Ne szedjék szét a Zsiráf csopotot!!!!!!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ne szedjék szét a Zsiráf csopotot!!!!!! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2016-07-10 21:14

A gyermekeim érdekében írtam alá.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-07-11 05:48



Vendég

#3

2016-07-11 05:52


Kérlek, ismertesd meg annyi emberrel ezt a petíciót, amennyivel csak tudod! Minél több ember aláírja, annál jobban odafigyel rá a média és a döntéshozók.



Petíció aláírása
Aláírások (20)
Hozzászólások (2)
Kiemelt hely
Ne szedjék szét a Zsiráf csopotot!!!!!!
Lépjen kapcsolatba a petíció szerzővel!

Ez a(z) Ne szedjék szét a Zsiráf csopotot!!!!!! petíció automatikusan generált fórumtémája

#1 2016-07-10 23:14
A gyermekeim érdekében írtam alá.
Válasz küldése


#2 2016-07-11 07:48
Nagyon sokat köszönhetek mind a két óvónéninek,rengeteg figyelmet fordítanak a gyerekekre.Az én kisfiam is nagyon sokat változott amióta ebbe a csoportba járunk és mind két óvónénit nagyon szereti.Ráadásul a kisfiamnak vagy egy kis beszéd problémája és figyelemzavara,az óvónénik segítségével változások történtek,és ezt a sok foglalkozásnak köszönhetem.Mi nagyon szeretnénk ha mind a 2 óvónéni a Zsiráf csoportban maradna,mert nekünk tényleg nagyon sokat segítettek,nagyon sajnálnám én is de legfőképp a kisfiam.

Vendég

#4

2016-07-11 06:00

Az unokám érdekében írtam alá

Vendég

#5

2016-07-11 07:40

Kisfiam nyitott személyiség, de ragaszkodó is. Rengeteget köszönhetek Ági néninek és Andi néninek. Mivel ő még logopédiai fejlesztésre szorul, sok türelemre és figyelmességre, szeretetre van szüksége, amit teljes mértékben megkapott az óvó néniktől

Nem örülnék neki, ha valamelyikük elmenne, mert a legnagyobb veszteség a gyerekeket érné.


Vendég

#6

2016-07-11 07:52

Kisfiam érdekében írtam alá. Nagyon szereti az óvónéniket, Andi néni és Ági néni igazán kitünő munkát végez. Ragaszkodunk Andi nénihez, kiszen a kislányunknak is ő volt az óvónénije, Ági néni pedig a kisfiam személyes kedvence. Nem örülnénk neki, ha valamelyikük elmenne, mi ezt már egyszer átéltük, kislányom utolsó óvoda évében Andi nénit áthelyezték egy másik csoportba, sajnos a hatása rögtön érződött a csoportban! :(

Még egyszer nem szeretnénk ezt! 


Vendég

#7

2016-07-11 15:32

A kisfiam kicsit hiperaktiv, kicsit figyelemzavaros és az ovónénik nagyon jól tudjàk kezelni. Nagyon sokmindenben a segìtenek ezzel kapcsolatban nekünk. A kisfiam nagyon szereti❤ őket soha nem panaszkodott még ràjuk. Nagyon szeretnénk ha mindketten tovàbbra is az ovónénikéink


Vendég

#8

2016-07-11 15:33

A kersztfiam érdekében ìrtam alà aki mindég csak jó dolgokat mesélt az Àgi és Andi néniről.


Vendég

#9 Re:

2016-07-11 21:11

#1: -  

 Úgyszintén a fiam ill. fiaim érdekében szólaltam én is fel!


Vendég

#10

2016-07-12 10:00

Nem biztos, hogy rossz a gyerekek fejlődése szempontjából a változás. Hamarosan iskolába mennek és akkor más pedagógusok és más gyerekek közé kerülnek.

 


Vendég

#11

2016-07-12 14:45

Sem óvódásoknak,sem a kis iskolásoknak nem tesz jót a csoport szétszedése,mikor már végre beilleszkednek egy közösségbe.

Vendég

#12 Re:

2016-07-13 08:43

#11: -  

 Amikor iskolába megy, akkor sem az ovónéni, sem a csoporttársak nem fognak vele maradni.