nem pedig szétlopják az országot, közben pedig kivezetnek minket Európából.
diktaturat, de jo sokat

#461

2016-10-12 05:15

ideje volt 

mar csak az emeszpet kene megszuntetni


Vendég

#462

2016-10-12 05:28

A sajtótermékek megszűntetésével a tiszta közélet megteremtésének még az a kis esélye is egyre jobban elhalványodik. A pártok az öntisztulásra képtelenek ezért egyre többen elfordulnak tőlük. Addig, amíg a közélet választott képviselőit a csalásért, lopásért és hazudozásért kitüntetnek, elvtelenül védelmeznek, a sajtónyilvánosságra feltétlen szükség van. Nincs demokrácia valódi nyilvánosság nélkül.

Vendég

#463

2016-10-12 06:16

A sajtótermékek megszűntetésével a tiszta közélet megteremtésének még az a kis esélye is egyre jobban elhalványodik. A pártok az öntisztulásra képtelenek ezért egyre többen elfordulnak tőlük. Addig, amíg a közélet választott képviselőit a csalásért, lopásért és hazudozásért kitüntetnek, elvtelenül védelmeznek, a sajtónyilvánosságra feltétlen szükség van. Nincs demokrácia valódi nyilvánosság nélkül.


Vendég

#464

2016-10-12 07:08

A sajtószabadság a szabad választások előfeltétele!

Vendég

#465

2016-10-12 07:29

Sajtószabadságot!

Vendég

#466

2016-10-12 07:45

53 éven keresztül voltunk előfizetői a LAP-nak. Az évek során tájékoztatást kaptunk a körülöttünk zajló eseményekről,politikáról kultúráról, életmód tanácsokról, műsorokról a mellékleteken keresztül. Az újság hírei alapján kialakíthattuk önálló véleményünket. HIÁNYZIK és HIÁNYOZNI fog a tájékoztatásból, ha nem indul újra a NÉPSZABADSÁG. Szabó Zoltánné

Vendég

#467

2016-10-12 07:57

Mert szeretem ezt a lapot és az előfizetője voltam.

Vendég

#468

2016-10-12 08:27

Azért,mert felháborít ,hogy bármit meg mer tenni ez a kormány.Sajnálom,hogy az emberek nem látják,hogy hamarosan diktatúra lesz,ha nem teszünk ellene.

Vendég

#469

2016-10-12 08:38

Mert a demokrácia és a sajtószabadság elleni újabb támadásnak tartom a lap puccsszerű megszüntetését.Szakszerűségével, kritikus hangvételével messze kiemelkedett a hazai printmédiából.
1956 nov.eleje óta(!) olvastam, egy pótolhatatlan orientációs pontot vesztettem/vesztettünk el vele.

Vendég

#470

2016-10-12 08:43

Azért írtam alá, mert több évtizede előfizetői vagyunk a lapnak.
Előbb a szüleim, majd én. Nagyon szeretem az írásaikat, színvonalasak a témához értőek.Kitartást kívánok nekik, maradjanak együtt ! Ha kitalálnak valamit, én biztosan előfizetek Rájuk .Külön is szorítok Kácsor Zsoltért, az írásai mindig meghatottak és nagyon szívemből szóltak .Sok szeretettel ölelem Őket !! ( Legalább Hegyi Ivánt a Sport TV-ben láthatom, és hallom !) Bódisné

Vendég

#471

2016-10-12 10:04

"Mikor azután engem vittek el,
nem akadt már senki,
aki tiltakozhatott volna"
Martin Niemöller (hessen-nassaui evangélikus püspök)

Vendég

#472

2016-10-12 10:42

Ezt a lapot 6o éve járatom. Rendkívül tartalmas. Nagyon jól képzett ujságírók írják, szerintem hiteles. Nagyon hiányzik!

Vendég

#473

2016-10-12 11:12

Kell a játék és szórakozás a kommunista gyerekeknek is?! Nemdebár!

Vendég

#474

2016-10-12 11:22

Mert 1950-ben születtem.

Vendég

#475

2016-10-12 12:02


Mert a módszer aljas és vérlázító, a következményei beláthatatlanok.